Arama sonuçları: *

1. R

Google SSL sorunu çözüm

windows update yap tarih zaman yanlis olabilir windows etkinlestirmek icin kms kullaniyor olabilirsin sil onu duzelir
  2. R

Derbiyi ücretsiz izlemek istenler buraya! (Akbank beIN Connect kampanyası)

netv gold5 ve exper tv ile zaten Android'de izlene biliyor ama ben mac izlemeyi seven biri degilim
  3. R

2.el laptop alıcam dikkat etmem gerekenler ve önerilen modeller

dun lenovo 1650 8gb 4800h sıfır 12k di itopya sitesinde. hepsi buradada sifir asus 13.7k sen 14k ikinci el almanya diyorsun az piyasaya bak. bu fiyatlari yazarken sifirlara hic bakmadin mi sifirdan daha pahali bunlara bu fiyati veren net gerizekalidir. indirimden 24 ay garantili begenmezsen...
  4. R

windows7 mi daha hızlı windows10 mu

windows 10 da disk 100 sorunu var. win7 700mb ram kullaniyorken win10 eski surumler 1.5gb son surumde 2.3gb ram kullandığına dair foto atan vardi.
  5. R

Mavi Ekran Sonrası Pc Açılmıyor

bios pilini çıkar 5 dk sonra tak. biosta uefi seç. format rufus ile hazirlarken uefi secili olsun. harddiskte veriler varsa kurtar tamamen sil hardiski formatla
  6. R

Kes Onu 2-3 Hesap Açma Hilesi

ayni telefondan fazla hesap açmışsın max 2 veya 3 tane alim falan oluyor ip degistirip ve gmail silip. cunku telefon bilgilerinide alıyor program telefon bilgilerini değiştirip denic simdi
  7. R

Kes Onu 2-3 Hesap Açma Hilesi

şimdi farkettim ip ve google hesabina bakip yakaliyor. ayarlardan hesaplara girin google hesabini silin telefonu ucak moduna alip 1 dk bekleyip açın ip değişsin istediğiniz kadar ürün alabilirsin. outlook telefon no istemiyor mail ordan açın. aliexpres her yeni hesapta ayarlardan onbellek...
  8. R

Yardım Boş port yok durumu nasıl çözülür ?

turktelekomda tanidik varsa yan bina portunu verip halledebilirler. bizim bir akraba o sekilde halletti. ulkede hersey adamcilik olmus
  9. R

Miningte vergi veriyor muyuz?

yuzde 20 vergi ne abartma 1000 de 2 veya 5 olur. o kadar vergi gelse kripto yasaklamayla ayni olur
  10. R

şuan için bir şey diyemem abd, turkiyeye bakip vergi koymayi düşünüyordu. gecen sene haber oldu ama ses seda çıkmadı. rusya krizi yuzunden vergi koyabilirler onlarda kripto degeri düşerse risk olur. ama vergi az olur az parada seni etkilemez seni asıl etkileyecek olan kripto fiyatlarinin...
  11. R

Şuanda alınabilcek vdsl f/p modem

ikinci el dusunuyorsaniz vr300 var 1 ay kaldi garantisi 310tl kargo dahil satarim wifi mesafesi 2 oda cok iyi ama 3. oda 1 cubuk ceker evin ortasinda olursa harika ceker. online oyun icin kablolu kullanmak lazim . wifi 1 kisi sorunsuz ama 2 kisi baglaninca oyunda lag yapabiliyor
  12. R

alinmiyor suan ama kripto paraya vergi gelmesi icin duzenleme var. yani ilerde parayi cekerken bankana kesinti olabilir henuz yasa hazır değil
  13. R

2 modem aynı hattan internete bağlanabilir mi?

benim ttnet interneti kapadım. evin bodrumunda ttnet kablolari var. simdi ben kendi kablomu diger dairelerin kablosuna bağlayıp internetlerini kullanabilir miyim. ttnet modem k.adi sifre otomatik cekiyor zaten o sekilde olur mu 2 modem ayni hattan baglanabilir mi
Top Bottom