Arama sonuçları: *

1. H

Power boost PSU HELEN-POWER

İyi günler, Ben geçenlerde 8.5k ya Helen-power isimli sistemi satın aldım. https://www.itopya.com/helen-poweramd-ryzen-5-5500asus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdgaming-_h19966 İçersinde Powe boost 500 watt psu var. Rx 6500 xt gerçekten az enerji tüketen bi ekran kartı...
  2. H

finasterid ilacı kullanmak

İyi günler dilerim hepinize. Bu ilacı aranızda kullanan var ise bir sey danışmak istiyorum. 19 yaşındayım, genetik dökülmem var. Bu ilaca başlayıp kurtarmak istiyorum saçlarımı. Tek korktuğuum konu yan etkileri. [Libido azalması, penis gelisimi durması, kalıcı iktidarsızlık(Bu inanılmaz...
  3. H

Sizce bu jinekomasti mi ?

İlk fotoğraf 8 ay önce ikinci fotoğraf 5 ay önce üçüncü fotoğraf 2 ay önce Sizce jinekomasti miyim ? Vücut yağ oranım çok yüksek olmasa da biraz var. Meme uçlarında kendimi bildim bileli hassaslık var. Bu hassaslık her erkekte var mı bilmiyorum. Zevk noktası vs. karışık mevzular. Göğüsümde...
  4. H

Mezuna Bırakmak Mantıklı Mı?

İyi günler dilerim. Bu sene sınava pek çalışmadım. -TYT : 321.000 puan/592.000 sıralama (TYT EK YERLEŞTİRME : 342.000 puan/442.000 sıralama) -AYT SAYISAL : 234.000 puan/652.000 sıralama -AYT EŞİT AĞIRLIK : 237.000 puan/1.042.000 sıralama Sizce 2 yıllık bilgisayar programcılığı okuyup, DGS ile 4...
  5. H

Şampuan mı, Sabun mu ?

İyi günler öncelikle. Saçlarım da biotin şampuanı kullandım yaklaşık 5 ay boyunca. Sonradan Doğal zeytinyağlı sabuna geçiş yaptım. 1 aydır sabun kullanmaktayım. Saçlarım gürleşti gibi biraz fakat kafamda kaşıntı, kepek saç kuruması ve sivilce problemleri ortaya çıktı. İlk başlarda dökülmeyi...
  6. H

Saçlarım arasında sizce fark var mı ?

Saçlarım arasında sizce fark var mı ? İlk fotoğraf 15 ay öncesine ait , son iki fotoğraf yeni. Tarama şeklini biraz değiştirdim fark ettiyseniz.
  7. H

Saç Uzunluğu Dökülmeyi̇ Etki̇ler Mi̇ ?

SAÇ UZUNLUĞU DÖKÜLMEYİ ETKİLER Mİ ?
  8. H

Saçlarım seyrek mi ?

yaş 19 saçlarim seyrek mi sizce ? Bazi fotograflar ampul ün dibinde cekildi. digerleri normal gün isiginda . fön cektigim zaman sorun yok ama daginik veya yagli iken dipleri gozukuyor biraz . bu normal mi ?
Top Bottom