Arama sonuçları: *

1. CyberPassenger

Çözüldü✓ S23 FE Yakınlık Sensörü

Merhaba, telefona sahip olanlardan birkaç konuda bana bilgi vermelerini rica ediyorum. Telefonu alalı 1 hafta oldu. 1 - Always on Display açıkken, telefonun üzerine elimi koyduğumda, telefonu ters çevirdiğimde, cebime koyduğumda vb. durumlarda yakınlık sensörünün bunu algılayıp always on...
  2. CyberPassenger

45K Bütçeye Sistem Önerisi

Böyle bir sistem toplamış arkadaş ama sizin önerileriniz nedir? İşlemciyi Ryzen istiyoruz.
  3. CyberPassenger

Çözüldü✓ FreeDos Sisteme Win11 Kurma

Boot Menüye bir türlü giremiyorum nasıl çözeriz? 1707322590 HP'de F10 ile giriyormuş bios'a.
  4. CyberPassenger

20.000 Bütçeye Laptop Önerisi

Merhaba, Arkadaşlar bütçe 20.000, 500 lira iner çıkar. Lütfen daha fazla olan şeyler önermeyin. Daha çok gündelik işler için arıyorum. Arada bir oyun oynarım sadece. Bu bütçede önerebileceğiniz model var mıdır? Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.
  5. CyberPassenger

Epic Games Destek Talebine Cevap Vermiyor | ACİL (Çözüldü)

Merhabalar, hiç uzatmayayım. Paylaşacağım ekran görüntülerinde olayı açıkladım. Bu Epic'e başka türlü ulaşmamın bir yolu var mı? Ya da bu kuponu nasıl aktif edebilirim. Yarın son gün, acil yardım lazım. Şimdiden teşekkürler. 1704825949 Kupon başka oyunlarda çalışıyor ancak bu oyunlar aynı olduğu...
  6. CyberPassenger

Bu Klavye Alınır Mı?

https://www.gencergaming.com/gamepower-sense-rgb-red-switch-mekanik-klavye Kablosuz klavyeler arasında bu fiyata bundan daha iyi bir mekanik klavye seçeneği bulamadım. Bu klavyeden kullanan varsa fikirlerini sunabilirse çok memnun kalırım. Ayrıca başka kablosuz mekanik klavye önerilerine de...
  7. CyberPassenger

PSU ve Sıvı Soğutucu Önerisi

Selamlar, İşlemci: Ryzen 5 3600X Ekran kartı: RX 6700 Sistemimde 2 SSD, 2 HDD, 3 monitör bağlı. Sistemime göre en mantıklı güç kaynağını arıyorum. En az 650W olacak şekilde PSU önerisi yapar mısınız? Ayrıca işlemcim 95W olması sebebiyle çok kolay ısınıyor. Mevcut fanı soğutmaya yetiyor ancak...
  8. CyberPassenger

Oyunlarda Düşük FPS Alıyorum

Herkese selamlar. Arkadaşlar Valorant gibi aşırı grafik istemeyen bir oyunda bile düşük grafiklerde ortalama 160-200 fps arası fps alıyorum. Ekran kartımın inceleme videolarına baktığımda çok daha yüksek olması gerektiğini gördüm. Benim sistem özelliklerim imzamda yazıyor ancak yine de eksik...
  9. CyberPassenger

Abdullah Abinin Paylaştığı Monitör Hakkında Fikirleriniz Nelerdir?

Arkadaşlar bu monitör için fikirleriniz nelerdir? Aynı paraya daha iyi bir şey var mıdır? Ya da 500-1000 lira fazlasına farklı bir şey almayı önerir misiniz? https://www.instagram.com/stories/donanimarsivi/3226452446774659805/
  10. CyberPassenger

Çözüldü✓ Oyuncu Faresi Önerisi

Merhaba, tercihen 300 lira bandında, olmadı 500 liraya kadar düzgün sensörü olan bir fare önerebilir misiniz? Benim farem, örneğin valorant gibi oyunlarda hassas değil, çok net belli oluyor.
  11. CyberPassenger

Çözüldü✓ Farkı Renk Ram Uyumsuzluk Yapar Mı?

Arkadaşlar merhaba. Geçen de bir konu açmıştım. Ramlerimi yükselttim ve elimdeki ramleri satılığıa çıkarttım. Bugün bir alıcıyla anlaştım ancak bir sorusunu size de danışmak istedim. Elinde bendeki ramlerin beyaz soğutuculu olanı varmış. Tüm özellikler aynı, sadece renk farklı. Ben uyumsuzluk...
  12. CyberPassenger

GELENEKSEL MEDYA MI? DİJİTAL MEDYA MI?

Merhaba arkadaşlar. Üniversite bitirme projem için tez yazıyorum. Tezim için bir araştırma anketi hazırladım. 2 dakika kadar sürecek bu ankete katılım sağlarsanız, bana çok faydası olur. Şimdiden teşekkür ederim. https://forms.gle/PiQht87EpJEREe576 1681433891 Ankete katılanlar katıldım...
  13. CyberPassenger

Çözüldü✓ ALMANYA'DAN BU RAM ALINIR MI?

Arkadaşlar selam. Sistemimde Corsair 8 + 8GB vengeance rgb pro ram kullanıyorum. Anakartımda 2 tane daha boş slotum var ancak aynı ramleri almak istediğimde gördüğüm en uygun fiyat 1866tl. Ayrıca ileriye dönük düşündüğümde, tüm slotları doldurmamak adına, elimdeki ramleri satıp, tek modül 16gb...
  14. CyberPassenger

6700 Ekran Kartı Mı Başka Bir Kart Mı Önerirsiniz?

Arkadaşlar merhaba. Geçen gün ikinci el ekran kartı ile ilgili bir konu açmıştım. Bir arkadaş sıfır 6700 konusunda yardımcı oldu ve ben aldım. Bu konuyu başka bir arkadaşım için açıyorum. Siz değerli forum üyelerinin fikirlerini merak ediyoruz. 6700 ekran kartı mı yoksa herhangi bir NVDIA kart...
  15. CyberPassenger

İKİNCİ EL EKRAN KARTI ÖNERİSİ

Merhaba. Abdullah abinin yaptığı ekran kartı çekilişlerinde bir şey kazanamadım. Parayla sattı onu da almayı başaramadım. Pes ettim. Sistemimde, Abdullah abinin yıllar önce videosunu yapması üzerine aldığım RX460 oem ekran kartı takılı. Kart beni yarı yolda bırakmadı. Hala sapasağlam ancak...
  16. CyberPassenger

Donanım Arşivi Ekran Kartı Hediyesi

Sen git 1 saat boyunca her detayı not al, bazı detayların ekran görüntüsünü al, 45 dakika boyunca telefona bakarak hikaye düşmüş mü diye sayfayı yenile, sonra hikaye düşünce cevap ver kısmına basılmasın (birkaç kere denedikten sonra basabildim ya da uygulamayı kapayıp açtım, heyecandan...
Top Bottom