Arama sonuçları: *

• Users: HasicTR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. HasicTR

2 Laptop Arasında Kaldım ?

Beyler YARDIM edin 2 sinin arasında kaldım tüm Artı ve Eksileri nelerdir hangisi neden tercih edilmelidir ...
  2. HasicTR

Çözüldü✓ 2. El Kart Alacağım YARDIM

Merhaba Donanım Arşiv Ailesi 2. El bir Sapphire 5500 XT 8 GB kart alacağım kişi biraz mining yapmış temiz duruyor bir kumar oynayacağız biliyorum ama aşağıda attığım oyun fotoğrafları normal mi? Alırken stres testi hariç nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler
  3. HasicTR

RAM Mhz Yükseltme İşlemi Hatamı?

Merhaba Donanım Arşiv Ailesi Sistem Asus x570 Prime Anakart ve üzerinde 3600x işlemci ile Corsair Vengance 8+8 16 GB 3600 cl18 olması lazım BİOS dan Mhz Yükseltirken Profile1 ayarı yaptığımda ekteki hatayı alıyorum. Bu bir hata mı ya da buna rağmen ramlerin Mhz yükselmiş oluyormu...
  4. HasicTR

İşlemci Termal Macun

Merhaba Donanım Arşiv Ailesi Elimde fotoğraftaki Cool Master ın ürünü mevcut. Yaklaşık 2 yıldır dolapta duruyor 1 sefer kullanmıştım. Tekrar işlemci macununu yenilemek istiyorum. Ürün Özelliğini Yitirmişmidir ? Tekrar Kullansam Sıkıntı Olurmu ? Teşekkürler Donanım Arşiv Ailesi
  5. HasicTR

Patlak Lastiğe Yapılan YAMA

Merhaba Donanım Arşiv Ailesi Waterfall Eco Dynamic serisi Sıfır lastik aldım 500 km oldu. Kaldırıma park ederken lastik işaretlediğim yerden ufak bir yarık şeklinde patladı. Lastikçiye götürdüm içini kazıyarak ÇELİK YAMA yaptı. Patlayan lastik ÖN tarafta olduğu için ARKA tarafla değiştirdi ve...
  6. HasicTR

Evga GTX 760 Aldım 2. El

Merhabalar bugün 1200 TL ye Evga marka GTX 760 model bir ekran kartı aldım. Furmark testinde 20 dakika da stabil 88 derece son dakikalarda 89 dereceyi gördü. Sizce Hayırlı mı Olsun ? Geçmiş mi Olsun ? Teşekkkürler
Top Bottom