Arama sonuçları: *

• Users: navdiR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. navdiR

Android telefon kilit ekranında spotify arka plan sorusu

Dinlediğim şarkıların arka planları bazen rahatsız edici olabiliyor. Bunu kilit ekranında kapatmanın bir yolu var mıdır ? Örnek ektedir
  2. navdiR

Yüksek kaliteli poster nereden alabilirim

Odama asacağım 3 tane poster fikrim var fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nereden ve nasıl alabilirim ? Güvenilir internet sitesi var mıdır bu konuda
  3. navdiR

Öğrenci bütçesine uygun webcam önerir misiniz ?

Herkese iyi günler. Ben discorddan arkadaşlarımla görüntülü konuşmak ve online dersler için webcam almayı planlıyorum. Webcam önerir misiniz ?
  4. navdiR

Bu tür yalan haberler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Dün internette dolaşırken karşıma "Cyberpunk 2077 için yeni bir ekran kartı bakmaya başlayın" başlıklı haber. Bence çok korkmanıza gerek yok bu oyun playstation 4 ve xbox one için de çıkıyor. Yani bir çok orta düzey bilgisayar medium 30-60 fps arası oynatır diye düşünüyorum.
  5. navdiR

SD kart telefonumun içinde sıkıştı

Geçen hafta normalde kullandığım telefonumla ( sony xperia xa1 plus ) fotoğraf çekecektim fakat sd kart hatası verdi. Biçimlendirme yaptığım halde hata vermeye devam etmesi üzerine çıkartmaya karar verdim. Ama çıkmıyor. Cımbız ve iğne ile çıkartmayı denememe rağmen çıkmayan bu sd kart nasıl çıkar ?
  6. navdiR

Wifi adaptör önerisi lazım

Ocak ayından beri hem oyun hem online dersler için realtek rtl8192eu model wifi adaptörünü kullandım ve bıktım. En küçük masa titremesinde bile internet bağlantısı gidiyor ve bağlanmak için yarım saat uğraşıyorum. Gerçekten hiç memnun değilim bu modelden. Bana usb wifi adaptör önerebilir misiniz...
  7. navdiR

Crackli/Korsan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bazı kişiler suç olduğunu düşünürken bazıları da artan fiyatlardan muzdarip olduğu için crackli oynuyor. Ben de paramın yetmeyeceği oyunları crackli oynayıp para biriktirince satın alıyorum. Bu konuda siz değerli forum üyelerinin görüşlerini de merak ettim. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  8. navdiR

Yardım Assassin's Creed Brotherhood Türkçe yama var mı ?

Bugün eskileri yad etmek amacıyla Assassin's creed brotherhood indirdim. Fakat internette orijinal oyunla çalışan Türkçe yama bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?
  9. navdiR

Rampage kb r81 model klavye

Merhabalar öncelikle. Rampage kb r81 klavye kullanıyorum. Bazen bir tuşa bastığımda farjlı bir tuş olarak algılıyor veya random atıyor. ( 5 basınca garip karakterler yazıyor ) takıp çıkardığımda geçiyor bu hata. Bunu nasıl düzeltirim yardım edebilecek var mı?
Top Bottom