Arama sonuçları: *

1. Senemoğlu75

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

İşinize gelmedimi hemen pkk , o iş geçti kardeş geçti pkknın hizbullahnda fetönünde kimle yol yürüdüğü belli haburda gördük. Kendisi daha rahat yaşayabilmek için memleketi göz ardı eden insanların eseridir bu günler. Birde Kılıçdaroğlunu deneyelim bakalım zaten daha kötü bir yönetim olamaz bu...
  2. Senemoğlu75

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

Kılıçdaroğlu gündeme getirmese adam hiçbirşey yapmayacak , bunuda Kılıçdaroğlu daha önce gündeme getirip videosunu yapmıştı. Allah razı olsun vallaha Kılıçdaroğlu olmasa bi vergi daha yapıştırırdı reis hemen...
  3. Senemoğlu75

TEKNOBİYOTİK FİRMASINA DİKKAT ARKADAŞLAR

Çok haklısın , birde o kadar büyük yerleri vs var ama sanki mahalle bakkalı. Yine yazayım kaç kişi görürse o kadar iyi...
  4. Senemoğlu75

TEKNOBİYOTİK FİRMASINA DİKKAT ARKADAŞLAR

Merhaba arkadaşlar , teknobiyotikten aldığım koltuk döküldü servise gönderdim alakasız şekilde kolçakları değiştirmişler birde 20 iş günü geçtiği halde para iadesi yapılmamaktadır diye bildirimde bulunuyorlar. Konuşmaları ekte belirttim. Aman dikkat edin benim düştüğüm hataya düşmeyin.
  5. Senemoğlu75

Zorexpressi bilen alışveriş yapan varmı

Merhaba arkadaşlar ürün ararken denk geldiğim bu siteye göz atarmısınız dolandırıcımı gerçekmi alışveriş yapan varmı ? Ürün hem rx swich hem nx swich yazdıklarına göre ...
  6. Senemoğlu75

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Merhaba , i5 12400 veya ryzen 5 5600x işlemci 3070ti ekran kartlı anakarttada h610 yerine 660 vb anakartlar olmalı. Fiyat performan 2 sistem biri giriş biri orta üst seviye olmalı . 5600x 3070 ti benzeri. Bu arada sistemim yeni benim ihtiyacım yok öneri sadece . Bu şekilde kaliteli bir sistem...
  7. Senemoğlu75

Webtekno-WT2 Sistem Hakkında

Fiyatın çok olduğunu söylüyor herkes anlamadım 3060ti daha ucuz sistem varsa link atın lütfen
  8. Senemoğlu75

Anladım tabi doğrudur ama şuan ne kadar site varsa gezdim bu fiyata 3060 sistem var. Anlam veremiyorum bazen
  9. Senemoğlu75

Aylardır sistem bakıyorum 18.499 a 3060ti ı yeni gördüm siz nasıl 3070ti lı sistemi bu paraya gördünüz merak ettim arkadaşlar ? Hem 3060 ti hem 12400 işlemci ? 10400f li 3060 sistemler bu paraya satılıyor . Benim bilmediğim bir sitemi var acaba ...
Top Bottom