Arama sonuçları: *

1. ahmetkilcik

Bilgisayarcım beni kazıklamaya çalışıyor?

Nasıl bir sistem olduğunu astral seyahat edip mi anlayacağız?
  2. ahmetkilcik

Gibirnet Kullanacaklar Di̇kkat!

Benim geçiş yapıldı pocket loss sorunum düzeldi, netspeedi arayınca ulaşabiliyorum en azından.
  3. ahmetkilcik

Arkadaşlar GIBIRNET' E-devletten iptal edilmiyor maalesef bilginiz olsun. 60 saati süren sürecin ardından genel müdüre kadar konuştum davalık olacakken son anda çekinip onayladılar geçişimi. Kesinlikle uzak durun arkadaşlar, 40-50 TL için böyle bir şeye değmez. 7-8 ekmek parası için rezil olursunuz.
  4. ahmetkilcik

Hocam çok ciddi derecede uğraşacağım bunlarla, 2-3 kişi çalışıyor koca firmada heralde. Yalan dolan ne ararsan var, insanlar bir de bunu övmeye çalışıyor internette. Siz eski bir kullanıcı olarak ne dediğimi anlamışsınızdır. Geçiş sürecinde nasıl kurtuldunuz bunlardan? Drop girmiş orda hocam :D
  5. ahmetkilcik

48 Saat geçmesine rağmen onaylamadılar ve yasal süreci başlattım.
  6. ahmetkilcik

Arkadaşlar merhaba, Ankara'nın çok merkezi bir semtinde yaşıyorum. Yaklaşık 6 Aydır bahsi geçen GIBIRNET adlı İSS'yi kullanıyorum. Sosyal medya yorumlarına aldanıp kullanmaya başladım ve yaşadığım rezaletten size bahsedeceğim. 100Mbps FİBER olarak kullanıyorum, daha doğrusu kullanamıyorum...
  7. ahmetkilcik

DA C SİSTEMİ RAM YÜKSELTMEYE GEREK VARMI

Çalışıyor ama sadece ışığı kapatıp açıyor.
  8. ahmetkilcik

DA C SİSTEMİ RAM YÜKSELTMEYE GEREK VARMI

Dedo şu sistemin bi fotosunu atmadın kirvem
  9. ahmetkilcik

hangi sistem daha iyi karar veremedim

Çok iyi...
  10. ahmetkilcik

Sistemlerden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

hocam ne iş yapıyorsun özel değilse
  11. ahmetkilcik

DA-C Sistem Aida64 test sonuçlarım iyi mi ?

https://www.fsplifestyle.com/en/product/HYPER_K_PRO600W.html Bunun aynısı, ama kaç watt oldugu yazmıyor. 500-600 veya 700.
  12. ahmetkilcik

Oyuncu Odalarının maliyeti nedir?

Normali bu zaten bence de, oda fotosu var mı? Bize de fikir olur hem.
  13. ahmetkilcik

tabii ki ama bu iş birazcık "Oyuncu" kelimesinin ekstra pahalı olmasıyla alakalı. Normalde bir berber 100 Lira ise Damat tıraşı olduğun zaman 1500 lira alıyor. Yani normalde odanı güzelce boyatsan led taktırsan 5000-6000 tutacak bir işleme oyuncu odası adı altında 80k-100k lar havada uçuşuyor. Ben...
  14. ahmetkilcik

vatandan hazır kasa almak zorunda kaldım

Aynı gün anında alırsın tabi, için rahat olsun.
  15. ahmetkilcik

Bi mevzusu yok kral keriz silkeleme
  16. ahmetkilcik

İlla ordan alacaksanız Xigmatek Grip seçilebilir. Gaming gen, itopya bunların istanbulda fiziksel mağazası var. İlla ki mağazadan almak istiyorsanız eğer araç var ise git gel 300-350km 700 TL yaksanız bile çok daha iyisini toplarsınız. İnanın burda amaç bilmişlik taslamak değil, almışken en...
  17. ahmetkilcik

Hangi şehirdesiniz?
  18. ahmetkilcik

Başka sitelerden çok daha iyi sistemler alabilirsiniz hazır şekilde. Ama illa ki buradan alacaksanız kasa ve klavye kesin değiştirin.
  19. ahmetkilcik

Güvenilirlik için vatanı seçip "Rampage" markalı ürünler almanız çok güvenilir olmamış.
  20. ahmetkilcik

PSU Kaç Watt öğrenme (DA-C)

600 mü 700 mü? diye sordum, net model yazar mısınız dedim. Gencergamingden Gelen cevap: 600+100w bu şekildedir oldu yine :D @GENCERGAMİNG
Top Bottom