Arama sonuçları: *

1. oguzhanusul

1 TB Kioxia Exceria G2 Alınır mı

500 GB SSD bana yetmiyor 1 TB'a geçiş yapmam lazım. Linkteki SSD nasıl sizce alınır mı bu modelde dram varmış sanırım. https://www.hepsiburada.com/kioxia-pcie-m2-1tb-exceria-g2-nvme-3d-21001700-lrc20z001tg8-p-HBCV00001P6C58?url_src=and-product-detail
  2. oguzhanusul

POCO X5 PRO ALINIR MI?

Bu telefon yeni çıktı. Sizce alınır mı? https://www.hepsiburada.com/poco-x5-pro-5g-256-gb-8-gb-ram-poco-turkiye-garantili-p-HBCV00003T0PT0?magaza=ACC%20TEKNO&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00003T0PT0&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
  3. oguzhanusul

Samsung A33 5G Alınır mı?

Bir arkadaş 8800 fiyatı olan a33 telefonu bana 7800 tlden satıcak. Kutusu daha hiç açılmamış. Pasajdan alınmış baktım. Sizce bu telefon alınır mı yoksa başka tellere mi yöneleyim. Önerdiğiniz telefonlar varsa yazabilirsiniz.
  4. oguzhanusul

taks by ttec t10 bluetooth kulaklık alınır mı

Resimde gördüğünüz kulaklık alınır mı aranızda kullanan var mı? Bu getir büyükte satılıyor. Birde trendyolda satılıyor ama 7-8 yorum anca var onlarda beğenmiş. Ordaki yorumları dikkate almıyorum forumlarda konuşan hiç olmamış.
  5. oguzhanusul

Öneri 9000 TL Bütçeye Telefon Önerisi

Bütçem 9000 TL. Oyun performansı ve kamerası iyi olan telefon varsa bu bütçede önerebilirmisiniz.
  6. oguzhanusul

Yardım Webdenal Sitesi Güvenilir mi

Öneriler doğrultusunda Kingston Kc3000 ssd almaya karar verdim. En ucuz satan site webdenal. Bu site güvenilir mi yoksa 200 fazla verip amazondan mı alayım?
  7. oguzhanusul

1 TB M2 SSD Önerisii

1 tb ssd önerebilirmisiniz. Birçok ssd var hangisini alsam bilemiyorum. Mesela 1300 civarı kioxia var o iyi mi bilmiyorum. Çoğu kişi samsung önericektir. Diğerleriyle çok bir farkı yoksa ucuz olanlardan alayım diyorum. Samsung 980 önerilmiyor sanırım 1600 e amazonda var.
  8. oguzhanusul

%100 Disk Kullanını Sorunu

Eski bir laptop var. Çok fazla yavaş 2 dakkada açılıyor. Arada film felan izlerim diye açıyorum chrome çok donuyor. Görev yöneticisine baktığımda %100 disk kullanını oluyor. Yavaşlık büyük ihtimal ordan geliyor. Ssd alırsam bu %100 disk sorunu çözülür mü?
  9. oguzhanusul

Yardım Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Alınır mı?

RTX 3060TI fırsatını kaçırdım. Bu marka 3060 alınır mı zotac nasıldır? https://www.hepsiburada.com/zotac-gaming-geforce-rtx-3060-twin-edge-12-gb-gddr6-192-bit-dp-hdmi-pci-e-4-0-ekran-karti-zt-a30600e-10m-p-HBCV000003FPFY
  10. oguzhanusul

Yardım Laptop için Ssd Önerisi Lazım

Lenovo g50 laptop var. Aşırı yavaş hiçbir işe yaramıyor donup duruyor. Ssd önerisi lazım hangi marka almak lazım bilmiyorum birçok marka var. 240 gb düşünüyorum fiyatları 350-400 civarlarında. MLD marka dikkatimi çekti. Sizler hangisini öneriyorsunuz?
  11. oguzhanusul

Yardım 3060 ile 3060ti arasındaki fiyat farkı

Zotac 3060 ile Gigabyte 3060ti arasında kaldım. 1100 TL fark var. Eğer 3060ti alırsam psu almak zorundayım oda 1500 TL civarında yani 3060 ile farkı 2600 TL olmuş olucak. Elimdeki 550w 3060 için yeterliymiş. Sizce ne yapmalıyım o aradaki farka değer mi 2600 TL daha cebimden çıkmış olucak.
  12. oguzhanusul

