Arama sonuçları: *

1. MiniRayss

Yardım Uygun fiyatlı laptop önerisi

Aynı cihaz karşıma çıktı fakat atmadım. Atmama sebebim satıcı güvenilir değil gibi duruyor. Eğer satıcıya güveniyorsanız attığınız cihaz 10/10 Hatta RAM takviyesi ile 2x Performans alabilirsiniz.
  2. MiniRayss

12K lık attığım Lenovo.
  3. MiniRayss

https://www.pazarama.com/acer-aspire-5-a515-47-amd-ryzen-7-5825u-8-gb-512-gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-k80ey-001-p-4711121375293?magaza=teknorya&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.51.3 1687445158 12K verecekseniz TAM olarak...
  4. MiniRayss

Yardım Thermal Grizzly - Kryonaut termal macununu orjinalmı aldım ?

Bunu alıcam ben de, orjinal mı?
  5. MiniRayss

Kullanım amacı? Ofis, Çizim Adobe tarzı, Kurgu premier, MSOffice?
  6. MiniRayss

Laptoptan mining yapmak mantıklı mı

Değil. Zaten mantıklı olsaydı Elektrik den tasarruf ve mining sonrası satarım kafasına girip laptop alırlardı. GPU değil. Yani akla sığmayacak şekilde MANTIKSIZ.
  7. MiniRayss

Hawk fab v4'mü Xdrive Toryum veya 15'li mi tercih edilmeli.

Hiç rahatsız etmiyor ve aşırı rahat.
  8. MiniRayss

Hawk fab v4'mü Xdrive Toryum veya 15'li mi tercih edilmeli.

Fab V4 bugün evime geldi, memnunum. Montajı ufak zorladı :D Vidaları takarken elin ile baskılaman lazım parçalara. Eğer güçlü (uzun süre bastırarak tutacaksan parmakların ile) kolay montaj sağlayabilirsin. İçerisinden bakım kiti vs. Bulunuyor. Tek beğenmediğim nokta 120Kilo üstü iseniz almayın...
  9. MiniRayss

NVIDIA G-SYNC olmayan monitörde G-SYNC açtım!

Bende Freesync var fakat G-SYNC açamıyorum ?
  10. MiniRayss

Windows için en iyi video oynatıcı hangisi?

Google den indirebilirsin.
  11. MiniRayss

Windows için en iyi video oynatıcı hangisi?

Bana göre VLC Media player, eskimez.
  12. MiniRayss

Yardım Bu monitörü alacağım, almamam için bir sebep söyleyebilir misiniz

Monitörü al görürsün.. Bende senin gibiydim alınca ben tüplü ekrana bakıyomusum dedim hatta. Ki özellikle 60HZ den 165-240 gibi yüksek değerlere çıkacaksan.
  13. MiniRayss

FSR 3.0 Ne zaman çıkıcak bir bilgisi olan var mı?

yoo :D Warzone 2.0 da 1650 ile FSR 2.1 kullanıyorum.
  14. MiniRayss

FSR 3.0 Ne zaman çıkıcak bir bilgisi olan var mı?

Senin soruna ekleme gibi olsun, 1650 gibi GTX kartlara da çıkacak mı FSR 3.0?
  15. MiniRayss

Çözüldü✓ Macbook Air M1 16 GB vs Huawei D16 i7 12700H

Hocam kazık atmak derken öyle ağır anlamda değil, gülerek yazdım. Çok alınmayın :D Ki zaten dediğim gibi eğer Harici GPU su olsaydı ve biraz daha güçlü işlemcisi ben kendim satın alırdım cihazınız güzel yani. 1684965727 Sıkıntı olmaz ben Excalibur ile geziyorum, Pil süresini bilmiyorum fakat iş...
  16. MiniRayss

Dostum yanlış anlama fakat kazık atmaya çalışma, Premier kullanacağım diyor, Depolama RAM ve CPU önemli kalıyor. Bende 9300H var zorlanıyor, Ryzen 9 5900HX laptop var (benim değil) o biraz zorlanıyor vs. O sebeple i7 veya Ryzen 7-9 vb. Önerebiliriz. + Olarak cihazı beğendim eğer işlemcisi güçlü...
  17. MiniRayss

Premier diyorsan, Victur render için daha uygun kalacaktır fakat geri kalan hepsi için taşınabilirlik ve pil olsun o tarafta ise D16 öneririm. Sebebi ise, Watt farkı bulunması D16 ince ve şirket odaklı olduğundan dolayı i7 aynı evet fakat 25W tüketirken max. Victus oyun için olduğundan 50-70W...
  18. MiniRayss

TEKNOSA Stok sorgulama nasıl yapılır?

Arkadaşlar yılbaşında kendi cihazımı satıp üzerine ekleyerek bu cihazı alacağım, fakat elden almak istiyorum. TeknoSA da stok sorgu nasıl yapılır alacağım şubesi, İstanbul Anadolu yakasında herhangi bir şubesi olur.
  19. MiniRayss

artic mx-4 8gr alınır mı??

Hocam zaten termal macunun kapağını açtığında eğer hava kalırsa ki çoğunlukla kalıyor, bayatlama ve hardal gibi sulanma riski oluşuyor, tek sıkımlık onu almanı öneririm çünkü performans ve uzun ömürlülük olarak çok daha iyi. + olarak MX4 1.5 Sene içerisinde tamamen kuruyor o Thermal ise PS4...
  20. MiniRayss

Çözüldü✓ 3600mhz ram alsam işe yarar mı

Katılıyorum, çünkü sistem APU değil eğer ram 8GB ise sadece ağır oyunlardaki droplar geçer.
Top Bottom