Arama sonuçları: *

1. beatsquar

Motosiklet bayilerinde aksesuar olarak satılan egzozdan ceza yenir mi?

Yani ceza yesem bile iptal ettirebilir miyim ? Bu işlem bir mahkeme gibi bir yöntemle uzun süreli gibi mi oluyor yoksa nasıl bir süreç bilginiz varsa aydınlatabilir misiniz ?
  2. beatsquar

Anladım teşekkürler.
  3. beatsquar

tamamdır teşekkür ederim
  4. beatsquar

Arkadaşlar selam yakın zamanda A2 ehliyete yazılacağım ve ailemin yardımı ile sıfır motor almayı düşünüyorum , Yamaha ve Kawasaki gibi markalar motoru alırken yanında aksesuar olarak Akrapovič egzoz takmamıza olanak sağlıyor , amacım yüksek ses çıkartması ve çevreyi rahatsız etmek değil sadece...
  5. beatsquar

Yurtdışı iPhone 15 ne kadar kullanabilirim?

tamamdır çok teşekkür ederim
  6. beatsquar

İnce hesap 2.el ürün gönderdi

Arkadaşıma cuma indirimlerinden R7 7700 aldık ve aynı şekilde yüzük kutusunda gönderdiler fakat tray zaten kutusuz demek aksesuarlarını koymak onlara kalmış isterlerse koyarlar .
  7. beatsquar

Yurtdışı iPhone 15 ne kadar kullanabilirim?

Arkadaşlar selam yurtdışı iPhone 15 satın alırsam 2 sim yuvası ile beraber sanırım 4+4 8 ay kullanım sürem oluyor fakat tek aklıma takılan soru şu , takvim yılına göre olduğu için yılbaşında kullanım süresi sıfırlanıyor yani 2025'de bir daha 8 ay kullanabilecek miyim? Daha doğrusu böyle bir şey...
  8. beatsquar

Kuryelik yapmak için ikinci el motor tavsiyesi

Trendyol düşünüyorum öneriniz varmı?
  9. beatsquar

Önerileriniz için çok teşekkür ederim merak etmeyin güvenlik ve güvenli sürüşten ihmal vermeyeceğim kuşkunuz olmasın
  10. beatsquar

Arkadaşlar selam , yaklaşık 1 hafta önce foruma sıfır Honda Activa 125 için görüşlerinizi sormuştum ve olumlu yanıt almıştım , sorduğum gecenin sabahı bayiye gittim ve motorun yarın geleceğini fakat bazı parçaları ve aküsü demonte geldiği için 2 gün sonra gelmem gerektiğini söylediler 2 gün...
  11. beatsquar

125 CC Scooter kategorisinde tercihim ne olmalı ?

Arkadaşa sorduğum soruyu sizede sorsam az önce dediğim gibi , çevrem kuryelik için sıfır motor almam konusunda eleştiriyor , ikinci el bir şey önerebilir misiniz bilginiz varsa ?
  12. beatsquar

Y ile başlayıp İ ile biten mail var mı?

İsterseniz dediğim siteye bakın , yoksa mail com sağlayıcısında da bir çok domain var oradakilerini sitede göremedim oraya da bakabilirsiniz.
  13. beatsquar

Tavsiyeniz için teşekkürler. Sanırım yeni konu açıp scooter bilgisi olanlara kuryelik için 2. elde neye yönelmem gerektiğini sorucam.
  14. beatsquar

Hepsine baktım fakat senin dediğine uygun bir ücretsiz e-posta veren sağlayıcı yok sanırım . Özel e-mail olabilir . İsterseniz tekrar kontrol edebilirsiniz linki bırakıyorum. https://yunus.hacettepe.edu.tr/~sadi/dersler/projeler/bto102_bahar03/kilic1.html
  15. beatsquar

Yahoo'nun uzantısı ymail diye biliyorum. 1710887495 çok pardon i ile bitiyor demişsiniz hemen araştırıp konuya geri dönücem
  16. beatsquar

Bir sorum olacak , çevremden bu yüzden eleştiri aldım kafama takıldı , kuryelik yapmak için niye sıfır motor alıyosun dediler , üzerine düşündüm çok kafam karıştı , sizce değer mi kuryelik yapacağım sonuçta , ikinci el Spacy 110 veya eski Activa gibi bir şey alsam 50 60 bin liraya Sahibinden'de...
  17. beatsquar

I5 11400F O.C Yapılır mı ?

Arkadaşlar elimde msi MPG Z590 Gaming Force anakart var bir aralar z serisi anakartlar ile f serisi işlemcileri için küçük de olsa kayda değer overclock yapabileceğimi görmüştüm bir yerde ama bulamadım . Buraya yazmadım önce araştırdım fakat bulamadım daha önce aranızda araştırmış bilgisi olan...
  18. beatsquar

Foruma yazdığım günün sabahı motoru alma niyetiyle , yetkili bayisine gittim , yarın geleceğini ama motorların bazı parçaları ve aküleri demonte geldiği için 2 gün sonra gelmemi söylediler , sanırım 1 hafta olacak , her gün arıyorum ellerine hala gelmemiş motor , kayıt da oldum almak için...
  19. beatsquar

Tamamdır hocam yarın sabah erkenden bayiden çıkarmaya gideceğim tavsiyelerin için çok teşekkür ederim iyi geceler :)
  20. beatsquar

hiç bir fikrim yok motorsiklet ehliyeti ile kullanacağım araç ehliyetim yok 1710457242 şuan elimde motorum yok iken çalışabileceğim firmaları hiç araştırmadım fakat dayım kurye baya uzun bir zamandır şuan trendyolda çalışıyor , muhtemelen motora alışıp bir iki ay sonra işe gireceğim , firma...
Top Bottom