Arama sonuçları: *

1. oguzhanusul

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

12 bin TL olcak diyen kimdiya bende heyecanlı bir şekilde bekliyordum. Prime Üyeleri için sınırlı süreli fırsat: Sony PlayStation 5 Digital Edition/EAS https://amzn.eu/d/aIOKRQu
  2. oguzhanusul

Yardım steamden arkadaşlarla oynanılan oyun önerir misiniz ?

Ready or Not Grounded (oyun pahalı gamepasste var)
  3. oguzhanusul

🔥İndirim Preo PS2 20000mAh Powerbank Siyah - 189,99 TL +19,90 Kargo

Aldım bakalım. Samsung a73 var umarım tele zarar vermez.
  4. oguzhanusul

1 TB Kioxia Exceria G2 Alınır mı

500 GB SSD bana yetmiyor 1 TB'a geçiş yapmam lazım. Linkteki SSD nasıl sizce alınır mı bu modelde dram varmış sanırım. https://www.hepsiburada.com/kioxia-pcie-m2-1tb-exceria-g2-nvme-3d-21001700-lrc20z001tg8-p-HBCV00001P6C58?url_src=and-product-detail
  5. oguzhanusul

POCO X5 PRO ALINIR MI?

google tabanlı olması kötü mü oluyor pek bir bilgim yok
  6. oguzhanusul

POCO X5 PRO ALINIR MI?

alışveriş kredisiyle alacağım için bu telde faizsiz alma seçeneği var. A73 çok fark koyuyor. İşlemcisi felan aynı a73 ile. A73'ü öne çıkaran özellik nedir çok fark var mı?
  7. oguzhanusul

POCO X5 PRO ALINIR MI?

Bu telefon yeni çıktı. Sizce alınır mı? https://www.hepsiburada.com/poco-x5-pro-5g-256-gb-8-gb-ram-poco-turkiye-garantili-p-HBCV00003T0PT0?magaza=ACC%20TEKNO&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00003T0PT0&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
  8. oguzhanusul

Samsung A33 5G Alınır mı?

Bir arkadaş 8800 fiyatı olan a33 telefonu bana 7800 tlden satıcak. Kutusu daha hiç açılmamış. Pasajdan alınmış baktım. Sizce bu telefon alınır mı yoksa başka tellere mi yöneleyim. Önerdiğiniz telefonlar varsa yazabilirsiniz.
  9. oguzhanusul

taks by ttec t10 bluetooth kulaklık alınır mı

Resimde gördüğünüz kulaklık alınır mı aranızda kullanan var mı? Bu getir büyükte satılıyor. Birde trendyolda satılıyor ama 7-8 yorum anca var onlarda beğenmiş. Ordaki yorumları dikkate almıyorum forumlarda konuşan hiç olmamış.
  10. oguzhanusul

🔥İndirim 🔥Kioxia Exceria NVMe 1TB M2 PCIe Nvme 3D NAND SSD 1.199,00 TL

Sizce okuma yazması kötü mü? Üstüne biraz daha para ekleyip daha hızlısını mı alsam bilemedim.
  11. oguzhanusul

Öneri 9000 TL Bütçeye Telefon Önerisi

Bütçem 9000 TL. Oyun performansı ve kamerası iyi olan telefon varsa bu bütçede önerebilirmisiniz.
  12. oguzhanusul

Yardım Webdenal Sitesi Güvenilir mi

Öneriler doğrultusunda Kingston Kc3000 ssd almaya karar verdim. En ucuz satan site webdenal. Bu site güvenilir mi yoksa 200 fazla verip amazondan mı alayım?
  13. oguzhanusul

1 TB M2 SSD Önerisii

Arkadaşlar şu dram olayı ne o olunca ne katkı sağlıyor. İyi birşeyse dramli olanlardan alayım
  14. oguzhanusul

1 TB M2 SSD Önerisii

1 tb ssd önerebilirmisiniz. Birçok ssd var hangisini alsam bilemiyorum. Mesela 1300 civarı kioxia var o iyi mi bilmiyorum. Çoğu kişi samsung önericektir. Diğerleriyle çok bir farkı yoksa ucuz olanlardan alayım diyorum. Samsung 980 önerilmiyor sanırım 1600 e amazonda var.
  15. oguzhanusul

%100 Disk Kullanını Sorunu

Eski bir laptop var. Çok fazla yavaş 2 dakkada açılıyor. Arada film felan izlerim diye açıyorum chrome çok donuyor. Görev yöneticisine baktığımda %100 disk kullanını oluyor. Yavaşlık büyük ihtimal ordan geliyor. Ssd alırsam bu %100 disk sorunu çözülür mü?
  16. oguzhanusul

Yardım Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Alınır mı?

RTX 3060TI fırsatını kaçırdım. Bu marka 3060 alınır mı zotac nasıldır? https://www.hepsiburada.com/zotac-gaming-geforce-rtx-3060-twin-edge-12-gb-gddr6-192-bit-dp-hdmi-pci-e-4-0-ekran-karti-zt-a30600e-10m-p-HBCV000003FPFY
  17. oguzhanusul

Yardım Laptop için Ssd Önerisi Lazım

Lenovo g50 laptop var. Aşırı yavaş hiçbir işe yaramıyor donup duruyor. Ssd önerisi lazım hangi marka almak lazım bilmiyorum birçok marka var. 240 gb düşünüyorum fiyatları 350-400 civarlarında. MLD marka dikkatimi çekti. Sizler hangisini öneriyorsunuz?
  18. oguzhanusul

Mafia 1 Defintive Edition Mı Cyberpunk 2077 Mi?

Cyberpunk alman daha mantıklı. Yakında dlc gelicek. Mafiada güzel ama 9-10 saate bitiyor açık dünyası bomboş yapacak bir şey yok. Hikaye bitince dönüp tekrar oynamazsın. Cyberpunk seni uzun süre götürür.
  19. oguzhanusul

Steam kar ettiren oyunlar!

İdle dady bana göre iyi değil. Ekranı kapatınca yada alt sekmeye alınca çalışmıyor. Belkide sadece bende sıkıntı oluyordur bilmiyorum artık. En mantıklısı idle master. Tüm oyunları 2 saate kadar birlikte rölanti ediyor. 2 saat oluncada ayarlardan fast moda alıyorum oyunlar 3.saate gelince...
  20. oguzhanusul

Steam kar ettiren oyunlar!

Koleksiyon kartları sayesinde hesabımda 1832 oyun oldu. 2k rozetine az kaldı. Hangi oyunları aldın derseniz ben 1 TL'ye düşen tüm oyunları alıyorum. Toplu şekilde kartları düşürünce her türlü kâr getiriyor. 40 TL verdiysem 50-60 TL civarı kazandırıyor.
Top Bottom