Arama sonuçları: *

• Users: uolcay14
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Elimdeki kasayı parça parça satmak mı tümden satmak mı mantıklı?

Merhabalar; 2 sene önce gamegarajdan aldığım sistemi yükseltmek için satmayı planlıyorum fakat tek tek mi yoksa tüm haliyle mi satmalıyım pek bilgim yok o yüzden danışmak istedim, bileşenleri aşağıdaki gibidir (hepsinin kutusu duruyor): Palit gtx 1660s Amd ryzen 5 1600af Crucial BX500 480gb ssd...
  2. U

3500TLye kadar telefon önerisi

Öncelikle selam arkadaşlar, kuzenim mermerci uluslararası mermer ihracatı yapıyor telefonu sadece mermerlerin fotoğraflarını whatsappten alıcılara atmak ve mermer fotolarını depolamak için kullanacak. Böyle bir telefona ihtiyacı var sadece dediğim işlerde kullanılacak başka bir amacı yok...
  3. U

5k altı telefon önerisi

Malum indirim haftası başlamışken sizden telefon önerisi istiyorum telefon anneme alınacak ekranı biraz büyük olursa iyi olur hafızaya gelirsek 128gb istiyor bi de arayüzü hızlı olursa tadından yenmez
  4. U

Tarihi eser buldum galiba

Kilerde orayı burayı karıştırırken bunu buldum çok mu eski? İçindekilerle alakalı hiçbir fikrim yok
  5. U

NAT türü moderate sorunu

Arkadaşlar selam, Forza steame ilk çıktığında aldım 2 3 gün sorunsuz oynadım sonra teredo hatası aldım hallettim ama NAT türü moderate(orta) olarak kaldığından oyunun onlineına bağlanamıyorum yardımcı olabilir misiniz?
  6. U

3000-3500tl telefon önerisi

maksimum 3500 TL olacak bir telefon istiyorum. Telefonda aradığım özellikler: arayüzünün hızlı olması 128 gb olması kamerasının da az çok iş görmesi oyun oynamıyorum.
  7. U

r5 1600af kule tipi soğutucu önerisi

Arkadaşlar 1600af için kule tipi soğutucu arıyorum şimdilik oc yapmayı düşünmüyorum belki ileride,kasam zaten mesh hava konusunda sıkıntısı yok önerilerinizi bekliyorum.
  8. U

400 TL bandında hdd önerisi

şu an bilgisayarımda halihazırda 480gb ssd olduğundan 1tb hddye ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum.
  9. U

HDD önerisi ve ssdnin sağlık durumu

Öncelikle selamlar, pcde 480gb crucial bx500 480gb ssd var kronik sorunlu bir ssd oluşundan dolayı harddisk almak istiyorum.Önereceğiniz hdd 1 veya 2 tb olursa sevinirim ayrıca bu yazının altına ssdnin sağlık değerlerini atacağım onada bakarsanız sevinirim.
  10. U

500gb m2 ssd mi? herhangi bir 1tb hdd mi?

Öncelikle iyi geceler, şu an kullandığım bilgisayarda 480 gb normal ssd var ve yetersiz kalmaya başladı hazır itopyada indirim varken m2 ssd mi hdd mi alsam bilemedim ssdnin linkini aşağıya bırakıyorum hdd öneriniz varsa linkini bırakırsanız memnun olurum iyi forumlar.Sizce 1tb hdd mi 500gb m2...
  11. U

düşük download hızı

speedteste aldığım 30mb downloadu steamde wifi ile 4mb almam normal mi? kablo ile bağlanırsam ne gibi farklar oluşur
  12. U

Modem mi internet sağlayıcısı mı?

Öncelikle ttnet kullanıcısıyım 30mb dwnload 5mb uploadum var,yaklaşık 2 haftadır internetimizde kopmalar ve hız düşüleri yaşıyordum bugün müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım internet hızında bir problem olmadığını ve modemimde sıkıntı olabileceğini söyledi bende bunun üzerine tplinkin...
  13. U

Pcimdeki wifi sorunu

Arkadaşlar yeni pc aldım ve bugün geldi kurulumları yaptım ama pc için usb şeklinde wifi adaptörü almayı unuttum tplinkin bi ürününü buldum buraya linkini atacagım önerilerinizide bekliyorum...
  14. U

Alacağım monitör hakkında fikir almak istiyorum

arkadaşlar yeni pc topladığımdan dolayı monitörde almam gerekiyor aşağıda linklerini vereceğim 2 monitörden hangisini önerirsiniz belirtirseniz sevinirim https://m.trendyol.com/asus/vp249qgr-23-8-full-hd-ips-cercevesiz-1ms-144hz-adaptive-sync-freesync-p-36755545?gclid=...
  15. U

1500 TL'ye Kadar 144z monitör

Öncelikle yeni bir pc topladığım için monitöre ihtiyacım var almışken 60 y da 75hz almak istemiyorum 144 hz olmasını istiyorum gecikme süresinin 1 olması kesin gerekli değil 4 ms te olabilir önerilerinizi bekliyorum maksimum bütçem 1500
  16. U

Aquarius an5 Özelleştirme

Herkese iyi forumlar şuan forumda game garajın aquarius an5 modeli çok revaçta benimde bilgisayara ihtiyacım var ve görünce bende almayı düşündüm kendime göre parçaları değiştirdim içindeki işlemciyi r5 2600den 1600 af ye çekip ekran kartınıda 1650 super yapacaktım ama tereddüte düştüm 1650...
  17. U

Termal Macun Değiştirmek

2 senedir termal macunumu değiştirmediğimi fark ettim önerilerinzi var mıdır?
  18. U

Laptop için soğutucu

laptobum bu aralar sık kullandığım için fazlasıyla ısınmaya başladı ve bu yüzden fps drobu yiyorum önerilerinizi bekliyorum
  19. U

Geforce now sorun

geforce now'ı başlattığımda geforce nowa bağlanırken sorun çıktı diyor çözümünü bilen var mı
Top Bottom