Arama sonuçları: *

1. B

İndirimle bloody g200 s alınır mı?

Hocam almayın aldırmayın uzak durulmasi gereken fiyatını kesinlikle haketmeyen çöp bir ürün hayatimda böyle kötü bir kulaklık görmedim ses deseniz aşırı tiz bass oranı sıfır pedler deseniz çakma çin malı kulaklıklar buna beş çeker böyle sert gibi adi plastikten yapılmış gibi pedleri var yalıtım...
  2. B

İnceleme İşte Cevabı -3 Cougar markası Frisby e mi ait ?

Konunun bir kısmını okudum gerisini okumaya gerek duymadım ama şunu yazayım 2 yıldan uzun süredir frisby PSU ile bu sistemi kullanıyorum hiçbir sorunu yok çok şükür daha sonradan çıkacağını da düşünmüyorum ben alırken de herkes C4 patlar yazık olur diyordu boş yapıyorlar resmen ayrıca sisteme...
  3. B

Çözüldü✓ Razer Blackshark V2 X mikrofon SORUNU

umrunuzda değilse gelip laf kalabalığı yapmayacaksınız işinize bakacaksınız.önce de belirttiğim gibi araştırmadan konuşuyorsunuz insanlar burada sorun çözmeye çalışıyor ve zahmet edipte araştırsaydınız görürdünüz insanların bu forumda veya başka forumlarda bu kulaklık ve sorunlarıyla ilgili kaç...
  4. B

Kardeşim sadece bendemi sorun ? forumda kaç tane konu var veya diğer mecralara baktinmi acaba hiç ? site site geziyorum ve birçok insanın sorun yaşadığını birçok insanın bu sorunu çözmek için çaba harcadığını gördüm hatta yabancı forumlarda bile gördüm o yüzden önce araştıralım lütfen. Ses kartı...
  5. B

Razer BlackShark V2X Tüm Sorunların çözümü tek konu

Ürüne değişim iade hakkı tanındı demekki ürün sorunluymuş konu kilitlenebilir.
  6. B

arkadaşlar bu işin çözümü yokmuş ben bunu anladım ürünü garantiye gönderdim değişim iade hakkı çıktı ürün masaüstü seslerini alıyordu mikrofon sesi boğuktu en çok mikrofon sorunu yaşadım ve iade çıktı bence kronik sorunlu.
  7. B

Mi̇krofon Öneri̇si̇ (razer Blackshark V2 X Mikrofon Kalitesizliği)

2 tane harici ses kartı denedim çözüm olmuyor lakin şunu da denedim splitter sağlam yani arada kullanılan kablo sağlam telefon kulaklığı bağladım ona gayet düzgün çalıştı mikrofonu felan
  8. B

Yardım Razer Blackshark v2x kulaklık alınır mı

işte bende bunu öğrenmek için garantiye gönderdim sonucu göreceğiz
  9. B

Yardım Razer Blackshark v2x kulaklık alınır mı

ben aldım kaç gündür uğraşıyorum çok sorunlu bir ürün çıktı ben tavsiye edemem en azından garantiden gelip test edene kadar mikrofon sesi boğuk gidiyor ses kaydederken sorun yok lakin discordda boğuk ayrıca bu kulaklığa özgü bir sorun olarak gördüğüm her yolu denedigim bir sorun var dinlediğim...
  10. B

Realtek driver sürümün nedir ?
  11. B

İlginç bu yazılımı nerden buldun hocam ben bunu kendi sitesinden indiriyordum 4mb bir dosya iniyordu sonradan kendisi indiriyordu kalan dosyaları ama senin attığın direkmen 116 MB diyor
  12. B

Anakart modelinizi öğrenebilir miyim hocam aynı sistem ise driverınızı yedekleyip bana atabilir misiniz bendeki gigabyte b450m s2h
  13. B

Bugün itibariyle bende pes ettim çünkü ses kaydedici de net çıkan sesim discordda halen rezalet boğuk arkadaşlarıma alay konusu oldum resmen, ürünü garantiye göndereceğim itopya ile görüştüm onlarda zaten aynı şeyi yapıyorlarmış.
  14. B

Razer Blackshark V2 X Mikrofon Sorunu

Hacı abi sorun Windows 11 de değil aynı ses kartı bendede var hatta 2 çeşit ses kartı var bende durum yine aynı bana kalırsa gelen ürün arızalı gibime geliyor benim denemedik yazılım driver program yöntem koymadım çünkü 1647726133 Ben Windows 10 ve 8 de denedim biri masaüstü biri laptop...
  15. B

@Abdullah Hacıgül önerinizi güvenerek bir kulaklık aldım daha öncede hazır sistem almıştık bir kaç tanıdığıma yanlış anlamayın hep fayda gördük bunlardan bu konuda da yardımcı olabilir misiniz laptopumda tek Jack girişi var onda da denedim durum aynı mikrofon ses kalitesi çok kötü ve boğuk...
  16. B

bende aynı şekilde garantiye göndermeyi düşünüyorum masaüstü sesleri discorda gidiyor bu kulaklıgı takınca eksa e900 pro kullanıyorum buna beş çeker şu durumda
  17. B

Razer Blackshark v2 X mikrofon cızırtı sorunu.

sorunları çözdüm buraya bakabilirsiniz :) https://forum.donanimarsivi.com/konu/razer-blackshark-v2x-tuem-sorunlarin-coezuemue-tek-konu.512440/#post-5043997
  18. B

valla herşeyi denedim yazılımı açınca kafayı yiyor bildiğin :) her dinlediğimi arkadaşlarda dinliyor :)
  19. B

Mikrofon ayarlarında geliştirmeler yok

Kardeşim sorun çözümü basit benim konuya girersen anlarsın direk çözümü :) https://forum.donanimarsivi.com/konu/razer-blackshark-v2x-tuem-sorunlarin-coezuemue-tek-konu.512440/#post-5043735 1647611825 geliştirmeler kısmına ihtiyacın yok zira bu realtek audio console da o özellik var zaten...
Top Bottom