Arama sonuçları: *

1. C

WD BLACK SN850X NVMe SSD 2 TB - 5668 TL

Bende de kingston fury renegade vardı amazon germanyden aldım alakasız bozuldu biraz uğraşsam da türkiyedeki herhangi bir distribütörüyle iletişime geçip yardımcı oldular , yenisini yolladılar , yani garanti evrensel gibi düşünebiliriz Germanyden veya Trden almanın farkı yok bu da wdnin üst...
  2. C

WD BLACK SN850X NVMe SSD 2 TB - 5668 TL

990 pro ayarında bu ssd
  3. C

Yüksek sistemim var ama Düşük fps görüyorum

düz 5700x çok farketmezdi ama 5700x3d farkediyor , ben demiştim sana 5600 , 5500 e göre çok farklı :)
  4. C

İlla bir şey değiştirceksen 5600g yi sat düz 5600 al farkı o zaman hissedersin
  5. C

Öneri Hangi soğutucuyu almalıyım? RYZEN 5600 için

https://www.gaming.gen.tr/urun/384873/thermalright-phantom-spirit-120 https://www.gaming.gen.tr/urun/384826/thermalright-peerless-assassin-120 siyah istiyosan üstteki beyaz istiyosan alttaki , anakartında argb girişi yok
  6. C

arkadaşının işlemcisi normal 5600 se normal , senin 5600g işlemcin saf güç olarak ryzen 5 5500 gücünde o yüzden o fark oluşuyodur
  7. C

Deepcool LS720 SE performans eksikliği

Bir sıkıntı var , soğutucunun bakır kısmındaki jelatini çıkardın mı ? , macunu mu fazla sürdün acaba veya soğutucu iyi monte edilmedi mi tekrar bi kontrol et istersen
  8. C

Yardım kule tipi fani doğrumu monte ettim

Çok iyi bence
  9. C

@HacıSOFU yardımcı olur :D
  10. C

Kasanın argb kontrolcüsü var mı , veya anakartının argb girişi 1713901062 işlemcin sıcak çalışsaydı açardın şu an gerek yok bence
  11. C

Çözüldü✓ Mekanik klavye switch problem

Aygıt yöneticisinden klavyeler kısmından da kaldırmayı bi dener misin , klavyenin yazılımı yoksa başka da seçenek kalmıyor
  12. C

Çözüldü✓ Mekanik klavye switch problem

bluetooth ve diğer cihazlardan cihazı kaldır yapıp klavyeyi çıkarıp takınca düzelmesi lazım
  13. C

Baya iyi , rgbyi takmamışsın harbi başta rgbsiz olan model sandım , argb kablolarını arka arkaya bağlayıp tek argb söketine tak yer de kaplamamış olur
  14. C

Çok iyi istediğin ocyi rahatlıkla yaparsın
  15. C

baya fark var , aida64 le test edebilirsin
  16. C

İ5 12400f işlemci performansı

1080 p mi 2k mı kullanılcak ve max bütçe nedir
  17. C

Ho sıcaklık testi yap bide bakalım ne kadar fark edicek:D
  18. C

Yön doğru , bak şöyle yap fanın köşesinde kablo çıkıyor ya o çıktığını yön anakartın karşısında kalan köşede olsun kablolar gözükmesin daha güzel durur hem de kablolar bir yere takılmaz
  19. C

kutunun içinden 2 fanı birleştirmene yarayan çoklayıcı çıkıyo , ona bağlı cpu fan 1 e stok fanın bağlı olduğu sökete tak
  20. C

en arkadaki egzoz fanla aynı yöne bakıcak şekilde birini öne diğerini ortaya takacaksın , öndeki fan ramin birini kapatır muhtemelen bir tık yukarı kaldırıp sabitleyeceksin
Top Bottom