Arama sonuçları: *

• Users: MiniRayss
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MiniRayss

TEKNOSA Stok sorgulama nasıl yapılır?

Arkadaşlar yılbaşında kendi cihazımı satıp üzerine ekleyerek bu cihazı alacağım, fakat elden almak istiyorum. TeknoSA da stok sorgu nasıl yapılır alacağım şubesi, İstanbul Anadolu yakasında herhangi bir şubesi olur.
  2. MiniRayss

Vozol 6000 Hazne yerine oturmuyor

Arkadaşlar likidi ikide bir, içerisine akıtıyor ve hava sensörüne geliyor çekince vermiyor puff, sürekli açıp devre kartına sertçe üflemem gerekiyor. Hatta az önce 2 kere kablosu koptu hazneye giden ve 2 kere lehimledim kablo kısacık, sorun şu: Hazneyi takarken altda kabloların gittiği silikon...
  3. MiniRayss

Vozol 6000 Likit akıtıyor

Arkadaşlar likitini değiştirdim fazla koyduğumdanmı yoksa başka mı anlamadım. Plastik kapağın altından likit akıyor, silikonuun tam kapattığım ve yerine tam oturttuğum halde pilin süngeri likit içinde vb. Henüz içerisindeki devre kartına likit gelmedi.
  4. MiniRayss

Windows 10 VS 11 Hangisi daha iyi

Laptop kullanıyorum, 9300H 1650 ve 16GB Dual ram var. Hangisi daha iyi cihazım için özellikle pildeki performans ve ram kullanımı açısından?
  5. MiniRayss

Hızlı oynamalık MMORPG oyun önerisi

MMORPG önerisi istiyorum, PVP, FARM eğlenmelik tamamen HIT bir oyun. :) (Ücretsiz)
Top Bottom