Arama sonuçları: *

1. T

Kilo vermem durdu, metabolizmam kilitlendi. Neden olmuş olabilir?

Bazal metabolizmanın altına inmişsin anladığım kadarıyla. Ve şuanki kilon ve boyun için de 1900-2000 kalori BMR'ının altında değilse bile civarında kalacaktır. Karbonhidrat seviyen de düşük geldi. ben de sporcuyum ve ben de senin gibi benzer bir diyetteyim. Diyetine daha fazla sodyum içeriği...
  2. T

Ps5 Mi? Xbox Series X Mi? PC mi?

exclusiveler pcye tek tek geliyor brom merak etme, al pc geç. bir sürü oyun var direksiyon seti için
  3. T

Ps5 Mi? Xbox Series X Mi? PC mi?

ben olsam PC alırdım. İki sene önce aynı durumdaydım, 3060TI ekran kartlı bir pc topladım ve çok memnunum. O bütçede çok güzel hazır kasalar var. Örnek olması açısından atıyorum: https://www.gamegaraj.com/urun/matrix-5a/ bunu al demiyorum ama buna benzer bir kasa bulup istediğin oyunları...
  4. T

Xbox game pass almak mantıklımı?

al hemen
  5. T

Amazon siparişimi iptal etti 😡

kargo hareketlerini izlemiş miydiniz hangi aşamada iptal edildi
  6. T

🔥İndirim Xbox Wireless Controller 9. Nesil TL2.243,71TL

kablolu oynarken pil takılması gerekmiyor, diğer sorularınızın cevabını bilmiyorum
  7. T

🚨E-okul’a giremiyorum???🚨

ben öğretmenim, birkaç haftadır bu sorun ülke genelinde var. Yakında çözerler merak etmeyin. Bazen devamsızlıklar da güncel gözükmüyor ama toplu girilecektir, dikkat edin :)
  8. T

❌İndirim Bitti! Getir Yemek 50 TL 4 Şubat

bana gelmedi ya eklendi dedi de
  9. T

❌İndirim Bitti! Amazon Gaming Week İndirmeleri

güzel joystick var mı pc için
  10. T

🔥İndirim Boyner de Çark aktif

25 veya 20 kuponlarınızı bana gönderirseniz ben de mutlu olurum dostlar
  11. T

Samsung A33 5G Alınır mı

Soru başlıkta, 9.000 civarı bütçem var alınır mı? 4-5 yıl gitsin istiyorum açıkçası. 5 Yıldır J7 prime kullanıyorum artık şehit oldu
  12. T

Xbox gamepass 3 yıl 585 lira

oluyorsa yapıcam rez pls
  13. T

❌İndirim Bitti! 1607 TL Xiaomi Smart Hava Temizleyici 4 Kompakt

Ben alerji hastasıyım, doktoruma bu tip ürünleri danıştığımda bu konu özelinde hiçbir işe yaramayacağını söyledi. Alacak arkadaşların dikkatinde olsun
  14. T

🔥İndirim Anker r100 kulaklık 549tl🔥

Ben hem bunu hem Haylou W1'i kullanıyorum. İkisi birbirine çok yakın performansta, Haylou'yu daha ucuza bulabilirseniz alternatif düşünebilirsiniz.
  15. T

15K 3060ti SİSTEM ALINIR MI?

dolara göre alınır bence iyi fiyat
  16. T

🔥İndirim Lenovo İdepad Gaming 3 3060 17,999TL

bi arkim 17ye aldı daha 5 gün önce aga çekmeyin düşer inş
Top Bottom