Arama sonuçları: *

1. L

En mantıklı aday kimdi?

Malum kişi yaşadığı sürece "hiç kimse" formalite her şey
  2. L

Dolar alabilmek 14 yaşında

🙃
  3. L

Dolar alabilmek 14 yaşında

:kekw:
  4. L

RTX 3060 Ti için 550W PSU yeter mi?

Ben bir sorun yaşamadım 6-7 aydır yeterli.
  5. L

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları şaka mı ?

Hayır dostum kazanamazlardı bunca krize rağmen kimi aday olarak açıklarsan açıkla bu adama karşı kazanması gerekirdi gerçekten artık peygamber veya tanrı bile gelse erdoğana karşı kazanamaz diye düşünüyorum 😄 deprem olan sehirlerde insanların ailesi öldü ya daha baska kötü ne olabilir ki? ne...
  6. L

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları şaka mı ?

sorunun kılıçdaroğlu olduğunu düşünmüyorum asıl sorun bunca krize rağmen bu kişi hala nasıl %50'ye yakın oy alıyor? ülkenin cehaletini sanırım fazla küçümsüyoruz deprem bölgesi bile düşün mübah demek ki bu halka.
  7. L

Direksiyon dersleri yazılı sınavdan ne kadar sonra başlar ?

kursun programına göre değişiyor kursu arayıp detaylı bilgi almak daha sağlıklı olur ben mesela e-sınav öncesinde de ders almıştım
  8. L

Sistem Alıcam Lakin Kredi Kartı Konusunda Fikir Almam Gerek

Gercekten garantiyi ben de anlamıyorum 5k üzeri vermiyor diğer bankalar 40-50 limit verirken sizde de aynı durum mu var?
  9. L

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Watch 5 Alana Buds 2 sepette yarı fiyatına

Sipariş verdim bilgi için teşekkürler.
  10. L

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Watch 5 Alana Buds 2 sepette yarı fiyatına

Aramalara yanıt verebiliyor muyuz saat üzerinden görüsme gerceklesiyor mu? tel: samsung
  11. L

Arkadaşımla durumumuz

Bu devirde az kullanılmışını bulursun artık çok geç 😄 kafana göre takıl bu kadar düşünme kendini dinle yani en kötü deneyim sahibi olursun.
  12. L

Arkadaşımla durumumuz

Elbette ama hala ilişki içerisinde olup seninle bir şeyler paylaşması yanlış tek bir kişiye duygu beslemiyor demek ki empati yaparsan sanada aynısını yaşatabilir üzüldüm durumuna çıkmaz bir durum sadıklığını sorgula sadece karşındaki insanın
  13. L

Arkadaşımla durumumuz

Hahahah harbiden öyle önceden bu tarz durumlar azdı şimdi daha kötü dünyanın çivisi çıktı gerçekten güvenebilen çok masumdur :D
  14. L

Arkadaşımla durumumuz

ahir zaman yine şaşırtmıyor yeni bir fobi daha oluştu bu devirde birine güvenmek zor :ROFLMAO::ROFLMAO:
  15. L

Sistemim ne kadar eder?

Buyrun
  16. L

Natro vs Goddady domaini hangisinden almalıyım

ikiside mantıklı hangisi daha uygunsa onu tercih ediniz.
  17. L

Natro vs Goddady domaini hangisinden almalıyım

ikiside güvenilir
  18. L

Acer Nitro 5 AN515-45 ne kadar eder?

Acer Nitro 5 AN515-45-R9qx nh. Qbcey. 00a Ryzen 5 5600H 32 GB 512 GB M.2 SSD RTX3060 15.6" Full HD 144Hz. 1.5 sene garantisi var laptop. Ne kadar eder?
  19. L

Sistemim ne kadar eder?

en erken sekilde vermeyi düsünüyorum
  20. L

Sistemim ne kadar eder?

hocam öldürmeyin o kadar monitor sadece sıfırı 9+ daha alalı 1 ay olmadı parcalar ne cok iyi ne cok kötü ortalama
Top Bottom