Arama sonuçları: *

• Users: JRainBoy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J

Razer Viper Mini Kullanıcı Deneyimleriniz ?

Razer viper mini kullanıcı uzun kullanım deneyimlerini veya mouse hakkında kronik sorun vs varsa bunun hakkında bilgisi olan kişiler paylaşabilirse çok sevinirim 10 adet alıp kafemde kullanacağım sorun yaşatmayacak bir mouse olsun istiyorum bu mouse buna uygun mudur ?
  2. J

SteelSeries Prime Neo NoirEdition kablo girişi bozulur mu ?

Ürünü daha önceden kullanan arkadaşların tecrübesine ihtiyacım var. Ürünün kablo giriş kısmı zamanla bozulma vs yapıyor mu ? Ürünü kafeme almayı düşünüyorum fakat uzun kullanım sonrası girişinde bozulma olursa diye çekiniyorum. Kablo bozulursa değiştirebilirim sorun yok ama girişinde sorun...
  3. J

Çözüldü✓ Kafemde VIP odama alacağım son 2 mouse arasında kaldım helpp

Kafeme kuracağım vip sisteme alacağım mouse da seçeneklerimi 2 ye kadar düşürdüm sizce hangisi dostlar ve artıları eksileri neler yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Steelseries Olan model de kablo girişinin uzun kullanımda bozulup bozulmayacağı konusunda yardımcı olabilecek birileri varsa...
  4. J

İki monitör arasında ki fark ve hangisini almalıyım ?

AOC - 24G2ZE/BK AOC - 24G2ZU/BK Bu iki monitör arasında hangisini tercih etmeliyim bunları birbirinden ayıran bariz bir özellik var mı ben göremedim ama yardımcı olur musunuz
  5. J

Çözüldü✓ xDrive 15'li Kumaş VS xDrive Akdeniz Kumaş ? Öneri

başlıkta belirttiğim 2 modelden birisini kafem de ki vip masalar için alacağım. Hangisi önerirsiniz sebepleriyle söylerseniz çok sevinirim. Farklı marka önerisi yapan olursa onu da değerlendireceğim teşekkürler şimdiden.
  6. J

ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57 Kullanıcı Yorumu

https://www.gaming.gen.tr/urun/65603/asus-rog-strix-scope-rx-red-switch-ip57-su-gecirmez-ve-toza-dayanikli-turkce-optik-mekanik-gaming-klavye/ bu ürün hakkında teknik bilgiden daha çok kullanıcı yorumlarınızı merak ediyorum. Kullanan arkadaşlar avantajalrını dezavantajlarını söyleyebilir mi ...
  7. J

VIP Oda İçi̇n Mouse Öneri̇si̇

Selamlar, kafeme kuracağım vip odalarım için mouse bakıyorum ama bir türlü karar veremedim razer, logitech, steelseries, benQ, Asus marka olarak tercihlerim bunlar varsa öneriniz sevinirm arkadaşlar
  8. J

Çözüldü✓ Logitech G733 - HyperX Cloud II Wireless Hangisini Almalıyım ?

yıllarca cloud 2 kablolu kullanmış birisi olarak artık emekliye ayrılan cloud2nin yerini kablosuz ile doldurmak istiyorum ama hangisini seçeceğime bir türlü karar veremedim tavsiye ve önerilinizi bekliyorum dostlar
  9. J

3500 TL bütçeli kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi bekliyorum

Mikrofonu kaliteli olsun ama çıkartılabilir olursa çok daha iyi olur. Bir de telefona da bağlanırsa tadından yenmez. Önerilerinizi bekliyorum. dipnot : Son kulaklığım hyperx Cloud II artık kablodan sıkıldığım için kablosuza geçiş yapmak istiyorum
  10. J

İnternet kafem için VIP masa kasa önerisi

Merhaba arkadaşlar internet kafeme vip masa kurma planım var sistem hazır ama sadece kasada karar veremedim bütçe 3000-3500 arası KASA+PSU Kafe olacağı için rgb olması önemli ve tercihimdir. varsa önerileriniz bekliyorum.
Top Bottom