Arama sonuçları: *

• Users: STAREXX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Windows 11’den Windows 10’a geçmeyi düşünüyorum. Lütfen yazdığıma bakın.

Merhabalar başlıktada dediğim gibi Windows 11’den Windows 10’a geçicem geçerken pc sıfırlanıyor da benim oyunlarım harici harddisk te yüklü Windows 10 kurarken harici harddiski çıkarsam öyle yüklesem harici harddisk sıfırlanmaz demi ? ve Windows 10 olduğunda geri taksam bir sorun olur mu oyunlar...
  2. S

Windows 11’den Windows 10’a dönmek

Merhabalar Windows 11’den Windows 10’a dönücem de dönerken bilgisayar sıfırlanıyor bende harici harddisk kullanıyorum sıfırlanırken yani Windows 10 yüklenirken harici harddisk sıfırlanır mı ?
  3. S

Valorant 2850 Vp ye ne alınır ?

Merhabalar valorant ta 2850 vp ye neler alınır ?
  4. S

Resimdeki kulaklık alınır mı ?

Merhabalar bu kulaklık alınır mı ?
  5. S

Steam Bahar Temizliği İndirimleri var mı ?

Merhabalar siteler de Steam 27 Mayıs Bahar İndirimleri gözüküyor sne kadar doğru bilmiyorum ama sizin bir bilginiz var mı ?
  6. S

FİFA 22 alınır mı ?

Fifa 22 96 TL ye düşmüş sizce alınır mı ?
  7. S

Laptopa ram ekletebilirmiyim.

Merhaba laptopuma 8 gb ram daha ekletmek istiyorum ekletebilirmiyim ? asus un tuf gaming f15 fx506lh laptop modelini kullanıyorum. Ekletebilirsem ram nerden alabilirim? veya ben bilgisayarı vatandan almıştım oraya götürsem ora 8 gb ram daha eklermi?
  8. S

Laptopu açık bırakıp bir yere gidersem bişey olur mu ?

Merhabalar Asus tuf gaming f15 fx506lh modelini kullanıyorum. Gta 5 indiriceğim. Sabahtan başlatmayı planlıyorum. Sabah başlatıp 3-4 saat bi yere gitmem gerek o sırada açık bıraksam bir sorun olurmu ?
  9. S

Battlefield Bad Company 2 Alınır mı ?

Merhabalar Battlefield Bad Company 2 hâlâ alınır mı ? Şuan steamde indirimde 32 TL gibi bir fiyata satılıyor. Alırsam ilk defa bir battlefield oyunu oynayacağım almaya değermi nasıl oyun ?
  10. S

Rdr 2 Online alınır mı ?

Merhabalar RDR 2 Online sürümü alınır mı ? Tam sürümden bahsetmiyorum Sadece online olan sürümden bahsediyorum. ben oyunu tam bilmiyorum alırsam yeni başlayacağım Onlinede ayrı hikaye var mı? Görevleri tek başımıza yapabiliyomuyuz ?
  11. S

Valorant VAN 1067 hatası

Merhabalar valoranta her girdiğimde van 1067 hatası alıyorum ne yaptıysam düzeltemedim siz biliyomusunuz ne yapabilirim ?
  12. S

Steam hesabının ilk mailini öğrenme

Merhabalar steam hesabı alıcam satıcı ilk maili vericem diyor fakat ilk mail olup olmadığını nerden anlayacağım maile steamdan gelen her şeyi silmiş maili bana vericeği için
  13. S

CSGO da level atlayarak seçkin olunuyor mu ?

Merhabalar ben bişey duydum da biri CSGO da 21 leveli geçmiş premium olmuş dediğine göre doğrumudur öyle bir şey var mı ?
  14. S

28 Mart Steam indirimleri

Merhabalar steam indirimleri ne zaman diye bakayım dedim bugün indirim gözüküyor doğrumudur ? bilen var mı ?
  15. S

Sizce F1 2021 Alınır mı?

Merhabalar F1 2021 alınır mı ?
  16. S

Steam hesabı nerede satabilirim ?

Merhabalar steam hesabımı satmak istiyorum nerede satabilirim ? Hesap için ilgilenen olursa burdan da yazabilir. İçindeki oyunların fotoğrafını atabilirim. (oyun örnekleri gta v vb. uygun fiyat)
  17. S

Grand Theft Auto IV alınır mı ?

Merhabalar GTA IV alınır mı? şuan Steam da indirimde bide alırsam ilk defa oynayacağım sizce değer mi ?
  18. S

F1 2021 alınır mı ?

Merhabalar F1 2021 şuan sizce alınır mı ? Steam’da indirimde 60 TL gibi bir fiyata satılıyor sizce değer mi ? Bide alırsam klavye ile oynamayı düşünüyorum klavye desteği var mı ? varsa kullanması kolay mı ?
  19. S

Dying Light Alınır mı ?

Merhabalar Dying Light (1) alınır mı ? şuan Steam’da indirimde. Alırsam ilk defa oynayacağım sizce değer mi ?
Top Bottom