Arama sonuçları: *

1. Nanaka

Ana Konu Amazon Bahar Fırsatları Başladı!

umarım yine bi akıllı çıkıp binbir çeşit farklı indirim olacak ürünleri tek bir konu altına toplamaya çalışmaz tek isteğim bu...
  2. Nanaka

🔥İndirim AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms HDMI DP AdaptiveSync QHD IPS 6.999,00 TL

1- kırmızı çizgi gerçekte o kadar belirgin değil 2-ayağı kalitesiz değil şekli klavyeyi engelliyor 3- 23.8 aslında kötü değil çoğu hardcore fps oyuncusunun hayali 2k 24 inç yüksek tazeleme hızı olan monitör
  3. Nanaka

❌İndirim Bitti! ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Siyah Gaming Mouse*2399 TL*

hocam uzun zamandır f1 pro kullanıyorum hardcore kullanmama rağmen yapı kalitesinde en ufak bir sorun görmedim zaten mouse olarak kullanıyoruz inşaatta kullanmıyoruz onun dışında sensör olarak en son çıkmış en iyi sensör olan 3395 sensör bulunuyor (razer'ın kendi sensörünü saymazsak) ağırlığı ve...
  4. Nanaka

❌İndirim Bitti! ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Siyah Gaming Mouse*2399 TL*

bu tarz mouselara bu paraları vermek yerine f1 pro gibi ürünler çok daha mantıklı
  5. Nanaka

❌İndirim Bitti! HyperX Pulsefire Haste Wireless Mouse MediaMarkt 1480₺

Mouse gayet kaliteli shape'i ise mükemmel özellikle claw ve fingertip tutanlar için çok iyi bir mouse onun dışında dpi sapması olduğunu söyleyenler var dpi sapması çok çok az var ve bu bir sorun değil zaten dpi ı istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz doi sapması ne demek onu bilmeyenler içinde...
  6. Nanaka

Loudness Eqoluzation ayarı çalışmıyor

herkesin bildiği klasik windows ses denetim masasında ki loudness eqoluzation ayarı çalışmıyor tıklıyorum shorta çekiyorum uygula diyip tamam a basıyorum fakat sese hiçbir etki etmiyor bilgisayarımı sıfırlamıştım geçen gün sıfırlamadan önce bu problem yoktu yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  7. Nanaka

Aliexpress Adres Nasıl Yazılmalı ?

ben de şeyi soracaktım iyi denk geldi bu konu, adres yazarken ingilizce mi yazmalıyız yoksa ğ,ç,ö gibi harfleri kullansak sorun olur mu?
  8. Nanaka

HyperX Alloy Origins 60 Aqua Mekanik Oyun Klavyesi 2.099,00TL

%65 ve pbt keycapsli versiyonunu kullanıyordum mükemmel klavyeydi öneririm kesinlikle
  9. Nanaka

Çözüldü✓ AMD Ryzen 7950x işlemci, Sapphire Nitro+ RX 7900 XT Ekran Kartlı sistem nasıl?

bu arada ben 7900xtx sanıyordum 7900xt miş ekran kartını alabiliyorsan mutlaka 7900xtx al çünkü 7900xt fena overpriced bir ekran kartı o fiyata adla değmez mümkünse o işlemciden kısıp ramlere aktardığın parayla birlikte ekran kartını 7900xtx yapabiliyorsan yap
  10. Nanaka

Çözüldü✓ AMD Ryzen 7950x işlemci, Sapphire Nitro+ RX 7900 XT Ekran Kartlı sistem nasıl?

Anladım orası sana kalmış yine de işlemci konusunu biraz daha araştır derim belki bilmediğin bir şeyi yakalarsın işine yarayacak olan vs. boşa gitmesin paran onun dışında bir şey daha ekleyeyim sapphire ekran kartı kötü değildir yani için rahat olsun 6900xt sapphire kullanıcısıyım bende hiçbir...
  11. Nanaka

7950x yerine 7950x3d alırsan daha iyi olur 3d işlemcilerde kaba tabirle hayvan gibi L3 önbelliği olduğu için avantaj sağlıyor bu
  12. Nanaka

20-22k arası autocad ve oyun için laptop önerisi

autocad de çizim yapıyorum ayriyeten oyunlarda da performanslı olmasını istiyorum bu fiyata ya da azıcıkda olsa aşabileceğim bir fiyata bana en fiyat performans laptopu atabilirseniz çok sevinirim.
  13. Nanaka

PUBG PC VE PS5 CROSSPLAY VAR MI?

PUBG de arkadaşlarımla birlikte oynamak istiyorum da pc ve ps5 buluşup oynayabiliyor mu yani crossplay var mı?
  14. Nanaka

🔥İndirim Hawk FAB V4 Oyuncu Koltuğu | 4499 TL

Ben zio ile bunun arasında kalmıştım o zaman ikisi de aynı fiyata denk geliyordu ama zio oturma yeri aşırı şişik ve kalın gözüktüğü için çekinmiştim içine göçerim falan rahat olmaz diye hawk aldım
  15. Nanaka

🔥İndirim Hawk FAB V4 Oyuncu Koltuğu | 4499 TL

hocam sizin 3 arkadaş da kilonuz fazla sanırım ben 2 senedir kullanıyorum ne rahatsızlık verdi ne basur yaptı ne de çatladı :D
  16. Nanaka

🔥İndirim 🔥Pulsar xlite ultra hafif gaming mouse 799tl🔥

haste de çok güzel hocam
  17. Nanaka

Oyun için iem kulaklıklara ses kartı gerekli mi?

Merhaba ben oyun ve genel kullanım için KZ ZS10 Pro almayı düşünüyordum da bir kaç sorum var öncelikle bu kulaklığa acaba ses kartı gerekli mi? bir de benim bilgisayarım biraz uzak bu kulaklığın kablosu bana yetişmez ama hyperx quadcast mikrofonum var onda bir adet jak girişi var oraya taksam...
  18. Nanaka

🔥İndirim LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT 2749 TL

arkadaş palm tutuyorsun ve lamzu atlantis mini alıyorsun insan az bakar ya...
  19. Nanaka

2.monitör oyuna girince kararma sorunu

evet tüm oyunlarda böyle ya bir şeye elim çarptı klavye de bir kaç tuşa bastım yanlışlıkla sanırım ondan sonra oldu
  20. Nanaka

2.monitör oyuna girince kararma sorunu

Arkadaşlar benim 2. monitör oyuna girdiğim de kararıyor bunu nasıl gideririm bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim bir türlü çözemedim...
Top Bottom