Arama sonuçları: *

• Users: ulboli
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ulboli

Monster Pusat Clutch kablosuz çalıştıramadım

Merhaba Arkadaşlar, Bugün Monster Pusat Clutch satın aldım. Ürün elime geldi usb dongle ı pcye taktıktan sonra gamepadi yaklaşık 45 dk şarja taktım ancak kablo takılı değilken ürün çalışmıyor. Tuş kombinasyonu var bunu da denedim ancak çare olmadı. Yardımcı olabilecek var mı? Kablosuz olduğu...
  2. ulboli

❌İndirim Bitti! Defacto Erkek Dokuma Yeşil Triko Bere (39,99 TL)

Sadece yeşil renk var Satıcı DeFacto Link
  3. ulboli

DA-G3 sistemini ekipmanlarla birlikte ne kadara satabilirim?

Arkadaşlar selamlar, ekonomik durumlardan ötürü sabırla beklediğim DA-G3 sistemini satmak durumunda kaldım. Sistem Özellikleri GIGABYTE B450M S2H AMD RYZEN 5 3600 GIGABYTE RTX 2060 D6 6GB CORSAIR 16GB (8+8) Vengeance 3200MHz CL16 WD 500GB Blue SN550 NVMe M.2 SSD CORSAIR CV550 550W 80+ Bronze...
  4. ulboli

Yeni eve taşınan kız arkadaşıma ne alabilirim ?

Arkadaşlar selamlar, Kız arkadaşım abisiyle birlikte eve çıktılar. Yeni eve hediye almak istiyorum. Eve alınabilecek güzel bir hediye aklıma gelmiyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  5. ulboli

❌İndirim Bitti! iPhone 12 64 GB 16.099 TL

Ürün Linki Apple kendi sitesinde 17.500 TL'den satıyor.
  6. ulboli

Logitech G G435 benzeri kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar selam. Logitech G G435 model kulaklığa çok sıcak bakıyordum ancak araştırdığımda ses seviyesinin biraz düşük ve mikrofonu biraz segmentine göre kötüymüş. Bu fiyat bandında(max 1000) hem mobil hem pc için mikrofonu çok sırıtmayan bir kulaklık öneriniz var mıdır? Teşekkürler.
  7. ulboli

PC Arıyorum bu konuda desteklerinizi rica ederim

Merhabalar. 12k kadar bütçem var, sistem önerilerinizi bekliyorum. Tercihen Ryzen 5 3600 ekran kartı olarak da 3050'li bulursam çok mutlu olurum
Top Bottom