Arama sonuçları: *

1. ASUS ROG ZEPYHRUS G14 (Arızalı)

ASUS ROG ZEPYHRUS G14 (Arızalı)

Merhabalar cihazın modeli: GA401QC-HZ044 arızası fotoğraflarda eklediğim servis raporunda sorun belirtilmiştir. Anakart haricinde diğer tüm bileşenler çalışır durumdadır. Anakart üstünde Ryzen 7 5800HS RTX3050 16GB 3200mhz ram bulunmaktadır. Bileşenleri tekli olarak da satmaktayım. Anakart:4500...
  2. B

Çözüldü✓ ASUS ROG Zephyrus G14 Laptop sesi bir anlık azalıp tiz gelmeye başladı

Arkadaşlar selam gün içinde laptopta müzik dinliyordum yaptığım başka biley yoktu bir anda ses azaldı ve daha tiz gelmeye başladı, öncesinde ses daha tok ve fazla geliyordu. Sürücüleri yeniden kurdum, DDU ile silip tekrar kurdum en son format attım temiz bir kurulum yapmama rağmen hala değişen...
  3. B

Öneri R3 3100 vs R5 2600 Hangisini Kullanmalıyım ?

O zaman tamamdır r5 2600 duruyor r3 3100 ilanda. Teşekkürler
  4. B

gönlüm r3 ten yana ama neden r5 i tercih etmeliyim ?
  5. B

Elimde bir adet r3 3100 ve bir adet de r5 2600 var. genelde oyun için kullanılacak bir pc ye takılacak. Pc ye takılmayan işlemciyi satmayı düşünüyorum ve fiyatları ortalama olarak aynı. Sizce hangi işlemciyi bilgisayara takmalıyım ?
  6. B

Kendi Kafamda Topladığım 30-35K Bandında Sistemde Öneriniz Var Mı ?

Ben oyun icin aldığımı söylememiştim ki arkadaşımda oyun oynayan biriside değil. Tüm işlerini telefon üzerinden yapıyordu ve yenilemeye başladı herşeyini. Büyük ihtimalle bilgisayarı photoshop ve yazılım isleri için kullanacak. Eğer 1080p için binonerin varsa buna açığım 1685820149 Şuan tam...
  7. B

Ben oyun icin aldığımı söylememiştim ki arkadaşımda oyun oynayan biriside değil. Tüm işlerini telefon üzerinden yapıyordu ve yenilemeye başladı herşeyini. Büyük ihtimalle bilgisayarı photoshop ve yazılım isleri için kullanacak. Eğer 1080p için binonerin varsa buna açığım.
  8. B

Sistem icin evet ama 1080p için bence is gorur onun yerine öneri ne verebilirsin ?
  9. B

Öncelikle herkese selamlar. 30-35k bandında bi arkadaşıma pc toplayacağız ve bunu ddr4 olarak düşünüyoruz. Teker teker parçaları paylaşacağım ve arkadaşlar sizlerden istediğim mantıksız seçim yapmışsam onları bana söylemeniz. İşlemci : Ryzen 9 5900x...
  10. B

Öneri Kablosuz + BT Destekli Gaming Kulaklık Arıyorum

Barracuda x var şuan gördüğüm çok fazla da araştırmaya fırsatım olmadı aslında. Başlıkta da dediğim gibi kulaklık hem wireless hem de bt destekli olması lazım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  11. B

Öneri Psu dahil kasa arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Frisby 500w var 600 TL ye 80 plus. 880 e de kasa buldum düz rbg fanlı
  12. B

İyi güzel de şu power bi tik pahali sanki
  13. B

Bir tane o fiyata gordum belki bilirsiniz diye size de paylasayim psu 600w rgb kontrolculu. https://www.amazon.com.tr/dp/B0BP2ZKJWT?ref_=cm_sw_r_apann_dp_YDJPPT030DFDTW4FWVBA
  14. B

Ortalama bir kasa dizmek istiyorum 2. el sıfır karışık. Kasa ve psu yu sıfır almak istiyorum 1500 civarı psu dahil rgb fanlı kasa. Oncelik olarak 600w tercihimdir.
  15. B

Öneri 1k 2k arası oyuncu kulaklığı önerir misiniz ?

Şuan Hyperx Cloud 2 kullanıyorum ve yaklaşık 2 ay önce darbe sonucu seslerde sorun var. Yeni kulaklık almak istiyorum onun yerine. Bu kullandığım kulaklıkta uygulması olmadığı için bass ve tizleri de ayarlayamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. 1681775806...
  16. B

JBL QUANTUM STREAM MİKROFON KABLOSU

Yeni almış olduğum JBL QUANTUM STREAM Mikrofonun kablosu kesildiği için yeni kabloya ihtiyacım var typce usb kablo nereden bulabilirim. Normal telefon şarj aleti kablosu cihazı çalıştırmıyor hiç.
  17. B

Öneri Ryzen 3 3100 mü Ryzen 5 2600 mü ?

Şimdi şöyle ki yeni işlemci almiyorum kendi pcmi yukselttim eski parcalari toplayinca bi sistem daha cikti . Eski işlemcim 3100dü bi arkadaşımda bende de 2600 var boşta. Hangisini takmalıyım ? Ekran kartı da rx 560 bu arada 1681291760 3100 ile 2200g takas yapip 500 TL kâr yapmistim bugün 2200g...
  18. B

Öneri Ryzen 3 3100 mü Ryzen 5 2600 mü ?

Kardeşimin ocsine takacağım şuan ikisinide alma ihtimalim var hangisini seçmeliyim ?
  19. B

Öneri 5600x için hava soğutucu önerisi

Bu arkadaşın attığindan aldim ben de 2 gün once geldi. Boşta 55 derecedeyken suan 25 20 civarında . Ve de gordüğüm kadariyla hepsiburadaya gelmiş ama çok pahalı amazondan almanı tavsiye ederim almanyadan geliyor köydeki evime sipariş vermeme rağmen 1 haftada ulaştı
  20. B

Anakart almak istiyorum

GIGABYTE B550 AORUS Elite V2 https://www.amazon.com.tr/dp/B08MPZ14FY?ref_=cm_sw_r_apin_dp_XAJ8DDRF6S4HVK67E3H7 Bu nasıl alirken iyisinden alabilirum en azından 3k ya kadar
Top Bottom