Arama sonuçları: *

• Users: Hemsaliho
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

RİSE ONLİNE AĞ BAĞLANTISI KOPMA SORUNU

Arkadaşlar merhaba. İtopya indirimlerinden ryzen 5 5500 ve asus rx 6650 xt ekran kartı ve b550 asus prime anakartlı bir sistem aldım. Rise online ve benzeri bir iki online oyun oynuyorum. Wifi için harici asus ac58 dualband 1300 modelini aldım. Wifi ile bağlantı sağlıyorum. Ancak aldığımdan beri...
  2. H

Oyunlarda Grafi̇kler İstedi̇ği̇m Gi̇bi̇ Olmuyor

Merhaba herkese. İtopyadan yeni bir sistem aldım ryzen 5 5500 ve asus radeon 6650 xt. Knight Online ve Rise online oynarım genelde. Bugün oyunları indirip girdiğimde beklemediğim derecede tuhaf görüntüler aldım. Rise online da oyun donuyor ve alt tab yapınca düzeliyor. Knightta ise harita bile...
  3. H

İphone da silinen resimleri kurtarma

arkadaşlar merhaba iPhone da hem galeriden hemde çöp kutusundan silinen resimleri geri getirebilir miyiz acaba? iCloud da baktım yedeklemesi olmamış. İlk sıralar WhatsApp dan gelen resimler direk galeriye gelmiyordu o yüzden yedeklemesi olmamış. Bende kontrol etmeden sildim. Çözümü var mıdır?
  4. H

HUAWEİ TELEFONDA UYGULAMALAR HAZIRLANIYOR BİRAZ SONRA TEKRAR DENEYİN!!

Merhaba arkadaşlar. Huawei marka telefonda, telefon açılıyor fakat uygulamalara giriş yapılamıyor. uygulama hazırlanıyor biraz sonra tekrar deneyin hatası alıyoruz. Birde bildirimler kısmında android sistemi kullanıcı verileri kilitlendi diye bir bildirim var
  5. H

LENOVO IdeaPad 1 FN tuşları ve kısayol tuşları düzgün çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar Laptop A101 de satılan Lenovo IdeaPad 1. Bilgisayarı açıp kurduktan sonra kısayol tuşlarının çalışmadığını farkettim. Mesela alt F4 yapınca bilgisayar kapatma seçeneği ve oyun program ne açıksa onları kapatır ama olmuyor. Mikrofonu açıp kapatıyor. Diğerleri de bu şekilde. FN...
Top Bottom