Arama sonuçları: *

1. narkoefsanesi

GAMEPAD ARIYORUM BUTCE 1.5

max 1-1.5 k olacak şekilde gamepad arıyorum daha önce hiç ilgim olmadı bilmiyorum ne alınır ne alınmaz fifa 24 için arıyorum
  2. narkoefsanesi

Hangi̇ Laptop Daha İyi̇

efsaneymiş eyvallah kanka düşünelim bunu
  3. narkoefsanesi

Hangi̇ Laptop Daha İyi̇

hangisi beyler arkadaşa uni için alacaz varsa öneriniz atın ben pek anlamam laptoptan
  4. narkoefsanesi

25K BÜTÇE LAPTOP ÖNERİ

Ben laptoptan pek anlamam arkadaşa laptop lazımmış fazla beklemek istemiyor varmı şuan f/p yada beklemek ne kadar doğru ?
  5. narkoefsanesi

SNAPCHAT AERO HİLELİ VS VARMI ?

snapchatinde gizliliğimizi koruduğu sürümü hilelisi cartı curtu varmı yanlışlıkla klavyeye basınca bile bildirim gidiyor çok saçma geliyor varmı kullanan
  6. narkoefsanesi

ANAKARTTAN CIZIRTI GELİYOR

hocam bunu yollamaya gerek varmı pc daha yeni sadece ses mi bu
  7. narkoefsanesi

ANAKARTTAN CIZIRTI GELİYOR

DÜN GECE FARKETTİM TUŞA HER BASTIĞIMDA BAZEN KENDİ KENDİNE BAZENDE MOUSE TEKERLEĞİNE BASTIGIMDA CIZIRTI ÇIKIYOR BUNUN NEDENİ NE SİSTEM DAHA YENİ
  8. narkoefsanesi

Çözüldü✓ ANAKARTIMDA KAÇ M2 SSD DESTEĞİ VAR BİLMİYORUM

DA C3 ALMIŞTIM GİGABAYTE A520M K V2 VAR BUNDA KAÇ M2 DESTEĞİ VAR 1 TANE DAHA TAKMAK İSTİYORUM
  9. narkoefsanesi

BU MONİTÖR ZAM GELMEDEN ALINIRMI

kanka kartın güçlüymüş ben gamebooster markasına hiç güvenmeden kumar misalı 280 hz ips monitörünü almıştım 4.6k ya gayette güzel ilgilni çekerse alabilirsin ama bilmiyorum ben belkide 75 den başka görmediğim için güzel gelmiştir sana kalmış
  10. narkoefsanesi

AMD EKRAN KARTINA YENİ GEÇMİŞ BİRİNE TAVSİYELER

İLK DEFA AMD EKRAN KARTIM OLDU ŞU AYARI AÇ ŞUNU YAPMAZSAN OLMAZ DEDİĞİNİZ SADECE ÇOK ÖNEMLİ OLAN ŞEYLER VARSA YAZARMISINIZ HİÇ BİLMİYORUM AMDYİ MAZUR GÖRÜN 😥
  11. narkoefsanesi

Fsr 3.0 Ne Zaman Gelecek?

DA-C3 SATIN ALDIM FPS'TEN GAYET MEMNUNUM AMA 2 KATI PERFORMANS İDDİA EDEN BİŞEY OLUNCA MERAKLANDIM ACABA NE ZAMAN YAYINLANIR TAKİP ETMİYORUM BİLGİSİ OLAN VARMI BU KONUDA ?
  12. narkoefsanesi

Gamebooster 280 Hz Moni̇tör

BU MONİTÖRÜ ALDIM İPS OLMASI VE HZ BU KADAR YÜKSEK OLMASI MARKASI FALAN BAYA BENİ KORKUTUYOR ABDULLAH ABİ VİDEOSUNU ÇEKMİŞ AMA AYNISI DEĞİL ONUNKİ SAMSUNG PANELDİ BUNUN PANELİ DE SAMSUNGMU KULLANAN VARMI BUNU İŞ YAPARMI CSGODAN BAŞKA BİŞE GİRMİYORUM?
  13. narkoefsanesi

Ana Konu İNCE HESAP SEMPİTERNAL YENİ SİSTEM - 11.599₺

12kya c3 aldım bu daha iyi olursa yakarım burayı
  14. narkoefsanesi

RAM MHZ YÜKSELTEMİYORUM YARDIM

bunu açtımda kanka gene bişey değişmedi 1686156945 açtımda değişmedi bişey
  15. narkoefsanesi

RAM MHZ YÜKSELTEMİYORUM YARDIM

GİGABAYTE YENİ BİOSA GEÇMİŞ GALİBA ESKİDEN ÇOK KOLAYDI NERDE BU MHZ YÜKSELTME YARDIM EDİN AGLIYOM 😥
  16. narkoefsanesi

DLSS ve Frame Generation un geleceği

fsr 3.0 hakkında ne dionz kanzi bende 7600 var 2x fps cidden mümkünmü
  17. narkoefsanesi

İTOPYA KAÇA KADAR HİZMET VERİYOR?

İtopyadan monitör sipariş ettim eski sistemi bu hafta satmayı planlıyordum monitörle beraber acaba bu gün artık kargoya verilme ihtimali varmı 4 te sipariş vermiştim bu hafta gelsin istiyordum ?
  18. narkoefsanesi

Dershaneye 48 bin tl verilirmi

diyarbakır için çok pahalı değilmi
  19. narkoefsanesi

Gamebooster GB-2428FF Moni̇tör Pi̇şman Eder Mi̇

AĞIRLIKLI DEĞİL CSDEN BAŞKA BİŞE OYNAMIYORUM DA C3 ALDIM 600 FPS YAKIN VERİYOR 280 PERFORMANSI VERİYORSA ÇOK İYİ OLUR
Top Bottom