Arama sonuçları: *

1. DoğuamaBatı

Bu Konuya oruç Tutmayanlar Sebebini Yazsın 😀

Müslüman arkadaşlara göre gavur allahsız cehennemde yanacak putperest Kendimce ateist olduğum için tutmuyorum
  2. DoğuamaBatı

Mac ile rufus win11 yazdırma

4060 + 7640hs 1tb ssd
  3. DoğuamaBatı

Hoşlandığınız Birisine İlk Nasıl Yazarsınız?

Selam yazarım konu ilerlerse muhabet ederim konu ilerlemezse salarım farklı birine yazarım döngüm bu şekilde
  4. DoğuamaBatı

Setupla kurup rufus yazdırabilirim ama işe yararmı bilmiyorum
  5. DoğuamaBatı

Hp victus aldım elimde şuan 1 adet mac var vr onun harici bi cihazım yok mac terminalden win11 iso yazdırmaya çalıştım fakat sonuç alamadım halen bilgisayar freedos gelicek nasıl bir yöntem izleyebilriim
  6. DoğuamaBatı

Yardım BMW F10 tahrik arızası

Bi çok sebebi olabilir buji veya bobinlerde sorun olabilir Turboda sorun olabilir Dizel ise enjektörlerde sorun olabilir ama yüksek ihtimalle enjektörlerin arızalı motorda ekstra bi sarsıntı varmı peki dostum
  7. DoğuamaBatı

Yardım 35000Tl laptop önerisi

Almış bulundum üzmez diye umuyorum aylardır gözüm üstünde çünkü bu laptopun
  8. DoğuamaBatı

Hangisi daha iyidir sence
  9. DoğuamaBatı

Şuan satın alıcam https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-16-s0024nt-161-in-144-hz-fhd-ips-amd-ryzen-5-7640hs-16gb-ram-nvidia-geforce-rtx-4060-dlss-3-512-gb-ssd-freedos-performans-mavi-7z590ea-p-HBCV00004MD6LS?magaza=E-Markt&url_src=ios-product-detail Bütçem 35000 TL ve hepsiburadan olmak...
  10. DoğuamaBatı

Öneri 35.000₺ Bütçeli laptop önerisi

Tabi hocam araştırayım
  11. DoğuamaBatı

Benimde aklımda bu vardı
  12. DoğuamaBatı

Bi süre ekrandan oynicam biraz para geçince monitör alıcam laptopdan nefret ederim ama 2 evim var aralarında git gel yapıyorum kasa taşımak yorucu olur diye düşünüyorum
  13. DoğuamaBatı

Linki reklamsız atsan daha iyi olurdu
  14. DoğuamaBatı

Ekran büyüklüğü nasıl acaba monitöre alışkın biriyim küçük gelirmi
  15. DoğuamaBatı

30-35 arası laptop tavsiyesi bekliyorum ekran kartı tercihin 4060 dan yana varsa öneriniz bekliyorum
  16. DoğuamaBatı

Birisi kan istiyor güvenip vermelimiyim?

Kanı hastanede vericeksin zaten gidip ilaç kullanmıyor olmam gerek(uzun süreli) tansiyon kalp şeker varsa veremezsin zaten
  17. DoğuamaBatı

Saç düzeltmek için öneri

Keratin
  18. DoğuamaBatı

Omuz Isındırma Hareket Önerisi

Direnç bandını gerip Bu hareketi yapabilirsin bide çok çatur çutur ediyorsa omzun çıkmış olabilir benimki çıkmıştı :)
  19. DoğuamaBatı

İnternet önerisi 400 TL altı

Tahütlü bişeye geçmeni tavsiye ederim malum enflasyon dev gibi iss sahipleri de zam yapınca diğer iss lerde zam yapıyor
Top Bottom