Yardım Gigabyte 3060ti mi yoksa Msi Ventus 3x 3060 mı

Hangisini öneriyorsunuz https://www.hepsiburada.com/gigabyte-rtx3060tiwindforce-oc-8gb-gddr6-256-bit-nvidia-ekran-karti-gv-n306twf2oc-8gd-p-HBCV000034DSIO?url_src=and-product-detail...
  13. oguzhanusul

Hawk Fab V5 Alınır mı?

Hawk fab v5 almayı düşünüyorum koyu gri. Diğer fablarla bir farkı yok sanırım sadece renk farkı. Gri renkte mi alsam bilemedim yoksa siyah olanı mı. Gri kumaş koltuklar sorun yaratır mı kirlenme felan.
  14. oguzhanusul

🔥İndirim PS5 Dualsense 1299 TL

Fırsatı kaçırmayın bu fiyata bir daha bulamazsınız. Ben direk aldım. Xbox kolları 2000 TL civarı. En ucuz dualsense ise amazonda 1700 TL. Vatanda bu fiyatı sakın kaçırmayın. https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps5-dualsense-kablosuz-kontrol-cihazi.html
  15. oguzhanusul

Xdrive Toryum-Sancak-15li Hangisini Öneriyorsunuz?

Arkadaşlar toryum sancak ve 15li hangisini öneriyorsunuz. Toryum şuan uygun fiyatta 1999 TL'ye düştü. Sancak 2299tl. 15li ise 2399 TL ama bu siyah kumaş olanı. Toryumda plastik ayak var diye önermeyenler olucaktır, sancak deri kumaş al diyen olucaktır, 15li yandan çok sıkar hareket kabiliyetin az...
  16. oguzhanusul

Parasına Değecek Rahat Koltuk Önerisi

Pc başında 3-4 saat vakit geçiriyorum. İzinli olduğum günlerde 7-8 saat civarı takılıyorum. Haftalardır koltuk arıyorum hep kararsız kalıyorum. Çoğunluk hawk öneriyor ama fiyatı 2700 TL kendi sitesinde. Daha uyguna bildiğiniz koltuk var mı ofis koltuğunada razıyım yeterki rahat olsun. Eğer daha...
  17. oguzhanusul

Acil Yardım Xdrive 15li mi yoksa Sancak mı Öneriyorsuuz

Arkadaşlar xdrive bazı koltukları indirimde. Sancak yada 15li mi alsam bilemiyorum aylardır koltuk arayışındaydım hangisini almak mantıklı olur? Boy 173-Kilo 78...
  18. oguzhanusul

Xprime Oyuncu Koltuğu Alınır mı?

Xprime alıp almamakta kararsızım. Genelde çoğu kişi xdrive yada hawk öneriyor. Xprime ile aralarında fiyat farkı çok o farka değer mi bilmiyorum. Benim düşündüm xprime king modeli. Fiyatı 2200 TL. Tam almaya karar veriyorum başka sitede olumsuz yorum görüp vazgeçiyorum ama genel olarak alanlar...
  19. oguzhanusul

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Pc alalı 5 ay oldu hala koltuğum yok. Plastik sandalyeye oturuyom. Uzun süre oturunca kalçamı çok ağrıtıyor. 2500 TL bütçem var bana koltuk önerebilirmisiniz. Attığım linkteki koltuklardan birini mi alsam bilemiyorum. Xprime King https://xprime.com.tr/xprime-king-oyuncu-koltugu-siyah-29.html...
  20. oguzhanusul

Bilgisayar masanızdaki kabloları nasıl düzenliyorsunuz?

Benim masa karman çorman. Masaüstü full kablo masanın altıda full kablo. Ben bu kabloları nasıl düzenleyebilirim görüntüsü beni rahatsız ediyor çok dağınık duruyor. Masamdaki kablolar klavye, mouse, monitör, 2 adet hdmı, ps4 ile pc kasanın güç kablosu, 2 ethernet kablosu, modem kablosu...
Top Bottom