Arama sonuçları: *

1. omerdesouza

🔥İndirim 🔥 Mcdodo Kulaklıklarda 1 Alana 1 Hediye 🔥

UGREEN olan ürün USB çoklayıcı mı hocam?
  2. omerdesouza

Makelsan Lion 850 VA UPS 1299 TL

Farklı sitelerde ürüne yapılan yorumlar kötü.
  3. omerdesouza

🔥İndirim 99₺----Techwood Banyo Tartısı

İhtiyacım vardı aldım teşekkürler bu paralara artık yemek yenilmiyor...
  4. omerdesouza

🔥İndirim ALİEXPRESS YIL DÖNÜMÜ FIRSATLARI 18 MART SAAT 10:00'DA BAŞLIYOR !

Valorant'ı 4K ile oynuyorum ben ama :D
  5. omerdesouza

Ramazanda İzlemelik Dizi Önerisi

Sen şu şekilde yazınca keşke beynim sıfırlansa da tekrar izlesem diye iç geçirdim. Ah o lise yıllarımda geceleri ne keyifle izlerdim...
  6. omerdesouza

❌İndirim Bitti! MANGAL SETİ 💥💥💥87 TL💥💥💥

bu pttavm bana çok dolandırıcı sitesi havası veriyor alışveriş yapmayı bırak akakçede falan görünce en ucuz bile olsa tıklamıyorum bile :D
  7. omerdesouza

🔥İndirim Kellogg's Coco Pops Çikolatalı 450 Gr 4X Alımda Adet 29TL

Etiket yanlış herhalde indirim devam ediyor ben aldım teşekkürler.
  8. omerdesouza

🔥İndirim Mi Compact 2 Bluetooth Hopörler 281₺🔥🔥

Yıllar önce bunun bi' farklı versiyonu (gri) vardı boyutuna göre çıkardığı sesin sizi şaşırtmaması mümkün değil şimdi yine mi alsam dedim yani.
  9. omerdesouza

🔥İndirim Xiaomi Smart Band 7 Akıllı Bileklik Siyah 697₺

Moda ile alakalı bir durum değil ki bu bileklik. Günlük hayatta işlerini kolaylaştıran bir cihaz. 1710016476 Ekran 60FPS Mi Band 8'de.
  10. omerdesouza

❌İndirim Bitti! HyperX Pulsefire Haste Wireless Mouse MediaMarkt 1480₺

Konuyla alakasız da şu delikli mouse modelleri çok pis geliyor bana zamanla içi pislik kıl tüy dolar nasıl temizlicen ki..
  11. omerdesouza

🔥İndirim Hepsiburada Flo Sepette %50 İndirim

Büyükekşiye para kazandırmayalım :D
  12. omerdesouza

🔥İndirim Yeni Ucuz Wireless Kulaklık Alternatifi - VGN VXE V1 Wireless | 1299 TL |

Mikrofon iyi ama bazen sesleri almıyor gürültü engelleme aşırı fazla olduğu için sende bu durum yok mu? Gerçi ilk 2-3 gün bende de yoktu sonradan başladı.
  13. omerdesouza

🔥İndirim Yeni Ucuz Wireless Kulaklık Alternatifi - VGN VXE V1 Wireless | 1299 TL |

Valla hocam adına üzgünüm ama hayretler içinde okuyorum şu yorumları. Razer blackshark, plantronics ve virtuosoyu geçtim ben sony wh-1000xm4 bile kullandım ki 10klık bir kulaklık. Şahane sesi var şahane. Yalnızca mikrofonda sorun yaşıyorum ben sesler bazen kesiliyor işte...
  14. omerdesouza

Dostum o zaman satma gönder wraithe gerekirse değişim yapsınlar niye uğraşıyorsun. Satıp da zarar da etme ayrıca.
  15. omerdesouza

blackshark v2, plantronics ve kısa bir süre de corsair virtuoso kullandım söylediğiniz boğukluk ve dandik ses benim kulaklığımda yok bunu savunacağım çünkü yok :D
  16. omerdesouza

Tekrar tekrar yazıyorum konuya yeni partiden alan arkadaşlar için. Bilmiyorum 2. partide sesler nasıl ama ben ilk çıktığında alanlardanım ses kalitesi ve şiddetiyle alakalı zerre sıkıntı yaşamadım tek problemimiz mikrofon bazı zamanlar sapıtıyor (noise cancelling) onun için de yazılım desteği...
Top Bottom