Arama sonuçları: *

1. E

RX 570 Değerleri Normal Mi?

yapmamı istediklerinizin bir tanesinin indirme linkini atar mısın ve kaç dk yapmam lazım?
  2. E

hocam param güvende ile aldım yapmamı istediğiniz önerdiğiniz test var mı acaba çünkü uzun zamanlar kullanıcam ben bu kartı termal macun sizce yenileyeyim mi elimde termal macun var.
  3. E

Gigabyte Aorus RX 570 4 GB satın aldım sahibinden üzerinden sizce değerlerim iyi mi? 3 yıl önce almış termal macun değişmemiş hiç 6 7 ay önce de ilana koymuş kenarda durmuş 6 7 aydır kutu fatura vs. hepsi var eğer değerler iyi diyorsanız termal macun var elimde temizliğini vs. yapacağım. Sistem...
  4. E

Everest psu vs hp psu

Bu alınır mı?
  5. E

Everest psu vs hp psu

hangisi alınır i5 2500 gt 1030 ile kullanıcağım
  6. E

Aktif internetim var alt yapım yok

Merhaba şu anlık vodafone kullanıyorum 12 Mbps internetim var ve hız olarak pek memnun değilim vodafonla konustuğum da max 12 Mbps destekliyor alt yapınız dediler. Türk Telekom alt yapınız yok alt yapı yaparız dediler 16 Mbps ile vodafonenun 12 Mbps ayni fiyat Türknet Türktelekomu arayın alt...
  7. E

Xcloud klavye fare ile çalışır mı

Telefona klavye fare bağladım böyle kullanıyorum xcloudan çalışır mı yoksa gamepad şart mı
  8. E

Modem Önerisi 250 TL Bütçe

Huwaei modem almıyorum şu an huwaei hg531s V1 kullandığımı belirtim
  9. E

Modem Önerisi 250 TL Bütçe

https://www.epey.com/modem-ve-ag/karsilastir/92995-559418/tenda-d301_huawei-hg531s-v1/ Huawei HG531s V1 kullanıyorum şu an hangisine geçsem daha iyi olur 1. Tenda D301. 2.D-Link 2740u. 3. Tenda D305. Maksimum bütçe 250
  10. E

Xbox cloud oyun tavsiyesi

Xbox game pass ultimate hesabım var Cloud ile oynıyabileceğim en iyi oyunları söyleriseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim
  11. E

9. Nesil Xbox game pad telefon tutacağı

Bende gamepad arıyorum da telefonum poco x3 pro önerdiğiniz ve ya sizin kullandığınızı linkini atar mısın
  12. E

Game pad önerisi telefon tutacağı

Merhaba fotoğraftaki gibi oyun oynamak istiyorum bana en ucuz ve orta seviye telefona takılabilir kol önerirseniz sevinirim
  13. E

Anakartım işlemcime uyumlu mu

ECS H61H2-MV LGA1155 DDR3 Anakart Anakart alıp İ3 2120 işlemci almayı planlıyorum uyumlu mudur acaba
  14. E

İnternet cafe dakika hilesi

çalışır mı ki arkadaşlar :D
  15. E

Aliexpress kulaklık gümrük vergisi

Kargo dahil 36.28 kuruşa geliyor gümrük kaç TL tutar
  16. E

❌İndirim Bitti! HEPSİ BURADA TIKLA KAZAN TEKRAR AKTİF

Her zaman 5 TL çıkardı kargo bedava çıktı bu sefer
  17. Lg 22 inc 1080p 60hz 5ms monitör

Lg 22 inc 1080p 60hz 5ms monitör

Herhangi bir sıkıntısı yoktur monitörü aldım ama bilgisayar almaya gücüm yetmedi Kırık çizik yok ölü piksel testi de attım sorunsuz
  18. 500 gb hdd 2.5

500 gb hdd 2.5

Sağlığı %100 dür şifresini unuttum hdd in 20 TL ye şifresini kırıyorlar sadece 4 ay kullanıldı ssd ye geçtim eba ve YouTube için kullandım sıkıntısı yoktur
  19. E

Yardım Corsair RAM 1600 TL iyi mi ?

Düşük bütçesi varsa bunlar da fp kardeşim corsaire çöp diyen adam değilim ben
  20. E

Yardım Corsair RAM 1600 TL iyi mi ?

1. https://www.hepsiburada.com/xpg-spectirix-gaming-rgb-d50-16gb2x8gb-3600mhz-ddr4-ram-ax4u36008g18a-dt50-p-HBCV00000B9BYO?url_src=and-product-detail 2...
Top Bottom