Arama sonuçları: *

• Users: scom
  • Order by date
  1. S

Çözüldü✓ Crash'tan sonra PC'de performans sıkıntısı.

Merhabalar, dün arkadaşımla Baldur's Gate 3 oynarken kayıt aldıktan sonra bilgisayarım uyarısız bir şekilde crash verip kapandı. Daha önce böylesi başıma gelmemişti normalde mavi ekranda yazan hataya bakıp çözümünü bulabiliyordum ancak şu anda ne hatası verdiğine dair hiçbir fikrim yok. Crash...
  2. S

Sağ analog düzgün çalışmıyor.

Merhaba. Sleeping dogs, yakuza, hollow knight gibi oyunları oynayabilmek için Hadron (wonderboy) marka dandik bir joystick aldım. Hollow knight oynarken şimdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı ancak FPS ve dövüş oynarken sağ analoğu çevreye bakabilmek ve ya aim alabilmek için kullanamıyorum. Analog...
  3. S

Far cry ve ac serilerinden hangisi ?

Peki öyleyse şöyle güzel bir oyun önerebilir misiniz? Bioshock serisini yeni bitirdim ve çok sevdim. Skyrim ve witcher 3'ü de oynadım. İlk defa pc topladığım için piyasaya yeniyim ne oynayacağımı bilmiyorum pek. Aklımda prey,detroit,days gone gibi oyunlar var.
  4. S

Far cry ve ac serilerinden hangisi ?

Far cry 3'ü oynamış biri olarak, hangi diğer far cry oyunu diğerlerinden daha güzel sizce ? Yani primal ve ya 4-5 arasında kaldım. Ayrıca ac serisinden altair ve ezio'nun oyunlarını bitirmiş birisi olarak, hangi ac oyunu daha güzel sizce? Misal ac3'ü çok önermiyorlar, aynı şekilde unity'i de...
Top Bottom