Arama sonuçları: *

1. Tbagbagwell

60 FPS Kilidi'ne çözüm arıyorum

Hp bir laptoba ve 144hz 2k bir samsung monitöre sahibim. HDMI ile bağlan tı kuruyordum ve daha önce GTA 5 gibi oyunlarda 100 fps leri görüyordum. Fakat sınavlar falan derken sadece pes 21 oynuyodum ve ekranı da 60 hz ye sabitledim. Daha sonra 144 Hz alıp akmaya devam etmek isterken bir sorunla...
  2. Tbagbagwell

Monitör önerisi (144hz+, 1-4ms, 24+ inç, VA-IPS panel)

https://www.hepsiburada.com/samsung-lc32f39mfumxuf-32-4ms-cec-hdmi-kavisli-led-ekran-full-hd-va-oyuncu-monitor-p-HBV00000NATSS?magaza=Samsung%20Türkiye&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjw2a32BRBXEiwAUcugiH2h6CbyW73rOHsia6-aHb60sEo6AoMySb2s6WGFKrmBvyhhbSt75hoCRUEQAvD_BwE Evet arkadaşlar...
  3. Tbagbagwell

Laptoplarda en f/p ürünler bu sitede

https://www.gamersarena.com.tr/kategori/gaming-notebook Arkadaşlar hem kendim alışveriş yaptım memnum kaldım hem de uzun süredir piyasayı takip etmemle birlikte en f/p ürünlerin burada olduğuna kanaat kıldım. Doların son 2 3 gündeki suni düşüşü ile bile 400 tllik indirimi yaptı adamlar...
  4. Tbagbagwell

Laptopa harici monitör bağlamak FPS artışı sağlar mı ? (Sağlayabilir!)

Daha önce bir tavsiye konusunda bahsetmiştim. Bilmeyen çok arkadaş vardır diye bir de burda altını çizeyim dedim. Buyurunuz sonuçlar. "Ayrıca laptopları harici bir monitörle kullanmak ekstra %7-15 fps artışı sağlıyor. (Min ayarlarda 15 max ayarlarda 7 )Bir de monitörün büyüklüğü de yanınıza kar...
  5. Tbagbagwell

Pes 2020 satın almak istiyorum.

Steam içinde şuan 100tl. Fakat internette 70-80 TL bandında key satan yerler var. Buralar güvenilir midir ? Sonradan sıkıntı çıkabilir mi ? Ortalama ne kadar sürede elime geçer ?
  6. Tbagbagwell

Forum ahalisi Paladins oynayan var mı ?

Paladins oynayan takım halinde kasmak isteyen varsa beraber girelim.
  7. Tbagbagwell

Yeni Ryzen 9 4900HS

Öncelikle ilgili arkadaşların kesinlikle incelemesi gerekn bir video. Yalnız birçok yenilik bir yana benim aklıma bir soru takıldı. Sürekli yükte 95C çalışan bir işlemci ne kadar sağlıklı olabilir? Ne kadar ömrü olur? Hadi işlemci dayandı diyelim, işlemci civarındaki parçalar zarar görmez mi...
  8. Tbagbagwell

Gamers_Arena dan aldığım laptop hakkında

Gençler bu hafta içi mevcut laptopumu satıp yeni laptop siparişi verdim. Uygun olması ve tüketici yorumlarının oldukça olumlu olması sebebiyle bu firmayı tercih ettim. Gel gör ki ürünü aynı gün kargoya vermelerine rağmen halen yurtiçi kargo herhangi bir kargo no bilgisi ulaştırmadı bana. Bugün...
  9. Tbagbagwell

Stok macun yenilendiğinde oluşması muhtemel sıcaklık farkı

Tecrübesi bilgisi olan arkadaşlara sormuş bulunayım. Hp nin 3aylık stok macununu Arctic Mx-4 2019 ile yenilediğim zaman bekleyeceğim ısı değerleri ya da farkları neler olmalıdır ?? Bu arada iki gün önce tozları temizleme amaçlı bir açıp kapadım arkasını laptopun, 5 derece net fark oluşmuştu...
  10. Tbagbagwell

Harici soğutma önerisi ?

Ey forum ahalisi notebook için harici soğutma arıyorum . 100-150 civarında ortalama bişeyler bakıyorum. Tavsiyelerinize açığım. ?
  11. Tbagbagwell

Ben raporlamaktan yoruldum siz yorulmadınız !!

Sabahtan beri gereksiz konu açanların, reaksiyon puanı isteyenlerin, ben xx butonuyum destekliyorsan like atcıların, sırf reaksiyon atmak için fake hesap açanların hepsini raporluyorum arkadaşlar. Tam da olması gerektiği gibi. Forumumuz bir kampanya başlatmış etkinlik çerçevesinde, forumun yeni...
  12. Tbagbagwell

Uygun HDD belirleme

Merhaba forum ahalisi bilgisayara uygun 1tb HDD arıyorum. Tam olarak nelere dikkat etmem gerekiyor. Şimdiden bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. hp 15-ec0005nt -- https://www.epey.com/laptop/hp-15-ec0005nt-8bn44ea.html Ayrıca uygun fiyatlı veya indirimli ürün varsa piyasada tavsiyelerinize...
  13. Tbagbagwell

Oyunlarda sizi çıldırtan, kafayı yedirten hatta duvara kafa attıran bölümler

Sizinkileri de merak ediyorum dostlar.. -İlk olarak GTA Vice city helikopter görevi (Allah belasını versin) Arkadaşlar beni evlerine çağırıyodu şu görevi geç kanka diye gerisini siz düşünün. -Ac Rogue legendary ship battle görevlerinin sonuncusu Eğer geminiz son seviye değilse sizin en az 10...
  14. Tbagbagwell

29 mart 2020 covid-19 vakasının 9217'ye yükselmesi

Bugün 2020.03.29 - 9217 vaka 131 ölüm test: 9982 t. iyileşen: 105 (Total) Felaket bangır bangır geliyor. Forum ahalisi ne düşünüyorsunuz ?
  15. Tbagbagwell

Pc de gelmiş geçmiş en çok zevk aldığınız 3 oyun

Ben başlayayım Mafia 2 Twd serisi Ac4 black flag
  16. Tbagbagwell

Radeon software son güncellemeden sonra hata veriyor

Dün yüklediğim son güncellemeden sonra Radeon software şu hatayı verdi. Çözümü bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim .
  17. Tbagbagwell

Ram yükseltme konusunda tavsiye bekliyorum

Öncelikle forumda yeniyim bir kusurumuz olursa affola... Geçen ay kısıtlı bütçem sebebiyle "HP Pavilion 15-EC0005NT AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 8BN44EA" bu bilgisayarı 3700 lira cıvarında bir fiyata aldım. Öğrenci olduğum için de notebook...
Top Bottom