Arama sonuçları: *

1. omerdesouza

COD Warzone 1.0'daki Cod Pointsler 2.0'a aktarılıyor mu?

1.0'ı aktif olarak oynarken bırakmıştım Cold War updatei sonrası ve 1k üstü CP vardı hesapta o paralar yeni oyun 2.0'a aktarılıyor mu yoksa silinecek mi?
  2. omerdesouza

🔥İndirim 24'lü Hassas Mıknatıslı Çoklu Tornavida Seti 79₺ 🔥

Geçenlerde 109 lirayken sıcak fırsat diye paylaşılmıştı sepete atmıştım duruyordu az önce farkettim bu fiyata bu piyasada gayet iyi gibi. https://www.hepsiburada.com/24-lu-hassas-miknatisli-coklu-tornavida-seti-elektronik-saat-bilgisayar-tamir-tornavidasi-p-HBCV00002NDLBR?magaza=MKEY
  3. omerdesouza

❌İndirim Bitti! Lay's Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Patates Cipsi Süper Boy 107 g 4,79TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B091GWDF9K/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  4. omerdesouza

Yeni ekran kartı taktıktan sonra bilgisayar görüntü vermiyor.

Yeni aldığım ekran kartı bugün elime ulaştı ve taktıktan sonra görüntü alamamaya başladım, öncesinde onboard ile görüntü alıyordum şu an onboard da çalışmıyor hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Klasik yöntemler olan, bios pili çıkartıp takmayı ve ramlerin yerini değiştirip silgiyle silmeyi denedim...
  5. omerdesouza

Logitech G402 Hyperion Fury 349₺

En ucuz fiyattan 60₺ daha ucuz fena değil gibi. https://www.gaming.gen.tr/urun/101300/logitech-g402-hyperion-fury-gaming-mouse/ Güncelleme; tebilonda da 368 liraymış.
  6. omerdesouza

Yakamoz S-245'i beğendiniz mi?

Şu an 6. bölümdeyim, apokaliptik tema hayranı biri olarak sanırım çok olumlu şeyler söyleyemeyeceğim fakat öyle ''berbat, izlenmez.'' de diyemem. Fifty fifty gibi...
  7. omerdesouza

GFN Game+ oyunlarda kasma ve input lag

100/8 fiber (FTTB) internet kullanıcısıyım servis sağlayıcım ise Turknet. GFN'ı aldığım günden beri sırf oynamak için aldığım oyunu asla oynayamıyorum bu internet vs. ile alakalı bir durum değil farklı bir saçmalık var bir türlü anlam veremiyorum. CTRL+N yaptığımda açılan istatistik ekranında...
  8. omerdesouza

Siyah ve karanlık ekranda köşelerden ışık sızması hk. (Samsung LS24F350FHMXUF)

26/08/2020 tarihinde satın aldığım ''Samsung LS24F350FHMXUF'' marka model monitörümde ilk günden beri ışık sızması yabancıların tabiriyle backlight bleeding. İlk zamanlarda pek umursamadım ardından zaten 1 sene kadar PC kullanmadım geçtiğimiz günlerde tekrar kullanmaya başladım fakat karanlık...
  9. omerdesouza

Itopya indirimnden alınan Razer DA V2'nin orijinal olmama ihtimali?

Dostlar merhaba geçenlerde 249₺ ile iddiali indirime giren Razer DA v2 mouse'u görür görmez aldım ve bugün elime ulaştı. İndirim konusunda da bazı şikayetlerimi yazmıştım belki gören olmuştur (aşırı hafif ve malzeme kalitesi beklediğim gibi değil vs.) aklıma serial no ile checklemek geldi fakat...
  10. omerdesouza

i5 4460 sisteme geçici ekran kartı önerisi - 1000TL

Daha önce GTX960 ile toplamış olduğum bu PC'yi bi' kaç sene önce RX 580 8G ile güçlendirmiştim ardından oyun oynamayı falan bıraktığım için ve aynı zamanda mining durumlarından dolayı benim RX580 iyi para ettiği için satmıştım. Mâlum Ramazan geldi ve iftardan sahura vakit öldürmek adına yeniden...
Top Bottom