Arama sonuçları: *

1. OlmadıBu

Valorant çözünürlük yükselmiyor

Hayır
  2. OlmadıBu

Bunu zaten defalarca kez yaptım , valorant ticketta ki yetkililerde yapmamı istedi yaptım ancak işe yaramıyor .
  3. OlmadıBu

Valorant son 5-6 gündür çözünürlüğü yükseltemiyorum 1920 x 1080 kalitede oynuyordum windows 11 güncelledim ve nvidia ekran kartının sürücünü güncellemesi gelmişti güncelledikten sonra olmaya başladı. İnternetten bakmadığım çözüm yöntemi kalmadı riotta ticketta attım ancak dediklerine yaptığım...
  4. OlmadıBu

Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi kurmalıyım ?

Vallaha 6 aydır Windows 11 kullanıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım , sistemin yeterliyse geçebilirsin . Oyunlarda da hiç bir sıkıntı yaşamadım .
  5. OlmadıBu

Gaming Gen Tr Kargo Sorunu

Her firmanın anlaşmış olduğu kargo şirketi mecbur oluyor çünkü anlaşmalı olunca daha çok uyguna kargo gönderiyorlar , yoksa diğer türlü çok yüksek fiyat çıkar . 1670447745 Mecbur ilgilenecekler sonuçta bir marka değerleri var , adınıza sevindim :) . Evet kolilerde çok deforme olabiliyor çünkü...
  6. OlmadıBu

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

Google gaming gen yazınca adres ve telefon bilgisi çıkıyor , ama bu saatte zor ulaşırsın gibime geldi .
  7. OlmadıBu

god of war ı pc m kaldırırmı

Can You RUN it yaz google bu siteden öğrenebilirsin , veya youtube sistem özelliklerini işlemci ve ekran kartını yazıp oyun ismi ile yaz test edip birisi yüklemişse bakabilirsin .
  8. OlmadıBu

Hazırlanıyor kısmında ise gaming gen ile alakalı bir durum. En fazla 3 gün içersinde ürünün size ulaşması lazım .
  9. OlmadıBu

Sabah araçlar aktarma merkezinden geliyor , ve arada mesafe varsa bu süre uzuyor , tavsiyem sabah çok erken gitmeyin , çünkü kargolar şubeye inip bölge bölge ayırıyorlar . Eğer alma imkanınız varsa şubeden alabilirsin .
  10. OlmadıBu

Normalde bizi de müşteriler arayıp şubeden almak istiyorum dağıtıma çıkarmayın dediklerinden ürünü bulup , sonra şubenin bir kenarına ayırıp müşteri gelince teslim ediyorduk . 1670264662 İade kodu oluşturup , kurye arkadaşa kargonuzu geri verin bir sıkıntı olursa . Sorun çıkartırsa , şube...
  11. OlmadıBu

Annene söyle kardeşim , kolide hasar varsa kargoyu almasın kurye arkadaş şubeye geri götürsün .
  12. OlmadıBu

Ürünün kargoya verildi yazıyorsa eğer , sorun kargo firması ile alakalıdır .
  13. OlmadıBu

Farklı bir kargo firmasında çalışmış birisi olarak şöyle söyleyeyim knka , aktarma merkezlerinde de sıkıntı olabiliyor , şubeye gelirken diğer kargolarda sulu bir şey oluyor bilgisayar operatörü arkadaşlar sormuyor içinde ne var diye insanlar şampuan , yağ , peynir suyu , bal v.b çok şeyler...
  14. OlmadıBu

Elden taksitle pc tavsiyesi

Aileler düz mantık bakıyorlar , sonuçta bu araba gibi düşünecekler 100 bin TL araba da var 1 milyon TL de var özelliklere göre fiyat farkı olacak .
  15. OlmadıBu

Elden taksitle pc tavsiyesi

Böyle çalışan bir firma yok diye biliyorum . Aile çevresinden kredi kartı ile ödeme yap ona öde aynı mantık .
  16. OlmadıBu

18.000 tl pc önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-byte-ryzen-5-5600x-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-42507 Bu sistemi alabilirsin bence , Corsair 16GB(2x8) Vengeance yap rami , ssd Samsung 1TB 970 Evo Plus yap .
  17. OlmadıBu

Çözüldü✓ 30k topladığım pc nasıl sizce

Kardeşim 30 bin TL çöp olmuş resmen . Sakın ha alayım deme .
  18. OlmadıBu

❌İndirim Bitti! VATAN 3060 Tİ SİSTEM 14.799TL

Ula şöyle sistem bana da lazım ya :) ,
  19. OlmadıBu

20k Hazır sistem önerisi

20 bin tl ye hazır sistem ve sıvı soğutmalı zor gibi .
  20. OlmadıBu

İşlemci için hava soğutma tavsiyesi

Youtube'da izledim evet içinde varmış . Bunu almaya karar verdim görüşleriniz için teşekkür ederim :)
Top Bottom