Arama sonuçları: *

1. R

Yardım Hdmi ile bağladığım monitörden görüntü gelmiyor.

Selamlar, Casper marka eski bir monitörüm var. Lenovo Thinkpad E540 laptopumu çevirici ile bagladigimda problem olmuyor. Monster abra a5 v13.1 laptopumu daha once bagladim ve csgo girerken sadece 2. Monitore goruntu vermeye çalistim ama hem laptop hem de monitore goruntu gelmedi. Kabloyu...
  2. R

200-350 TL arası oyncu kulaklğı alcam Gamepower jin , raijin , James Donkey 711

gamepower jini 5 aydır sorunsuz kullanıyorum. Hafif bir dip ses sorunu var. Eğer video, oyun vb açık değilse rahatsız edebilir. Ben kulaklığın kontrolcusunden sesi azaltıp windowstan açıyorum dip ses falan gelmiyor. Süngerleri yumuşak. 2-3 saat kullandığımda bir rahatsızlık vermedi(yazın belki...
  3. R

Samsung Odyssey G3 24 LS24AG300NUXUF Monitör 144hz sorunu

hepsiburada yorumlarına aldandım ve çalıştığımdan dolayı pek zamanım olmadı. İade talebinde bulunayım o zaman. Önerdiğiniz bir monitör var mı?
  4. R

Samsung Odyssey G3 24 LS24AG300NUXUF Monitör 144hz sorunu

Selamlar, https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g3-24-1-ms-144-hz-freesync-dp-hdmi-has-pivot-full-hd-monitor-ls24ag300nuxuf-p-HBCV000016HL8L bu monitörü aldım. Monster Abra A5 V13.1 laptopuma bağladım ve ayarlardan 144hz ve 120hz de test ederken 80hz gösteriyor arada bir 100 oluyor sonra...
Top Bottom