Arama sonuçları: *

• Users: Nanaka
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Nanaka

Loudness Eqoluzation ayarı çalışmıyor

herkesin bildiği klasik windows ses denetim masasında ki loudness eqoluzation ayarı çalışmıyor tıklıyorum shorta çekiyorum uygula diyip tamam a basıyorum fakat sese hiçbir etki etmiyor bilgisayarımı sıfırlamıştım geçen gün sıfırlamadan önce bu problem yoktu yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  2. Nanaka

20-22k arası autocad ve oyun için laptop önerisi

autocad de çizim yapıyorum ayriyeten oyunlarda da performanslı olmasını istiyorum bu fiyata ya da azıcıkda olsa aşabileceğim bir fiyata bana en fiyat performans laptopu atabilirseniz çok sevinirim.
  3. Nanaka

PUBG PC VE PS5 CROSSPLAY VAR MI?

PUBG de arkadaşlarımla birlikte oynamak istiyorum da pc ve ps5 buluşup oynayabiliyor mu yani crossplay var mı?
  4. Nanaka

Oyun için iem kulaklıklara ses kartı gerekli mi?

Merhaba ben oyun ve genel kullanım için KZ ZS10 Pro almayı düşünüyordum da bir kaç sorum var öncelikle bu kulaklığa acaba ses kartı gerekli mi? bir de benim bilgisayarım biraz uzak bu kulaklığın kablosu bana yetişmez ama hyperx quadcast mikrofonum var onda bir adet jak girişi var oraya taksam...
  5. Nanaka

2.monitör oyuna girince kararma sorunu

Arkadaşlar benim 2. monitör oyuna girdiğim de kararıyor bunu nasıl gideririm bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim bir türlü çözemedim...
  6. Nanaka

Gigabyte Anakart’da Undervolt nasıl yapılır?

Başlıkta ki gibi 5800x3d işlemcim var bunu biostan undervolt yapmak istiyorum çünkü hem performansın artıyor hem sıcaklığın düşüyor hem de harcadığı güç azalıyor nasıl yapabilirim gigabyte’ın biosu karışık geldi bulamadım.
  7. Nanaka

APEX Pro Mini 3599 TL AMAZON

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi klavye, wooting klavyesinde ki özelliğin aynısı bunda var https://amzn.eu/d/8kaZUUL
  8. Nanaka

Hyperx Cloud II 1829 TL Amazon

Ben pek önermiyorum bu kulaklığı ama fiyatı düşmüş haberiniz olsun. https://amzn.eu/d/bIh0s9N
  9. Nanaka

PS5 Nereden Alınır ?

Bir sürü siteye baktım arkadaşlar daha doğru düzgün alacak yer bulamadım satıcılar hep küçük olduğu için insanlar yorumlara yazmış işte 2. el gönderiyorlar tozlu geldi şöyle oldu böyle oldu falan diyorlar ucuza düzgün alabileceğim yer yok mu?
  10. Nanaka

1TB Mat PS4 ve 5 oyunumu kaç paraya satabilirim?

Arkadaşlar başlıkta ki gibi elimde 1TB Mat PS4 var bunu baya eskiden satın almıştık ama öyle kenarda durdu ara sıra oynadım faturası ve garantisi tarihten dolayı durmuyor doğal olarak, ekstra elimde 5 tane de oyun ve 1 kol var oyunlar GOW, Uncharted 4, Uncharted Nathan Drake Collection, Fifa17...
  11. Nanaka

Mouse driver'ı arkada açık olmazsa seçtiğimiz ayarlar geçersiz mi sayılır?

Merhaba 5-6 tane farklı mouse kullandığım için hepsinin arkada farklı farklı driverlarının açık olmasını istemiyorum ben hepsinin ayarını yaptım bu driverlar açık olmazsa herhangi bir sorun olur mu ? mesela 1000 hz e seçili bende hepsi kapatırsam 1000 hz çalışmaz mı? ya da dpi geçerli olmama...
  12. Nanaka

Aliexpress hızlı kargo nasıl seçilir?

Aliexpress den ürün almak istiyorum fakat sadece standart gönderim var hızlı türkiye direkt posta seçeneği çıkmıyor alacağım ürünün 1 hafta ya da 10 gün içinde evime gelmesini istiyorum bunu nasıl düzeltebilirim?
  13. Nanaka

Eski SSD mi nasıl yedek SSD olarak ayarlarım?

Arkadaşlar bende XPG SX8200 PRO 500GB bir SSD bulunmakta fakat ben dün amazondan Samsung 970 EVO PLUS 1TB'lık SSD aldım şimdi bu yeni aldığım SSD doğal olarak daha iyi olduğu için ben onu ana SSD olarak kullanmak istiyorum yani ona flashla yeni bir windows kurmak istiyorum bunu yaparken de eski...
  14. Nanaka

aliexpress adres kısmında türkçe harf mi kullanılmalı imgilizce mi?

arkadaşlar ürün sipariş vereceğim sorum başlıkda ki gibi hangisini yapmalıyım?
  15. Nanaka

B550M DS3H hangi gen ssd yi destekliyor?

Sorum başlıkta yazdığı gibi baktım ama bulamadım pek anlamıyorum bu işlerden anakartım gen 3 mü yoksa 4 mü? bir de 3 mü daha iyi 4 mü yoksa fark yok mu?
  16. Nanaka

Razer Huntsman Mini Mor Switch 2198 TL (Almanca dizilim)

Alacaklar için klavye almanca düzene sahip ona dikkat ederek alın. https://amzn.eu/d/bjnSvQs
  17. Nanaka

Alienware AW 2721D Alınır mı?

Başlıkta belirttiğim monitör alınır mı? ghosting, srgb, panel kalitesi ve tepkime süresi iyi midir?
  18. Nanaka

Neden Monitör stokları yok?

Arkadaşlar 2k 240hz monitör alacağım ve 2 ay önce dünya kadar stok ve çeşit varken şuan hiçbir şekilde 2k 240hz monitör bulamıyorum bunun bir nedeni var mı? stoklar ne zaman yenilenir?
  19. Nanaka

2K 240HZ Monitör Önerisi

Hardcore FPS oyuncusuyum 2K 240HZ Kaliteli ve güzel monitör önerilerinizi bekliyorum.
  20. Nanaka

1080p 240hz monitörden 2k 165hz e geçmek

Merhaba belirttiğim gibi 240hz 1080p monitör kullanıyorum genellikle warzone 2 oynarım fps im 200-220 aralarında oluyor 2k ya geçmek istiyorum fakat geçen 165 hz nasil diye bir bakmak istedim tüm ayarları ultra en sona çektim fps im 150-160 lara düşünce görüntü rahatsız etti ben şimdi 2k ya...
Top Bottom