Arama sonuçları: *

• Users: alikrkmz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. alikrkmz

AKBANK(FAİZSİZ)7.500TL KREDİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN!

Akbank tekrar faizsiz kredi vermeye başladı tabii ki ilk defa Akbanklı olacak kişilere bu kez 7500 TL 6 ay vadeli ödeme aylık 1250 TL geliyor yeni asgari ücret zamından sonra kaçmaz fırsat bence link bırakıcam umarım işinize yarar. ve unutmayın Kampanyadan 1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 arası...
  2. alikrkmz

Yardım Poco x3 Pro imei konusunda!

Geçenlerde dolap üzerinden alışveriş yaptım yurtdışı telefon poco x3 pro aldım , ürün sorunsuz geldi tabi iemi problemi var bu yeni xiaomi telefonlarda imei atmak zor hale gelmiş, herneyse telefona iemi atmak için telefonu 'Unlock' yapmamı istedi gerekenleri anlattı sorunsuz yaptım ve kargoyla...
  3. alikrkmz

Öneri Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi lazım 150-300 TL arası

Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi 150-300 TL arası kulaklık bakıyorum indirimli ve çokta çakma istemiyorum biraz götürsün beni
  4. alikrkmz

1co.org sizce güvenilir mi??

İnternet üzerinden bluetooth kulaklık bakarken karşıma çıktı bu site ve oldukça indirimli veriyorlar kapıda ödeme bile varda sıkıntı şu ürünü gödericeklermi :) 1co.org sitenin adı alışveriş yapan varmı
  5. alikrkmz

Yeni aldığım PC ara sıra monitöre görüntü vermiyor

anakart h510m-e intel i3 10105F RTX 3050 8GB 16 gb ram Bu sistemi bilen bilir sıkıntı şu ki pc oynarken açmada sorun olmuyor ama kapatıp aradan 5 dk sonra veya bir kaç gün sonra açmaya çalıştığım zaman monitöre görüntü vermiyor hiçbir yerine dokunulmamasına rağmen ekran kartı çıkar tak yaptıktan...
  6. alikrkmz

TiviGo'da indirmelerde takılma ve donma sorunu!!

Yakın zamanda Tivigo paketi aldım MiStick ile Tv'de internet bağlı kullanıyorum sorunsuz ama sıkıntı şu ki gün içi en ufak indirme yaptığım takdirde yayın donuyor veya takılıyor. Bu durum benim için ve evdeki ailem için sorun oluşturmaya başladı. Büyük dosyaları sadece gece indirme yapabiliyorum...
  7. alikrkmz

Ekranı kırık laptop format atamıyorum...

Başlıkta bahsettiğim gibi ekran kırık laptop harici olarak monütör bağlayıp kullanıyordum ama format attıktan sonra monütörden bios ekranı gelmediğinden format atamıyordum,kasa bağlayıp hdd format attığımda değişen bir şey olmadı ve daha kötü oldu diyebilirim şimdi laptop ışıkları yanıyor ama...
Top Bottom