Arama sonuçları: *

• Users: Dore
  • Order by date
  1. D

Yardım Google Drive Yüklenen Dosyaları Çevrimdışı Yapamama Sorunu

Merhaba. Google Drive'den TB depolama satın aldım Dosyaları yedekledikten sonra yanında bulut işareti çıkıyor fakat diskte hala yer kaplıyor. Diskte yer kaplamaması için ne yapmam gerekir acaba? Ayrıca satın aldığım depolama alanı 2TB olmasına rağmen bilgisayardaki sanal disk 930GB. Bunu...
  2. D

Laptop satacağım bu sistem kaç tl eder?

Maalesef
  3. D

Ben herhangi bir fiyat yazmadım sadece ederi nedir dedim ama piyasayı öldürmek isteyen sizmişsiniz gibi geliyor bana
  4. D

2k eder mi
  5. D

Merhaba. Aşağıda sistem özelliklerini belirttiğim Asus marka 2018 yılında alınma laptop kaç tl eder? Şimdiden teşekkürler. Ekran Genişliği: 15.6 inç İşlemcisi: Intel Core i5-7300HQ Grafik Yongası: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (2 GB) RAM Kapasitesi: 8+8 GB DDR4 Depolama Alanı Kapasitesi: 1...
  6. D

bu 3 laptop dan hangisi

Foruma çok sık giremiyorum bu aralar işler güçler :) Ekran kartı kaç w çekiyor onu bilemiyorum ama ben şimdiye kadar herhangi bir düşük fps sorunuyla karşılaşmadım. Zaten ne kadar yüksek fps alırsan al ekran 144 hz olduğu için 144 fps gibi düşün.
  7. D

Excalibur G900 Intel Core i7 11800H 16GB 1 TB SSD RTX3060 Alınır mı

O kampanya bitmiş bende düşmüştü
  8. D

USB Hub (USB Çoklayıcı) Kullanımında Adaptör Kullanılmalı mı?

Anladım teşekkür ederim
  9. D

USB Hub (USB Çoklayıcı) Kullanımında Adaptör Kullanılmalı mı?

Merhaba. 4'lü USB çoklayıcı kullanıyorum fakat çoklayıcının adaptörü yok ve şimdilik 2 girişi kullanıyorum (fare ve klavye). İnternette adaptörlü kullanın şeklinde yazılar gördüm sadece klavye ve fare için adaptör almalı mıyım? Adaptörsüz kullanmak bilgisayara veya cihaza herhangi bir zarar...
  10. D

Excalibur G900 Uygun Ram Önerisi

Tamamdır çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :)
  11. D

Gamegaraj sitesinden daha önce alışveriş yapmamıştım o yüzden tedirgin davrandım ama siz güveniyorsanız bir sıkıntı yok oradan alabilirim
  12. D

Öncelikle tüm sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Model numarasından aynı ürünü buldum fakat benim attığım linkten 100 küsür tl daha pahalı. Bir sorunla karşılaşırsın derseniz model numarasındakini alırım ama bir sıkıntı olmaz derseniz fazladan 100 tl vermek de istemem :)
  13. D

Çok teşekkürler
  14. D

Linkteki ürün bilgisayarıma uygun mudur?
  15. D

Bilgisayarımda 16 gb ram var. Bu değerlere göre ram eklemek istesem 3200 mhz cl:22 olan linkteki ürün uygun mudur (https://www.hepsiburada.com/kingston-16gb-3200mhz-ddr4-ram-kvr32s22d8-16-p-HBV00000WMRXO) Değilse önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.
  16. D

Excalibur G900 RTX2060 i7-11800H Boştayken Isınma Sorunu

Anladım. Sık oyun oynuyorum. O zaman 8. aydan sonra değiştirmek aklımda bulunsun. Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim :)
  17. D

Tamamdır çok teşekkürler. Kaç ayda bir macunu değiştirmem ideal olur acaba?
  18. D

Tavsiyen üzerine bunu alacağım (https://www.hepsiburada.com/thermal-grizzly-kryonaut-12-5-w-m-k-1gr-termal-macun-tg-k-001-rs-p-HBV00000YI0ZS). Kaç ayda bir macunu değiştirmem ideal olur acaba?
  19. D

Önerirsen sevinirim. Ram ve ssd eklemeyi düşünüyordum açmışken macunu da değiştiririm. Fakat bilgisayarı yeni aldım macunu hemen değiştirmek bir sorun yaratır mı? 1647102829 Az önceki mesaj iletilmedi sandım tekrardan aynı mesajı yollamışım.
Top Bottom