Arama sonuçları: *

1. Ömer Yıldırım

Asus Tuf Gaming F15 HN144 Işık Sızması

1644481013 Ben iade etmek istemiyorum performansından memnunum panel değişimimi yapıyorlar yoksa yeni laptop mu veriyorlar bilginiz varmı?
  2. Ömer Yıldırım

Asus Tuf Gaming F15 HN144 Işık Sızması

Selamın Aleyküm dostlar başlıkta gördüğünüz gibi Asus Tuf F15 laptop Aldım fakat Laptop ips panel olmasından dolayı galiba Ekranında Işık sızmaları mevcut iade etsem kabul edilir mi veya yenisi ile değişim mi yapmalıyım? performans vs gayet memnunum ama sanırım ips laptoplar da genel sorun...
  3. Ömer Yıldırım

Asus TUF FX506HCB-HN144 ve Monster Abra A5 V17.1 Hangisini Alırdınız?

Merhaba Dostlar 6 aydır grafikerlik yapıyorum aynı zamanda boş vakitlerimde genelde bilgisayar oyunları oynarım internette bütçeme uygun bu iki oyuncu laptoplarını buldum sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Monster...
  4. Ömer Yıldırım

Asus Rog Fanda Sorun olduğunu söylüyor.

Selamlar dostlar 3 gün önce Asus Rog laptop satın aldık fakat bugün laptopda video izlerken durduk yere dondu dıt sesi gelmeye başladı sonra kapattım açtım Asusun kendi programından test yaptığımda fanda sorun var diyor tekrar yapıyorum sorun yok diyor kendi programından güncellemelerini yaptım...
  5. Ömer Yıldırım

Msi Optix G24C4 Alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-optix-g24c4-23-6-144hz-1ms-mprt-curved-led-monitor.html Selam dostlar yarın monitör almaya gideceğim bu monitörü beğendik ne diyorsunuz?
  6. Ömer Yıldırım

Lenovo İdeapad Gaming 3 VS Monster Abra A5

Lenovo İdeapad Gaming 3: -Ryzen 5 4600h -8Gb 3200mhz ram -Gtx 1650 4gb -512gb M.2 Ssd -120hz İps Panel Monster Abra A5: -İ5 10200h -8gb 2933mhz ram -Gtx 1650 5gb -256gb M.2 Ssd -144hz İps Panel İki Laptopun Özellikleri bunlar Bu ikisi arasında çok gidip geliyorum siz olsaydınız hangisini...
  7. Ömer Yıldırım

ekran kartımın dp portu bozuldu galiba

Hocam çözüm bulabildiniz mi? aynı sorunu bende yaşıyorum.
  8. Ömer Yıldırım

Dönüştürücü Ekrana görüntü gelmiyor

Selamlar dostlar yaklaşık 1 hafta önce Dark marka Display to vga kablosu aldım sorunsuz kullanıyordum bugün kasanın yerini değiştirdim kabloları tekrar taktım fakat şöyle bir sorun varki ben bunu 2.Monitör olarak kullanıyordum şimdi ekran kartının hangi girişine takarsam takayım 2.Monitör...
  9. Ömer Yıldırım

Forza Horizon 4 intro ekranında donuyor

teşekkür ederim hocam yaptım oynadım fakat aşırı drop ve ses gitmeleri ile karşılaştım sanırım optimize sorunu var yakın zamanda düzelir inşallah.
  10. Ömer Yıldırım

deniyeyim hemen. 1616053505 oyunu yüklemeden önce format atmıştım ama bi deniyeyim. 1616054916 ekledim omer olarak girdim windows sıfırlanmış şekilde açıldı ne yapacağım :(
  11. Ömer Yıldırım

Selamün aleyküm. Dün akşam Steam üzerinden Forza Horizon 4 standart paket satın alıp indirdim. Oyuna giriş yaptığımda resimde belirtmiş olduğum yerde donup, siyah ekran olup kapanıyor. Olay görüntüleyicisiden hata raporunun resmini koydum fakat ben bulamadım sorunun çözümünü. Yardımcı olabilecek...
  12. Ömer Yıldırım

İ3 10100F İşlemcide bi gariplik var

farkındayım fakat çalımıyor yapıcak bişey yok ve ayrıca görev yöneticisi bence doğru söylüyor çünkü oyunda fps düşmeleri ve kasmalar hissediyorum. 1615823209 hocam işlemciyi nasıl test edeceğim bu hız olayınamı bakacağım eğer onu diyorsanız benim arkadaşlarımda da var o hız düşmesi ama bu %100...
  13. Ömer Yıldırım

keşke anakartta sorun olup olmadığını öğrenebilsem ama öğrenemiyorum çünkü itopya bilgisayar bana ilk aldığım haftadan beri iletişime geçicekler fakat bir türlü geçmediler 1 ay oldu bekliyorum... :(
  14. Ömer Yıldırım

sanırım tam okumadınız işlemci ısınmıyor gayet güzel soğutuyor işlemci intel tarafından testlere sokuldu ve ayrıca aynı testleri bende yaptım herhangi bir sorun gözükmüyor.
  15. Ömer Yıldırım

Herkese Selamlar dostlar yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum fakat sorunun çözümünü bir türlü bulamadım.İtopya Bilgisayar 1 aydır bekliyorum benim ile ilgilenmelerini Sorunum şudur:İşlemci olması gereken hızların çok çok altına iniyor 1.30ghz-1.10ghz gibi güç ayarları yapınca düzeliyor fakat normal...
  16. Ömer Yıldırım

İşlemci hızı Olması gerekenden daha düşük çalışıyor.

denedim hocam denedim bir türlü sonuç bulamadım en kötü anakartı komple söküp garantiye yollayacam.
  17. Ömer Yıldırım

İşlemci hızı Olması gerekenden daha düşük çalışıyor.

Selamın aleyküm hayırlı sabahlar dostlar sistem şu şekilde: RX 570 4GB XFX İ3 10100F 3.6GHZ 8GB ADATA XPG 3000MHZ RAM SHARKOON 650W 80+PSU 750GB HDD SAMSUNG GAMEBOOSTER GB30B KASA GİGABYTE H410M S2H Şimdi sorun şu şekilde bilgisayar boştayken işlemci %1 kullanımlara düşünce 1.30ghz felan...
  18. Ömer Yıldırım

Sizce sistemler ne zaman normalleşir?

Herkese selamlar dostlar şuanda sistmemimi satmaya kalktığımda geçen aylara göre yüksek bi bütçe çıkıyor. Öyle çokta yüksek bir sistemim yok ama Monitör vs satmayı düşünüyorum bi süre bilgisayardan uzak kalacağım. Sizce şimdi satıp piyasanın düzelmesini beklemek mantıklımı düzelirse şuanda...
  19. Ömer Yıldırım

Ryzen 5 2600X + GTX 1650 sistem nasıl?

nasıl yani i5 10400f mi almalıyım?
  20. Ömer Yıldırım

Ryzen 5 2600X + GTX 1650 sistem nasıl?

Sistem ekteki gibidir güç kaynağından şüpheliyim bütçem belli ssdsiz alacağım daha sonra ssd alacağım şuanda hdd kullanmaktayım sizce sistem iyi midir? ortalama 4.800tl gibi bi fiyatta geliyor cevaplarınızı bekliyorum.
Top Bottom