Arama sonuçları: *

• Users: Mete Yavuz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mete Yavuz

MSÜ FYT'ye Nasıl Hazırlanılmalı?

Kondisyonum iyi ancak atletik değilim o yüzden 1 dakika 20 saniyede falan koşuyorum 400 metreyi. Mekik 30 civarı. Şınav ise 8 den sonra form bozuluyor. Hedefim bundan 90 falan almak. Nasıl hazırlanabilirim? Salona yazılmayı düşünüyorum koşu bandı ve antrenör desteği için.
  2. Mete Yavuz

FC24 Ultimate Team Kadro Önerisi

Kadrom şu anlık böyle. Jota, Hojlund, Talisca, Onana, Tarkovski ve Lizarazu satılamaz kartlar. 5k coinim var şuanlık Squad Battles bitince (Seçkin 1 bitireceğim) kaleci değişikliği düşünüyorum. TOTY Ruben Dias'ı Van Dijk'in sözleşmesi bitince oynatacağım. (10 maç kiralık) Başka önerisi olan...
  3. Mete Yavuz

Muharrem İnce yeni belediye başkan adaylarını açıkladı!

Sayın Muharrem İnce bugün yeni belediye başkanı adaylarını tanıttı. Yayın Twitter'da ve YouTube'da iyi etkileşim aldı. Ümit Özdağ ile Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki ikinci tur antlaşmasına tepki gösterdi. Özgür Özel'e de bir şiirle seslendi İnce.
  4. Mete Yavuz

MSÜ ve YKS İçin İmzalı Kimlik Şart mıdır?

Merhaba. Yeni kimlik kartına sahibim. 2018'de almıştım. Parmak izi var kartta, imza yok. Üniversite sınavı için güncellemem gerekir mi?
  5. Mete Yavuz

Twitter'da Toplu Tweet Silme Aracı Lazım (Ücretsiz)

Sorun başlıktaki gibi, yardımcı olursanız sevinirim.
  6. Mete Yavuz

Papara'ya IBAN özelliği geldi!

Merhaba, Papara'ya IBAN geldi, her kullanıcının kendine ait bir IBAN'ı var. Hayırlı olsun.
  7. Mete Yavuz

Amazon EU'dan gelen kargo, firmaya verildikten sonra iptal edilebilir mi?

Merhaba, Sorum başlıktaki gibi, iptal etmeyi deneyince elinize gelince iade yapın diyor. Geri gönderme ücretiyle bayağı çıkar diye planlıyorum, sizce ne yapmam lazım?
  8. Mete Yavuz

Amazon EU İndirim Kuponu var mı?

Merhaba, Kız arkadaşıma yurt dışından hediye alacağım, yurt içinde fiyatı iki katına kadar çıkıyor. O yüzden yurt dışı daha cazip geldi. Var mı bir kupon? Alacağım ürün kolye. Kategoriye özel olsa da olur yani. Biraz acil, yardımcı olursanız sevinirim.
  9. Mete Yavuz

İnancınızın kimsenin umurunda olmaması gerçeği

İnancınız kimsenin umurunda değil. Teşekkürler.
  10. Mete Yavuz

DA Forum - FIFA 23 Turnuvası

Merhaba, Bir kaç arkadaşla FIFA 23 turnuvası organize etmeyi planladık, hem eğleniriz hem de kaynaşırız diye umuyoruz. Kurallar şöyle: - 8 arkadaş katılırsa yarın (Cuma) çeyrek finaller, Cumartesi yarı finaller, Pazar final ve 3.'lük maçı oynanacak. 16 kişi katılırsa yarın (Cuma) Son 16 ve...
  11. Mete Yavuz

Mavi Ekran Ön Ekinin Kullanılmaması

Dostlar selam, mavi ekran kategorisi istemiştim, ön ek olarak gelmişti, pek kullanılan bir ön ek değil, bu işin de kategori konusunda çözülmemesinden dolayı burada yeni konu açtım. Şimdi geçelim neden kategori istiyorum? Mavi ekran ön ekinin kullanılmaması. 22 Temmuz ya da 23 Temmuz tarihinde...
  12. Mete Yavuz

13.000TL Ekipman Dahil Sistem Önerisi

Dostlar selam, yakın bir dostuma alacağız, Nvidia olmasını istiyor kartın ama onu 6700XT'ye ikna etmeye çalışıyorum, bu bütçede önerileriniz nelerdir? Ekran kartı 6700XT ise 1080P monitör almayı pek tercih etmem açıkçası. Yine de önerilerinizi bekliyorum.
  13. Mete Yavuz

LoL Karşılaşma Geçmişini İndiremiyorum.

Böyle bir uyarı çıkıyor, üstüne geldiğimde ise "İndirme işleminde bir hata oluştu." diyor. Farkı cihazdan denedim, oyundan çıkıp girdim, sistemi kapatıp açıp denedim. Maç bu: https://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/1208554454?tab=overview
  14. Mete Yavuz

Gamakay MK61 alınır mı? Switch tercihi.

Yaklaşık 510 liraya falan geliyor. Şu an SPK8401B Contect Cyan Switch kullanmaktayım. MK61 Alınır mı? Hangi switchi tercih etmeliyim? Düşük gecikme ve az ses istiyorum.
  15. Mete Yavuz

Palm Tutuş İçin 200TL Mouse Önerisi

200TL bütçede mouse önerebilir misiniz? Tutuş palm.
  16. Mete Yavuz

400TL Krampon Önerisi

Ön libero, nadiren bek oyuncusuyum. Nike Superfly kullanıyorum, rahat değil. O yüzden Nike almaya niyetim yok gibi. Önerileriniz nelerdir? Biraz aşmayı deneyebilirim. 41 numara.
  17. Mete Yavuz

🔥İndirim Gigabyte B450M S2H 438TL!

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b450m-s2h-amd-b450-3600mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000H3C7W Benim hesabım eski olduğu için 50 liralık indirimi alamıyorum siz aldığınızda 438TL'ye geliyor.
  18. Mete Yavuz

Minibook'a Windows 7 Kuramıyorum!

Dostlar selam, elimde bir Minibook var. 1GB RAM'li, Intel Atom işlemcili. Windows 10'u bile kurabiliyorum lakin Windows 7 kurulum ekranında kendini resetliyor cihaz. İmaj falan da değiştirdim. Sorun ne olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum.
  19. Mete Yavuz

Cumhurbaşkanının 640 Milyon TL'lik Yazlık Sarayı İddiaları

Bir sürü kaynak var ama en basit ve anlaşılır bu olduğu için attım. Biraz bilgi vereyim, 92 dönüm araziye yapılan 300 odalı bir saray.
  20. Mete Yavuz

Rusya'dan Hazır Sistem Alabileceğimiz Site Önerisi

Dostlar selam, bir dostuma Rusya'dan sistem alacağız, bir akrabası ile gelecek sistem o yüzden pek sıkıntı olacağını düşünmüyoruz. Hazır sistem alabileceğimiz site önerir misiniz? Amazon Rusya'ya baktık aşırı pahalı.
Top Bottom