Arama sonuçları: *

1. F

Bu Oyunlar İçin RTX 2060 Super Sistem Yeterli mi?

gta 6'yı bile açarsın
  2. F

Yıpranmayan İskambil Destesi Önerisi

Sihirbazlık numarası yapacağım bir kart arıyorum. kızılay'ın 3 adet destesi elime geçti ama hepsi çok yıprandı. ve bu yıpranma süreleri çok kısaydı, 1 haftada deste nerdeyse oynanmayacak hale geldi ilk aldığımdaki halinden eser yoktu. ellerim çok terliyor ve bu yüzden kartlar çok çabuk...
  3. F

Çözüldü✓ Alacağım İşlemcinin Yandığından Şüpheleniyorum

satıcıdan fotoğrafları istedim ve ışık açısından dolayıymış. herkese yardımları için teşekkür ederim
  4. F

Mousepadin üzerindeki şekillerde dine ters bir şey var mı?

hocam üst taraftaki yanlış değilsem doğum haritası, astrolojiyle alakalı, alttaki ise antik mısır dilinde bazı yazılar. İslam'a ters bir durum olduğunu sanmıyorum.
  5. F

en kısa sürede isterim, bir gelişme olursa konuyu güncellerim. ilginiz için teşekkür ederim.
  6. F

Merhabalar, 2. el Ryzen 5 bir işlemci alacağım. Alacağım işlemcinin görsellerinde dikkatimi pinlerin olduğu kısımdaki karartılar çekti resmini de bırakıyorum. Satıcıya, "Yanık mı?" vs. diye sormadım açıklamasında sistem yükselteceğim için satılık yazıyordu ve piyasadan en az 500-600 tl daha...
  7. F

Far Cry 5 Gold Edition Alana Far Cry 3'de Geliyor mu?

Temmuz ayının başında Far Cry 5 Gold Edition alana Far Cry 3'de hediye geliyormuş şu anda da böyle bir şey var mı? Normalde indirimde diye Far Cry 3 alacaktım böyle bir haberin olduğunu duydum ama güncel hiçbir bilgi bulamadım. Bu hala geçerli mi?
  8. F

Çözüldü✓ Zyxel Modemdeki "unknown" Kişisi"

şuan unknown gözükmüyor teşekkür ederim
  9. F

Çözüldü✓ Zyxel Modemdeki "unknown" Kişisi"

Merhabalar, gün içerisinde internetin yavaşlaması sebebiyle modem ayarlarından kimin bağlı olduğunu bulmaya çalışırken "unknown" adında birisinin bağlı olduğunu gördüm. Bu yüzden şifreyi değiştirdim ama aradan bir süre geçince yeniden bağlandı. Bu kişiyi blacklist'e almak istiyorum ama nasıl...
  10. F

Çözüldü✓ Anakart Ekran Kartı Tırnağı Kırıldı

Merhaba, H110M anakart kullanıyorum. Bilgisayarı temizlerken ekran kartı tırnağı çatlamış, sökeyim derken tırnak kırıldı. Ekran kartında veya anakartta bir sorun yok. Ama tırnak kırıldığı için korkuyorum. Ekran kartında bir sarkma yok, görüntü alabiliyorum. İlerleyen zamanda bir sorun oluşturur...
  11. F

GTX1050TI Sistem için monitör önerisi (Bütçe 1500-2500)

Geçen günlerde 2. el GTX 1050 TI Ekran Kartlı bir sistem aldım. Sistem oldukça güzel temiz kullanılmış GTX 1050TI'dan ne beklerseniz o seviyede. Ancak şu anlık bir monitörüm yok ve birkaç gündür araştırıyorum. 60 Hz bir monitör bu sisteme uygun olur mu ve bir monitör öneriniz var mı (bütçe...
Top Bottom