Arama sonuçları: *

• Users: White_rose
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Kargoyu nasıl ucuza gönderebilirim?

22 desi monitör göndereceğim sahibinden 20 desiye kadar alıyor. Bildiğiniz uygulama var mı? Kargo 600 TL istiyor.
  2. W

Türkiye'de bulamadığım ürünü yurtdışında nasıl bulabilirim?

İstediğim ayakkabıyı Türkiye'de bulamıyorum, yurtdışı sitelerde nasıl bulabilirim? Model numarası yok.
  3. W

"katılmaya çalıştığınız ağda güvenlik sorunları var" hatası alıyorum.

Ev internetinde ekteki hatayı alıyorum.
  4. W

Pc hocası 20.000₺ rx7600

Sistem linki 1710428012 Fiyat avantajı yok alınmaz
  5. W

İtemleri paraya çevirmek için önereceğiniz site var mı?

Bynogame demeyin yüzde 10 komisyon kesiyor.
  6. W

Facebook'ta yorumum geri çeviriliyor

Resimdeki hatayı alıyorum.
  7. W

Steam bakiyesi nakite çevirme

Oyun hediye etme gibi trade banı olmayan siteler önerir misiniz, 60 dolarım var. Skin satıp da çevirebilirim ama hem 7 gün takas banı var hem de hangi skinler daha az zararsız satılır bilmiyorum.
  8. W

Steam bakiyesi nakite çevirme

Oyun hediye etme gibi trade banı olmayan siteler önerir misiniz, 60 dolarım var. Skin satıp da çevirebilirim ama hem 7 gün takas banı var hem de hangi skinler daha az zararsız satılır bilmiyorum.
  9. W

Discord oda görünümünü nasıl dikey yapabilirim

Bende yatay görünüyor ve isimler yazmıyor
  10. W

Televizyon'a görüntü geliyor, monitörde gelmiyor

Hdmi oyunda yeşil çizgiler çıkınca hdmi kablosunu değiştirdim monitöre bir daha görüntü gelmedi
  11. W

Sistemde görüntü gelmiyor

Sistemim R5 2600, A320M-A Pro, 16 GB 3600MHz RAM, ekran kartım gelene kadar görüntü almak için kullandığım GF9500GT. CS:GO açıp bakayım dedim, ekranda yeşil çizgiler çıkıyor 1-2 saniye siyah ekran veriyor, HDMI kablosunu değiştirdim ve bir daha görüntü gelmedi. BIOS pilini, ekran kartını çıkarıp...
  12. W

gtx 1660ti için psu önerisi.

i3-10100f gtx 1660 ti için psu önerir misiniz. 2. El almak istemedim, tercihim ucuz olması elimde patlamasın
  13. W

Ps3 super slim alırken nelere dikkat etmeliyim

Konsoldan pek anlamam 500gb versiyonunu alacağım nelere dikkat etmeliyim
  14. W

K40 gaming kasa nereden bulabilirim

Redmi k40 gaming yan kasa lazım nereden bulabilirim
  15. W

Telefon yedek parçasını nereden bulabilirim

Redmi k40 gaming yada diğer adıyla poco f3 gt - telefonuma yan kasa bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  16. W

Telefon yedek parçasını nereden bulabilirim

Redmi k40 gaming yada diğer adıyla poco f3 gt - telefonuma yan kasa bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  17. W

Cs go beta nasıl iptal edilir

Beta yı indirmeden oyuna giremiyorum ve 15 gb bunu iptal etmenin yolu yok mu
  18. W

Parayı havale yapamıyorum

Kredi kartı borcum var ve hesabıma maaş yattı ekside olduğum için parayı eft yapamıyorum bu parayı başka hesaba atabilir miyim
  19. W

Bu ayakkabıyı nasıl daha ucuza alabilirim

Aynı ayakkabıdan bende var ve yırtıldı https://www.hepsiburada.com/us-polo-assn-100605372-station-erkek-spor-ayakkabi---gri-p-HBCV0000285PKA?magaza=pabucstreet&isFashion=true&url_src=and-product-detail
Top Bottom