Arama sonuçları: *

1. Mustafa Bölükbaş

Biosum ve İntel ME Güncel mi?

Arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler ben anakartımın Bios'unu ve şu İntel ME adlı yazılımı güncellemek istiyorum fakat güncel olup olmadıklarına dair hiçbir fikrim yok tam olarak nereden bakabilirim şimdiden teşekkürler.
  2. Mustafa Bölükbaş

AOC 23.8" 24G4X 180Hz 0.5ms alınır mı?

https://www.itopya.com/aoc-238-24g4x-180hz-05ms-hdmi-dp-g-sync-fhd-ips-gaming-monitor_u25215#bTableUrunDetay Arkadaşlar monitör bu sizce alınır mı malum şu an itopyada indirim var kaçırmak istemiyorum hoparlör ve pivot kullanım olmasınıda istiyorum ona göre cevaplarsanız sevinirim şimididen...
  3. Mustafa Bölükbaş

Laptopum benim modemim hariç diğer ağlara bağlanıyor

Arkadaşlar öncelikle selam benim laptop benim modem hariç heryere bağlanıyor ama benim modeme bağlandığında bu internete bağlanamazsınız hatası veriyor modem arayüzünede her hangi bir giriş yapılmadı ne yapmam lazım?
  4. Mustafa Bölükbaş

Özelliklere bastığım zaman ayarlar saniyeliğine açılıp kapanıyor ne yapmam lazım

Arkadaşlar ben bilgisayara sağ tıklayıp özelliklere batığım zaman ayarlar ekranı saniyeliğine açılıp kapanıyor ne yapmam lazım. 1702660639 Arkadaşlar çözümü tamamen kendi uğraşlarımla buldum belki işinize yarar bilgisayarı Shift tuşuna basılı tutup (işlemciyi tamamen kapatması için) öyle...
  5. Mustafa Bölükbaş

Samsung Odyssey G3 24 165 Hz alınır mı?

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben bayadır monitör almayı düşünüyordum ama baya kararsız kaldım en son bu monitör de karar kıldım fakat benim ekran kartım Asus Rtx 3060 Dual 12 Gb ama Bu monitörün teknolojisi Amd ekran kartları için sizce ne yapmam lazım başka önerebileceğiniz fiyatı yakın G-Sync...
  6. Mustafa Bölükbaş

Supercell id e posta değiştirme kodu gelmiyor.

Arkadaşlar merhaba benim supercell hesabımda e posta id sini değiltirmek istiyorum fakat e posta bildirimi gelmiyor giriş için kod istediğimde geliyor fakat e posta değiştirmek için gelmiyor ne yapmam lazım
  7. Mustafa Bölükbaş

İ3 12100f rtx 3060 ı rahat beslermi

Arkadaşlar ben itopyadan pc aldım 11.999 TL ye o zaman aldığımda i5 seçeneği yoktu bende direk i3 lüsünü almıştım. Sizce darboğaz felan olurmu yoksa gayet yeterlimi. Pc linki...
  8. Mustafa Bölükbaş

Sizce bu sistem stokları geri gelirmi?

Arkadaşlar zar zor ailemi pc almaya ikna ettiken sonra bu pc yi buldum ve gayet uygun gözüküyordu fakat gel görki sabah stoğu olan pc stoğu tükendi bende heryeri baya araştırdım ama bunun gibi bulamadım sizce beklemelimiyim yoksa bunun aynı fiyata 8gb lik versiyonunumu almalıyım şimdiden...
  9. Mustafa Bölükbaş

Boot da turuncu ekran hatası alıyorum

Arkadaşlar biosa girince uefi modu nasıl açılır bilmiyorum yardım edersenis sevinirim
  10. Mustafa Bölükbaş

reboot and select proper boot device hatası

Arkadaşlar ben biosdan format atıcaktım fakat usb yi seçtikten sonra böyle bi hatayla karşılaştım nasıl kurtulurum
  11. Mustafa Bölükbaş

Windows 7 80092004 hatası

Arkadaşlar ben ne zaman güncelleme yapmaya çalışsam bu hata kodunu alıyorum ne yaparsam düzelir bu ?
  12. Mustafa Bölükbaş

Kontroland Ap7 alınır mı? ?

Arkadaşlar merhaba ben direksiyon seti almak istiyorum ve bütçem kısıtlı olduğu için en uygun bunu buldum sizce nasıl alınır mı? yoksa hiç almasam dahamı iyi bide ben artı olarak ps3 ümdede oynuycağım için ona göre yorum yaparsanız sevinirim . Şimdiden teşekkürler.
  13. Mustafa Bölükbaş

(Rampage RMK-GX9 PULSAR Red Switch) Nasıl bir klavye kullanan varmı

Arkadaşlar ben Rampage RMK-GX9 PULSAR Red Switch klavyesini almak istiyorum, sizce nasıldır yada kullanan varsa güzel bir klavyemi tuşları bir zamandan sonra siliniyormu ? Şimdiden teşekkürler .
  14. Mustafa Bölükbaş

4000 TL oyun odaklı sistem önerisi

Arkdaşalar bana 400 TL oyun odaklı bir sistem önerisirmisiniz bir tanıdığım alcakda ps4 slimi satıp 1617187931 Pardon 4000 TL
  15. Mustafa Bölükbaş

Rampage KB-R103 Extreme nasıl bir klavyr

Arkadşalar Rampage KB-R103 Extreme nasıl bir klavye veya önerirmisinzi şimdiden teşekkürler.
  16. Mustafa Bölükbaş

Rampage KB-R103 Extreme alınır mı? ?

Arkadaşlar Rampage KB-R103 Extreme güzel bir klavyemi switchi felan değişiyor ya belki ilerde red felan yaparım diye. Şimdiden teşekkürler.
  17. Mustafa Bölükbaş

300-400 TL arası blue switch rgb klavye önerisi

Arkadaşlar öncelikle meraba bana rgb blue switch bir klavye öneririmisiniz şimdiden teşekkürler.
  18. Mustafa Bölükbaş

300-400 TL arası red switch rgb klavye önerisi

Arkadaşlar öncelikle merhaba 300-400 TL arası bana red switch ve rgb bir klavye önerebilirmisiniz şimdiden teşekkürler
  19. Mustafa Bölükbaş

Minecraft ps3 siyah ekran sorunu

Arkadaşlar iyi akşamlar benim ps3 üm var ve minecraft da siyah ekran veriyor nasıl düzeltebilirim ?
  20. Mustafa Bölükbaş

Pc kendi kendine kapanıp açılıyor

Arkadaşlar pc sürekli kapanıp açılıyor dışarıda çok kötü bir rüzgar var ama elektirikler gitimiyor nedense pc kapanıp açılıyor kendi kendine herhangi bir uyarıda vermiyorum sıkıntı nedir acaba
Top Bottom