Arama sonuçları: *

1. E

Yardım CPU-Z ram cl değerimi hem 15 hem 22 olarak gösteriyor.

ram cl değerimi öğrenmeye çalıştığımda böyle bir şeyle karşılaşıyorum uygulamada CL değeri değişiklik gösteriyor. ne yapacağımı hangisinin doğru olduğunu nasıl anlayacağımı çözemedim
  2. E

Çözüldü✓ 2900mhz rame 2400 MHz ram takılır mı

Çok teşekkür ederim emeğin ve vaktin için eve gittiğim gibi deneyeceğim.
  3. E

Çözüldü✓ 2900mhz rame 2400 MHz ram takılır mı

bu dediğin şeye nasıl bakabilirim nasıl anlarım fps düşüşümün ram kaynaklı olduğunu
  4. E

1500tl klavye önerisi

Blue switch hariç herhangi bir öneriniz varsa güzel olur.
  5. E

DA-C4 sistem (6650xt) 12K'ya alınır mı?

Al-sat'cılardan alacağım. Son sistem videosundaki r5 5500 rx6650xt sıfır sisteme bu fiyat verilir mi?
  6. E

Witcher 3 vs control+disco elysyum

witcher 3
  7. E

20-25k laptop önerisi

Arkadaş için 20-25k bütçe aralığında laptop lazım. Oyun oynayacak ve yazılıma giriceğini söylüyor.
  8. E

Yardım Laptop ekranını tvye 720p olarak yansıtıyor

1366x768 çözünürlüğünde ekranı olan bi laptopumu 1920x1080 destekleyen televizyona bağlıyorum. Bağladığımda hem laptop ekranındakiler televizyona sığmıyor hem de 720p çözünürlüğünde gösteriliyor. Bunu nasıl 1080p yapıp ekrana sığdırabilirim?
  9. E

Yardım Acil yardım laptopa su döküldü

Batarya birleşik. Tornivadayla açınca çıkabiliyosa çıkartıcam.
  10. E

Yardım Acil yardım laptopa su döküldü

10 dakika önce falan bilgisayarın üstüne 250 ml kadar su döktüm. Döküldüğü an direkt tişörtümle kabasını aldım, bilgisayarı kapattım ve fotoğraftaki gibi koydum. Yapmam gereken başka bir şey varsa lütfen yardımcı olun şuan sadece bekletmeyi düşünüyorum.
  11. E

Laptop Klavyesine içecek döküldü.

İçecek şekerliydi evet. Büyük ihtimal iyi bir bilgisayarcıya veya direkt servise göndereceğim fakat touchpadde de aynı sert tıklanma ve algılamama sorunu var onu nasıl halledeceğimi bilmiyorum.
  12. E

Laptop Klavyesine içecek döküldü.

2 gün önce oyun oynarken klavyenin alt kısımlarına ve touchpad kısmına neredeyse 200mllik kutunun üçte biri döküldü. Döküldüğü an hemen peçeteyi kabaca her tarafa tuttum. Touchpadı falan temizledim derken kalan kısımları da ağzımla vakumlamaya çalıştım. Peçete falan derken elimden geldiği kadar...
  13. E

Max 500 TL halı saha ayakkabı önerisi

43-44 numara halı saha ayakkabı, veya varsa krampon, önerilerinize ihtiyacım var. Siyah olması tercihimdir ama renk fark etmez.
  14. E

Yardım 800₺ bütçe ayakkabı önerisi

Bu bütçede zıplamak için en yararlı ve rahat bildiğiniz ayakkabı önerilerinize ihtiyacım var.
  15. E

Type-c girişini 3,5 mm jaka çeviren dönüştürücü arıyorum.

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Type-C-3-5mm-Dönüştürücü-Kablo/dp/B082WG5VTK dediğiniz bu mudur? Bunu alsam sorun çıkarır mı? (M52 5G ile kullanacağım)
  16. E

3060 vs 6700xt ileride satışta hangisi daha kaarlı olur?

6700xt’li olan
  17. E

M52 5G kullanıyorum. Samsungların kendi dönüştürücüsü olduğunu bilmiyordum. Bir bakayım.
  18. E

Konu başlıktaki gibi. Telefonun şarj girişindeki type-c girişini 3,5 mm jak girişine çeviren KALİTELİ dönüştürücü önerisi lazım. Kullananlar ve kullanmış olanlar yazarsa güzel olur.
Top Bottom