Arama sonuçları: *

• Users: snowless
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. snowless

Zayıf-Yağsız bir Vücuda Fıtness Program Tavsiyesi

Dostlar selamlar öncelikle; Zaman zaman spor yapan bırıyım ve temelim var diyebilirim kas olarak. Son zamanlarda epey bir zayıfladım.Mental sağlıgım pek yerinde değildi depresyondaydım. Keza hala da öyle denebilir.Kendime gelmek icin bir adım atmak istiyorum. Vucüt tipi olarak "Mezomorf" bir...
  2. snowless

Redmi 12 ile Redmi 12 4G farkı nedir ?

Dostlar selam yakın arkadasıma bu iki telefon arasından birisini almayı düşünüyorum hediye olarak fakat cok fark var mıdır bilemedim. Ebat olarak farklı mı acaba . Birde geçenlerde redmi 12 kılıf aldım ama emin olamadım 4G modelinede olur mu diye
  3. snowless

Bu fiyata ultraboost alınır mı ?

https://www.superstep.com.tr/urun/adidas-ultraboost-light-unisex-siyah-spor-ayakkabi/hq6340/ Rahat bir şeyler arıyorum arkadaşlar. Birde ayakkabının ucuna lostrada deri yapıstırmayı düsünüyorum. Benim bez ayakkabılarda önden yırtılma sorunu var. Rahatsız eder mi sizce bu deri taktırmam ?
  4. snowless

Anahtarlar aynı mı ? Acil bakın lütfen

Arkadaşlar. Eve geçmem lazım sınavım var. Soldaki evin anahtarı sağdaki bendeki. Sizce aynı mıdır ona göre eve gidip alıcam tekrar anahtarı. Sanki uçları farklı gibi bilemedim
  5. snowless

Düşündürücü bir essay sorusu için yardıma ihtiyacım var

Fikirleri, inançları, görüşleri sizinkinden farklı olan biriyle çalışmak zorunda kaldığınız bir zamanı anlatınız. Bu durumu yönetmek ve farklılığın üstesinden gelebilmek için nasıl bir liderlik örneği gösterdiniz essay konusu bu dostlar var mıdır fikirleri düşünceleri olan dostlarım. Kendi...
  6. snowless

Netflixte şifre paylasma olayı hk.

Arkadaslar netflixin özel paketini satın aldım. 4 kişi ultra hd kalite olan paketini. Fakat bu 4 hesabı arkadaslarımla paylasmak istiyorum. Benden farklı konumda oturan arkadasıma hesabı versem 4 kullanıcıdan birini seçse izleyemez mi ? Nasıl oluyor bu durum ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  7. snowless

Oral-B şarjlı diş fırçası önerisi

Dostlar en iyidi hangisi? Hangisini tavsiye edersiniz f/p olarak ? 1694690591 1694690601 Aklımda bu ikisi var
  8. snowless

❌İndirim Bitti! NİKE AİR FORCE 1.999₺ 🔥

https://nike.sng.link/Astn5/6tbz/r_431691cc42 Dostlar Nikenin kendi sitesinde air force bazı modellerinde indirim var. Ben bitane cektim taksitle hazır asgari zam gelmişken. Almayı düşünen baksın derim. Daha altına inmez bu fiyatların bu saatten sonra
  9. snowless

Bi̇lgi̇sayar Çöktü. Wi̇ndows 11 Rezi̇lli̇ği̇

Dostlar selamlar öncelikle, Windows 11e geçen haftalarda geçtim , arayüzde vs kasmalar oluyor zaten memnun degildim hiç fakat vakit bulamadıgımdan windows 10a geçiş yapamadım. problem şu ; pc den oyun oynarken bir anda çöktü ekran vs. Tekrar açtığımda görsele ekleyeceğim hatayı aldım. Ve...
  10. snowless

Youtubeye After Effect ile Video hazırlamak

Dostlar selamlar, Aklımda bir kaç proje var fakat youtube ve tiktok ile alakalı. Fakat After effect kullanımı bana aşırı zor geldi. Çok büyük işler yapmayacağım. sadece Obs ile aldığım ekran kaydına web cam vs eklemek istiyorum.Video kırpma , Vide icerisine yazılar ekleme ara ara gibi. Bu...
  11. snowless

After Effect hakkında temel bilgiler neler ?

Dostlar selamlar, After Effect konusunda kendime bir şeyler katmak istiyorum. Ve bilgim 0 bu konuda. Bu program hakkında sorularım şunlar ; -Ücretsiz versiyonu yok mu ? Aylık 140tl gibi bir ücret istiyor kendi sitesinde baktığımda. -Pluginler ne oluyor ? -Shake ne oluyor ? -Packler de ücretli...
  12. snowless

Valorantta ekran kaydı hangi programla alınır ?

Dostlar selamlar, oyun içi klip almak icin programa ihtiyacım var. fps kaybı olmadan görüntü kalitesi net şekilde hangi program ile ekran kaydı alabilirim yapabilirim ? ekran kartım amd rx 6600
  13. snowless

ROG Strix B550-F Gaming Amd B550 anakartıma işlemcim uyar mı ?

Dostlar selamlar . Başlıkta bahsettiğim anakartıma amd r5 5600x uyar mı sizce ? Bilgisi olan dostum aydınlatabilirse sevinirim. https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-b550-f-gaming-amd-b550-oc-ddr4-4600-mhz-am4-atx-anakart-p-HBV00000VRYA1?magaza=Dualpazar&url_src=ios-product-detail
  14. snowless

Yardım Gerçekten çok yoruldum. İş önerisine ihtiyacım var

Dostlar selamlar öncelikle ; Hayatımın bir çok evresinde çalıştım işe gittim ettim aklınıza gelecek bir çok iş yaptım .Yaşım 21, inşaat teknikerligi okuyorum. Hayırlısıyla mühendisliğe tamamlamak istiyorum. aktif olarak haftada iki günlük bir işte çalışıyorum. Tabiri caizse hamallık...
  15. snowless

Yardım MacBook’u kullanamıyı beceremiyorum

Dostlar selamlar öncelikle, M1 işlemcili 16gb modelini satın aldım geçtiğimiz günlerde. Fakat bana kullanımı aşırı zor geliyor . Kullanırken sanki elim kolum bağlıymış gibi bir hissiyata kapılıyorum ve ne yaptıysam bunun üstüne geçemedim. Yıllardır Windows kullanan birisiyim. Bundan dolayı da...
  16. snowless

🔥İndirim Macbook Air M1 16gb (22.500tl)

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_z1240009k-macbook-air-m1-i%C5%9Flemci-16gb-ram-256gb-ssd-13-laptop-space-grey-1221750.html Dostlar piyasada ki en ucuz fiyatı güncel olarak. Almak isteyen buyursun.Sepette tutar düşüyor.
  17. snowless

Ticari kartın vergisi hakkında yardım

Dostlar selamlar; Babamın ticari kartına laptop aldım. Fakat daha aktif edilmemişti aldıgından beri. Kredi kartı şifresini vs oluşturup ilk alışverişi yaptım anlayacağınız. Ödeme şuanda bankadan baktığımda bekleyen provizyon diyor.(23klık çekim) Sorum şu , ticari karttan almam sorun teşkil...
  18. snowless

Pozitif Teknolojide iade durumu

Dostlar selam, Bahsettiğim yerden taksitle macbook aldım. İadesini talep ettim (kargoya dahi verilmedi daha) ve yapacaklarını söylediler en kısa sürede. Site güvenilir mi bilip bilmeden gerçekleştirdiğim bir alışveriş olduğu için temkinliyim açıkçası. İade konusunda bir problem yaşar mıyım sizce...
  19. snowless

Macbooklara zam gelecek mi ?

Soru açık dostlarım .Yılbaşından sonra sizlerce bu cihazlara zam gelir mi ?
  20. snowless

Honor MagicBook 16 Amd Ryzen5-5600H ALINIR MI?

Dostlar selamlar; İnşaat mühendisliği okumaktayım. Taksitle laptop almak istiyorum. Marka olarak takıntım yok. Fakat monster ve lenovo markasını çok öven arkadaşlarım var. Gene doğrusunu sizler bilirsiniz… Aradığım özellikler ise şu şekilde : -AutoCad ,İdeaCad programlarını aktif olarak...
Top Bottom