Arama sonuçları: *

• Users: MrReckless
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MrReckless

Yardım CS GO'da Düşük FPS Sorunu ?

Merhaba arkadaşlar. RX 5700XT Ekran kartım olmasına rağmen diğer oyunlarda hiçbir problem yaşamıyorum. Fakat dün CS indirdim ve FPS gördüğünüz gibi çok düşük seviyelerde. Dikey Senkronizasyon kapalı ve oyun ayarlarını değiştirsem de bir artış olmuyor. 2 gündür uğraşıyorum fakat hala aynı. Oyunu...
  2. MrReckless

Yardım Bu Laptop Alınır Mı? Lenovo V15-82c700aftx

https://www.epey.com/laptop/lenovo-v15-82c700aftx.html Başka önerileriniz var mı?
  3. MrReckless

ASHU 1080p WEBCAM İncelemesi - F/P

4. MrReckless

Ekolayzer Çalışmıyor Sebebi Ne Olabilir?

Başlıkta belirttiğim gibi. Realltek Audio Console'dan ayarları değiştiriyorum fakat hiç değişiklik olmuyor. Driver'ı silip tekrar yükledim yine de değişmedi sonuç. Asus B450 Gaming Plus anakart kullanıyorum. Sitedeki son ses driverı yüklü zaten. Çözümü bilen ?
  5. MrReckless

Sizce Hangi Monitör?

https://www.epey.com/monitor/casper-excalibur-m-e27qhd-g.html https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-xf272upbmiiprzx.html
  6. MrReckless

Öneri Fiyat/Performans Kule Tipi Soğutucu İnceleme Rampage Iced Cooler - Alseye H120D - T6 Cooler

Herkese merhabalar. Yakın zamanda yeni bir bilgisayar aldım ve sistemimi toplarken kullandığım parçaların incelemelerini yapmak istedim. Bu videodaki ürünümüz Rampage Iced Cooler kule tipi bir işlemci soğutucu. İnternette de bir incelemesini bulamadığım için ben çekeyim dedim. Alacak olan...
  7. MrReckless

Çözüldü✓ Monitör'de Flickering-Freesync Sorunu Yaşayanlar Buraya

Merhaba arkadaşlar daha önce şöyle bir konu açmıştım; https://donanimarsivi.com/forum/konu/monitoerdeki-flickering-sorunu.80517/ Bu sorunumu kimse çözememişti hatta acaba monitör mü arızalı diye garantiye gönderecektim. Problemim ise herhangi bir uygulamayı FullScreen kullandığımda ya da...
  8. MrReckless

Monitör Önerisi ?

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. 2100 TL'yi Geçmeyecek şekilde monitör önerebilir misiniz ? Curved İstemiyorum. Aklımda şu an şu monitör var...
  9. MrReckless

Monitördeki Flickering Sorunu

Merhaba GamePower marka 144hz bir monitörüm var. Örneğin bazı uygulamalarda ekranda bir ışık dalgalanması oluyor. Sanki böyle titreşim gibi dikkatli bakıldığı zaman anlaşılıyor. Stremio kullanıyorum özellikle onda oluyor nedenini anlamadım. Ayrıca sanki Hz de de bir düşme oluyor. Sebebi ne...
  10. MrReckless

Far Cry 4 FPS Drop Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi genel olarak FPS de ani bir düşüş yaşamıyorum fakat %1 ve %0.1 değerleri çok düşük sonuçlar veriyor örneğin araba sürerken sanki drop yiyormuşum gibi oluyor. Anlatabilmişimdir umarım. Donanımsal kaynaklı bir sorun yok. Diğer oyunlarda böyle bir şey...
  11. MrReckless

Yardım 3600 Overclock?

Merhaba arkadaşlar. Donanımlarım imzamdaki yazanlar. Biostan işlemci hızını 42.00 yapıyorum 4.2 Ghz e çekiyorum. Çektikten sonra bilgisayarın açılmasında sorun yaşıyorum. Sanki ram hatası varmış gibi 3 tane kısa bip sesi geliyor. Bazen açılıyor bazen açılmıyor bilgisayar. Bios ayarları defaulta...
  12. MrReckless

SSD yi Klonlamak ?

Merhaba arkadaşlar yeni bir m2 ssd aldım. Kullandığım SSD deki verilerin tamamını kopyalamak istiyorum. Klon disk yapacağım. Fakat AOMEI ile denedim disk klonlamayı PRO versiyona geçirmişler. Farklı bir çözüm bilen var mı acaba ?
  13. MrReckless

Öneri F/P Laptop Önerisi?

Merhaba arkadaşlar 2500 TL'ye kadar olan güzel bir laptop önerebilir misiniz?
  14. MrReckless

Öneri 7.1 Kulaklık Önerisi ?

Merhaba Arkadaşlar 1000 TL ye kadar 7.1 Kulaklık önerisi yapabilir misiniz ? Fiyat performans olsunlar lütfen. Çok ışıl ışıl RGB istemiyorum. Mikrofon ve sesi başarılı olsun yeterlli.
  15. MrReckless

Yardım İşlemci Hızını Arttırmak ?

Merhaba Arkadaşlar Ryzen 5 3600 işlemcim var görev yöneticisinde temel hız 3.95 olarak görünüyor bunu nasıl otomatiğe çekebilirim. Yük altında 4.2 ye boştayken 3.6 - 4.2 arası çalışsın.
  16. MrReckless

Fan Adresleme Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var. Anakartımda fanları adreslemek için 4 pinli RGB Header var fakat kontrolcümün pin bağlantısı fotoğraftaki gibi 3 pinli. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ya da çözebilir miyim?
  17. MrReckless

Öneri Görüntü testi ?

Merhaba arkadaşlar. Ben 144hz 1ms bir monitör satın aldım yarın teslim alacağım. Bütün testleri içeren bir program var mıdır acaba kontrol edebilmek için üründe herhangi bir sorun var mı yok mu diye? Teşekkür ederim. İyi forumlar.
  18. MrReckless

Bios Ekranı Gelmiyor?

Arkadaşlar merhaba. Daha önce konu açmıştım görüntü gelmiyor monitöre diye. Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra 1-2 sefer bios ekranı geldi ve bios güncellemesini yaptım. windows yükledim. Fakat şu an daha farklı bir sorun var. Bilgisayar tamamen kapalı iken açtığım zaman Anakartın Tuf ekranı...
Top Bottom