Arama sonuçları: *

1. serkanbey35

maksimum 1900 TL monitör tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar yeni bir monitör almaya karar verdim genellikle cs:go valorant pes fifa formula 1 oyunlarını oynuyorum sizlerden isteğim hem önerileriniz hem yorumlarınız 24 inch monitör düşünüyorum ve bir arkadaşım 27 inch almamıda tavsiye ediyor 144 hz olması lazım ama fps oyunlarında...
  2. serkanbey35

Logitech G102 sensör sorunu

Selamlar Herkese iyi forumlar Arkadaşlar bu yılın 3. ayında hepsiburada'dan Logitech G102 marka bir mouse almıştım bugün öğlene kadar bir sıkıntısı yoktu ancak akşama doğru cs oynadığımda düşük dpi ve sensivitide oynadığım için mouse kaldırarak oynuyorum hareket alanı açmak için ancan akşam...
  3. serkanbey35

RX 470 ISINMA SORUNU

Öncelikle herkese iyi forumlar Arkadaşlar : 3 Yıldır Asus strix Rx470 model ekran kartını kullanmaktayım bu kart yaklaşık 1.5 sene çalışmadı aktif olarak 6 aydır oyun film vb. uygulamalarla çalıştırıyorum malum Havalar gereğinden fazla ısındı 2-3 gün öncesine kadar kart boşta yani hiç bir işlem...
  4. serkanbey35

Küçük El İçin Gaming Mouse Önerisi

Öncelikle Herkese iyi forumlar başlıkta da belirttiğim gibi yaklaşık 3 yıldır Logitech G300s model mouse kullanıyordum artık sıkıntı çıkarmaya başladı basmama gibi yada çift tıklama gibi sizden ricam bana max 150TL yi geçmeyecek şekilde mouse önerebilir misiniz ? Ancak başlıkta da belirttiğim...
Top Bottom