Arama sonuçları: *

1. O

VPN siz İnternete bağlanamıyorum

bir anda internetim kesildi vpn açmadan hiçbir yere giremiyorum aynı sorunu yaşayan var mı
  2. O

ARABADAN ANLAYANLAR GELEBİLİR Mİ?

peugeot 301 düşünüyodum 1.2 dizel
  3. O

ARABADAN ANLAYANLAR GELEBİLİR Mİ?

Arkadaşlar 400-500 bin bandında araç arıyorum aile için kullanışlı araç önerir misiniz ?
  4. O

20-30K ARASI MİMARLIK İÇİN PC ÖNERİSİ

Arkdaşlar mimari çizimler için bir laptopa ihtiyacım var. Bütçe 20-30 bin TL ARASI. Yerli olursa daha iyi olur öğrenci indiriminden faydalanmak adına
  5. O

DİSCORD BLOCKED HATASI !!!

Arkadaşlar discordu açtığımda aşağıdaki ekranla karşılaşıyorum. Ne yapmam lazım 1695987833 tamam komple resetleyince çözüldü
  6. O

Discord Yayın Sorunu

Chrome dan yaptım ama bir şey değişmedi
  7. O

Discord Yayın Sorunu

Arkadaşlar discordsan arkadaşımla maç izlemek istiyoruz ama bein aboneliğimden yayın verdiğimde siyah ekran alıyorum bunun bir çözümü var mı
  8. O

Fifa Bilenler Gelsin!!!!!

Beyler analog ile fifa 20 oynarken duran toplarda hedef göstergesi sabit kalmıyor başlangıç noktasına geri dönüyor hep. Yön tuşlarıyla oynarken götürdüğün yerde sabit kalıyor ama. Bunun bi ayarı falan var mı?
  9. O

PHASMOPHOBİA SES AYARI

Arkadaşlar PHASMOPHOBİA oynuycaz ses ayarı yapmak gerekiyor mu hâlâ yoksa düzeltilid mi sorun
  10. O

Yardım İntel oyun hediyesi MW2

Haziran ayında itopyadan bi sistem almıştım 600 serisi anakart ve i5 işlemci ile birlikte. Şuan cod MW2 hediyesini alabilir miyim?
  11. O

Yardım Corsair void elite 7.1 mi arctis 5 2019 editiyon mu

Corsair void elite 7.1 mi arctis 5 2019 editiyon mu? Hangisini tavsiye edersiniz? 1669138128 @Abdullah Hacıgül abi sen de bi bak sana zahmet be
  12. O

Yardım Razer Blackshark v2 x vs arctis 5 2019 Editon. Hangisini önerirsiniz

Razer Blackshark v2 x vs arctis 5 2019 Editon. Hangisini önerirsiniz
  13. O

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

videodaki razer kulaklık mı yoksa arctis5 2019 edition mı önerirsiniz ?
  14. O

Yardım Kulaklık Öneri (1700-1800 Bütçe)

Oyun için düşünüyorum
  15. O

Valla benim kafamd arctis 5 2019edition var ama acaba o fiyata daha iyisi var mıdır bilemedim
  16. O

Arkadaşlar 1700-1800 lira bütçem var. Önerebileceğiniz en iyi kulaklık nedir
  17. O

☕ Donanım Arşivi Ayın Ürünü Tahminleriniz ?

Güzel sağlam bi f/p kulaklık
  18. O

Çözüldü✓ Dar Boğaz Yapar Mı Nasıl Test Ederim?

Eyvallah teşekkür ederim
  19. O

Çözüldü✓ Dar Boğaz Yapar Mı Nasıl Test Ederim?

İ512400f işlemci rtx 3060 ekran kartım var çift fanlı pny nin. Sistemi yeni aldım dar boğaz yapıp yapmadığını nasıl anlarım?
  20. O

Fitness programı YARDIM

Merhaba sporcu arkadaşlar. yaklaşık 2 aydır spor yapıyorum. Hangi bölgeyi ne kadar süre çaışmalıyım ne yapmalıyım bilmiyorum. Haftada 5-6 gün gidiyorum. Program hazırlamama yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom