Arama sonuçları: *

• Users: Kaan Anaz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kaan Anaz

Valorant hatası, tüm çözümleri denedim olmadı.

Valoranta girmeye çalışınca böyle bir hata veriyor, 50 kere bilgisayarı yeniden başlattım olmadı internetteki tüm çözümlere baktım olmadı. Sorun ne olabilir acaba? Daha düne kadar girebiliyordum oyuna dün akşam bi arkadaşlarla oynayalım dedim bu hata çıktı.
  2. Kaan Anaz

Abdullah abinin yeni çıkardığı sistemdeki ekran kartı

Abdullah abinin videosunda ekran kartını gösterirken çift fanlı bir ekran kartı var fakat siteden bilgisayara baktığımda ekran kartı tek fan olarak gözüküyor. Sebebi nedir?
  3. Kaan Anaz

Rampage Drop Plus Driver Sorunu

Kulaklık daha bu sabah geldi. Geldiği gibi taktım driverini yükledim fakat driver algılamıyor kulaklığı.
  4. Kaan Anaz

Steam'dan oyunu açarken ekrana çıkan şeyler kaybolması gerekirken hayalet gibi kalıyor.

Sadece clicker heroes oyununu açarken oluyor. Ekrana gelen şeyler böyle kaybolmuyor. Sorun nedir?
  5. Kaan Anaz

Bu 3 sistemden hangisini tercih etmeliyim?

https://www.itopya.com/mars-m106060ti-msi-rtx-3060-ti-ventus-2x-oc-8gb-intel-i5-10600-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5a-rtx3060/ https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5a-rtx3070/ Ayrıca Game Garaj'dan alırsam herhangi bir sıkıntı...
  6. Kaan Anaz

2 farklı internet hız testi sitesinde 2 farklı download değeri alıyorum.

Ooklanın hız testinde 50 mbps download hızı alıyorum, Türk Telekomun sitesinde 25 mbps alıyorum. Bunun sebebi nedir ve hangisi daha doğrudur?
  7. Kaan Anaz

Leptopa ram yükseltmesi yapılabiliyor mu?

Leptopa ram yükseltmesi yapılabiliyor mu? 8 gb ramken 12 yapılabiliyor mu?
  8. Kaan Anaz

1080p monitöre RTX 3060 TI alınır mı?

RTX 3060 TI 2080 superden daha güçlü olacak bildiğimiz gibi. 1080p monitöre RTX 3060 TI alınır mı? 9-10 ay içerisinde ya da daha yakın bir zamanda yeni bir 2k monitör almayı planlıyorum. O zaman içerisinde rahatsız edecek kadar darboğaz olur mu?
  9. Kaan Anaz

RX 6700 XT hangi karta rakip olacak?

RX 6700 XT hangi karta rakip olacak?
  10. Kaan Anaz

Formula 1 İstanbul Grand Prix tekrarı nereden izlenir?

Formula 1 İstanbul Grand Prix tekrarı nereden izlenir?
  11. Kaan Anaz

2070s li bir sistem almak mı daha mantıklı yoksa 3060ı mı beklemek daha mantıklı olur

Aşağı yukarı 10k lık bir PC almayı düşünüyorum. https://www.incehesap.com/pch-s-class-1-0-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-45066/ Bu sistemi almalı mıyım yoksa 3060 ın çıkmasını beklemeli miyim? Bie de İnce Hesap'tan PC alınca bir sorunla karşı karşıya kalır mıyım?
  12. Kaan Anaz

RTX 3060 ve 3050 tahmini kaç TL olur sizce?

10.000 TL civarı bir bütçe ile sizce rtx 3060lı bir pc alabilir miyim?
  13. Kaan Anaz

Görev yöneticisinde DirectXRunnable diye bir program işlemciyi %50 kullanıyo

Görev yöneticisine arada sırada bakıp bişeyleri kapatırım. Bu gün baktığımda DirectXRunnable by DirectX diye bir program %50 işlemci %25 bellek yiyor kapatmayı denemiştim bişey olamamıştı ama bi 10 sn sonra bir daha geri geldi. Bu eskiden yoktu önemli bişey mi değilse nasıl kapatabilirim?
  14. Kaan Anaz

44 Megabit internetimle oyun indirirken almam gereken hızı alamıyorum.

Eskiden bu internetle steamdan oyun indirirken 5 mb/s- 6 arasında oluyordu ama bu sıralar nedense 2 de kalıyor. Bu yavaşlığın sebebi nedir?
  15. Kaan Anaz

Cl nedir

Ramlerdeki cl 19 cl 16 falan ne anlama geliyor, kısaca özetleyebilir misiniz?
  16. Kaan Anaz

Bu sisteme hangi kasayı önerirsiniz?

AMD R5 3600 Gigabyte B450M S2H (2x8) 16 Gb 3200 Mhz ram AMD Radeon RX 5700 XT THICC Kingston A400 SSDNow 480 Gb SSD Bu sisteme içinde PSU olan hangi kasayı önerirsiniz?
  17. Kaan Anaz

RX 5700 XT ve işlemci tercihi

RX 5700 XT alıp işlemciyi r5 3600 almak mı rx 5600 xt alıp r5 3600x almak mı daha mantıklı?
  18. Kaan Anaz

Spotify'da silinen şarkıyı geri getirme

Spotify'da bir şarkı bulmuştum, yanlışlıkla şarkıyı listeme 2 kere ekledim. Sonra birini siliyim derken ikisi birden silindi ve şarkının adını hatırlayamıyorum baya değişik birşeydi. Dinleme geçmişimde de yok. Kısacası listemden sildiğim şarkıyı geri getirebilme şansım var mı?
  19. Kaan Anaz

Laptop almayı tavsiye eder misiniz?

Laptoplar haliyle masaüstülerden daha pahalı, ama ekran klavye vs. o paraya dahil oluyor. Tatile gidince vs. götürmesem de olur ama götürürsem de güzel olur. Masaüstülere kıyasla daha az performans gösteriyor ve ekranı daha küçük oluyor. Ama bu sıralar asla almam dediğim laptoplara bakıyorum da...
Top Bottom