Arama sonuçları: *

1. G

Laptop için tüketici hakem heyetine gideceğim fikir verir misiniz

Tamamdır brom sonuç açıklanınca güncelleme yaparım.
  2. G

Ama ürün sürekli problem çıkarıyor keyfimden böyle bir talepte bulunmuyorum ki. Bir de ticaret bakanlığının yayınladığı sık sorulan sorular kısmında arıza durumunda bunun hakkım olduğu açıkça yazılmış ☺️.
  3. G

Sağol öyle yaptım yolladım. Beni reddeden garanti şirketiydi ama faturayı satıcı kestiği için onun bilgilerini girdim satıcı üzerinden mi ulaşılıyor garanti firmasına bilgin var mıdır acaba?
  4. G

Başvuruyu satıcı üzerinden mi yapmam lazım. Betaplus satıcıydı onun bilgilerini girdim fatura bilgileri onun vardı diye ama.
  5. G

Tamamdır arkadaşlar sağolun. Açık bırakıyorum konuyu bir süre yine benzer süreci yaşayan veya bilgisi olan bilgilendirir yine. Bir kaç güne başvurumu yapacağım.
  6. G

Teşekkürler güncel fiyat üzerinden para iadesi istediğimde internet üzerindeki satış fiyatına mı bakıyorlar yoksa muadillerine göre bir fiyat mı çıkarıyorlar bir bilginiz var mı?
  7. G

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı 3tür bdh bilişime yolluyorum garanti kapsamında tamir ediyorlar. Değişim istiyorum her yolladığımda ama tamir ettik deyip geri yolluyorlar. Önceki iki yollayışımda aynı sorunlar devam etti 3.kere yolladım yine tamir edip geri yollamışlar. Garantisinin bitmesine...
  8. G

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

https://www.itopya.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15ach6-ryzen-7-5800h-16gb-ddr4-rtx-3050-ti-4gb-gddr6-512gb-ssd-156-fhd-165_u18136 abi 14bin bandına inerse efso olur YTD :) bir de hikayelere bol bol indirimli laptop bekliyoruz abi
  9. Ekran kartsız pc

Ekran kartsız pc

Özellikleri aşağıdaki gibidir; Asus prime b550ma wifi anakart Gskill 16gb 3200mhz ram Ryzen 7 3700x işlemci Xpg s40 rgb 512gb ssd Seagate 1tb hdd Corsair delta rgb kasa
Top Bottom