Arama sonuçları: *

1. Densyyy

fifa 23 directX ekran kartı hatası

ne kadar süre sonra düzeldi oyunu aldıkdan sonra bir de epicden mi almıştınız?
  2. Densyyy

fifa 23 directX ekran kartı hatası

arkadaşım epic gamesden fifa aldı ve böyle bir hata veriyor ekran kartınıda güncelledi oyun dosyalarınıda doğruları youtube da ki çözümleri denedi ama yine aynı hatayı veriyor çözümü nasıl yapabiliriz
  3. Densyyy

Fifa 23 Açılmama Sorunu

Ben 22 yi Xbox game pass den oynuyordum origin i kapatınca giriyordu direk ama bu Steam öyle değil 1670618361 Gerçekten ya
  4. Densyyy

Fifa 23 Açılmama Sorunu

steam 1670616080 şuan steamda dosyaları doğruladım 363 dosyayı doğrulamadı tekrar indiriyo şuan fifayı :d
  5. Densyyy

Fifa 23 Açılmama Sorunu

Fifa 23 ü bugün aldım ve sorunsuz bir şekilde girdim ama şuan girmeye çalıştığımda origin e atıyor ve şu hatayı veriyor "The game EA SPORTS™ FIFA 23 does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the game." çözümünü bilen varmı nasıl çözebilirim acaba
  6. Densyyy

FIFA 23 STEAM'DE 279,99 TL

22 aralık son tarih
  7. Densyyy

FIFA 23 STEAM'DE 279,99 TL

iyiki 420ye almamışım :D
  8. Densyyy

🔥İndirim 308₺ HAYLOU GT7 BLUETOOTH KULAKLIK

Ne zamana kadar devam edecek
  9. Densyyy

🔥İndirim Logitech G G435 Lightspeed Beyaz Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 1149 TL

tamda bu kulaklığı alıcaktım ne kadar sürer bu indirim 1669411449 sadece beyazında varmış ben siyahını alacaktım :/
  10. Densyyy

Yardım Logitech g535 wireless kapalı kutu 1500 TL alınır mı

435 den daha iyi dimi pek bilmiyorum 535 i ama bekliyim
  11. Densyyy

Yardım Logitech g535 wireless kapalı kutu 1500 TL alınır mı

G535 1500 fln olurmu tekrar g435 alıcam beklemeli miyim sizce?
  12. Densyyy

Logitech g435 oyun performansı nasıl?

g435 hakkında bilgin varmı genellikle valorant oynuyorum fiyatı ve kablosuz olması daha iyi gibi g pro x de baya iyi hatta mikrafonu ama çok kararsız kaldım
  13. Densyyy

Logitech g435 oyun performansı nasıl?

Yeni kulaklık almayı düşünüyorum iki kulaklık arasında kaldım g pro x kablolu ve g435 g pro daha iyi diye biliyorum ama fiyatı dahada pahalı ve önceliğim kablosuz olması g435 tasarımı çok hoşuma gitti ama mikrofonu ve oyun performansı hakkında bi bilgim yok sizce alınır mı yada farklı kablosuz...
  14. Densyyy

Fifa 23 şuan alınır mı?

Kış indirimlerini beklicem galiba ama 22 ve 23 arasında kariyerde güzel değişiklikler var
  15. Densyyy

Fifa 23 şuan alınır mı?

genelde kariyer yapıyorum mod çıktığında fln modla oynamayı seviyorum
  16. Densyyy

Fifa 23 şuan alınır mı?

Fifa 23 steamda 699 dan 420 olmuş şuan alınır mı? yoksa 1 ay daha sabredip kış indiriminde dahada indirime girermi?
  17. Densyyy

Windows 11 geçilir mi?

Ekran kartım nvidia 1660 super işlemci i5-10400f genellikle valorant lol gta gibi oyunlar oynuyorum geçersem bi sıkıntı çıkarmı yada daha doğrusu geçilir mi?
  18. Densyyy

Bilgisayarım RDR2 kaldırır mı?

Teşekkür ederim bugün alıcam eve geçince umarım verdiğim paraya değer
  19. Densyyy

bu videoda düşük ayarlarda 90-100 arası gidip geliyor yüksekde bile 60 dan düşmüyor neden o kadar az söylediniz
  20. Densyyy

tahmini kaç fps alırım
Top Bottom