Arama sonuçları: *

1. A

Hawk Future Gray Kumaş Oyuncu Koltuğu mu? Fab v5 Kumaş mı? Yardım - Destek

Fikirlerinizi bekliyorum dostlarım.
  2. A

Hawk Future Gray Kumaş Oyuncu Koltuğu mu? Fab v5 Kumaş mı? Yardım - Destek

Bu iki model arasında kaldım hawk kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi hangisini almam daha mantıklı? Alırken nelere dıkkat etmeliyim? Yanında neler almalıyım?
  3. A

Çözüldü✓ Zi̇o Fabri̇c Alınır Mı? Başka Koltuk Öneri̇leri̇? Yardım - Destek

başka önerisi olan 1647952172 https://www.gamesit.com.tr/oyuncu-koltuklari https://exvega.com/urun/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/ bunlar nasıl ?
  4. A

cok kafam karısık valla güzelce yardımcı olunmaya ıhtıyacım var alacagım alamıyorum. oturdugum koltuk sürekli sallanıyor aşağı iniyor durduk yere :D 1647946239 bakacağım teşekkür ederim
  5. A

https://ziogaming.com/fabric/ 1647943283 link atar mısınız ? öneriniz hangi model
  6. A

ZİO FABRİC ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ALMAK MANTIKLIMI VE KURULU GÖNDERİM Mİ OLSUN ? YARDIMCI OLMAYA CALIŞAN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. 1647940114 VE HANGİ RENK ALMALIYIM SİZCE ?
  7. A

Zi̇o Oyuncu Koltuğumu Yoksa Hawk Oyuncu Koltuğumu ? Yardim - Anket !!

Devam zio mu hawk mı nedenleriyle yazarsanız sevinirim
  8. A

2x8gb Ram 32 Gb A Yükseltmek İçi̇n Ram Tavsi̇yesi̇ - Yardim / Destek / Öneri̇

farklı marka kullansam olmuyor mu ? 1647346180 Beni aydınlatacak birisi yok mu
  9. A

2x8gb Ram 32 Gb A Yükseltmek İçi̇n Ram Tavsi̇yesi̇ - Yardim / Destek / Öneri̇

MAG Z590 TOMAHWAK WIFI ANAKARTIM VAR içinde 2X8 GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram ram var. 1 tane daha 16 gb ram ekleyebilirmiyim yanlarına ve ram öneriniz var mı 32 gb yapmak istiyorum. Yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkür ederim.
  10. A

Öneri Oyun İçi̇n Masa Tavsi̇ye

İlki olur gibi ikincisi odama sığmaz hocam çok büyük :D
  11. A

Hocam eni az deilmi monitör zaten 28 cm kaplıyor 32 cm cok yakın kalmaz mı :/ 1647293659 Baktınız mı hocam
  12. A

Yarı profesyonel oynuyorum. 1647291504 monitör enden 28 cm boydan 57 cm kaplıyor en az ölçtüm şimdi
  13. A

Işıklı bır sey ıstemıyorum kullanışlı bir masa olması yeterli yeni alacağım koltukla boyu eşleşsin vb 1647291408 Hocam buna monitörü koyduğumda zaten masayı kaplar gamer masası lazım bana :D
  14. A

Ama tüm bütçeyi kullanmaya gerek yok güzel bir masa bulsak yeter :D 1647291198 5.000 tl ye çektım zaten 5.000 tl bile tutmaz tüm bütçeyi kullanmaya gerek yok dedıgım gıbı :D
  15. A

5.000 tl diyelim o halde hocam
  16. A

Fazla uçmadan her bütçe uyar
  17. A

Oyun için masa arıyorum uzunluğu en fazla 135 cm sığacak bir alanım var genişlik ve yükseklik en az kaç cm olması gerekli ve önerebileceğiniz bir masa var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum. Yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
  18. A

Zi̇o Oyuncu Koltuğumu Yoksa Hawk Oyuncu Koltuğumu ? Yardim - Anket !!

Hawk future coal kumaş oyuncu koltuğumu yoksa zio mu sizce ?
  19. A

20 k sistem tavsiyelerinizi almak isterim

Ben 1 tane kaptım ürünün parçaları arada eklenıyordu inşallah yine gelir fırsat ekran kartı ve işlemci süperdi ben yeni ana kart, reactör, soğutucu ek olarak ssd 1 tb lık aldım ekstradan bunları ekleyecegım içinden çıkan parçaları uyguna isteyenlere verebilirim boşa 0 almasın hıc kullanmayacagım...
  20. A

20 k sistem tavsiyelerinizi almak isterim

düne kadar vardı bir kaç parçasını değiştirip alabilirdiniz fakat biraz daha fiyat farkı oluyordu parça eklemesi oluyordu arada takip etseydiniz keşke
Top Bottom