Arama sonuçları: *

• Users: Flexy_404
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Yardım E devlet servis hatası

Nedenini çözemediğim bir şekilde e devlete girebiliyorum ancak arama kısmından herhangi bir şey aradığım zaman telefonda servis hatası pc de ise ek fotoda olduğu hatayı alıyorum. Sitenin diğer heryerine tıklayarak girebiliyorum (Çalışma hayatım,hizmetler,kurumlar vb.) sadece arama...
  2. F

Öneri Gıbırnet 12/24 ay ön ödeme

8/9 aydır gıbırnet kullanıyorum çok bir sıkıntılarını görmedim sadece son gelen zam biraz fazla geldi şuan 12 veya 24 ay ön ödemeli kampanyası çıkartmışlar , altyapım tt fiber 100mbps paket kullanıyorum bazı kişiler firmanın batabileceğini söylemişler napsam bilemedim , şuan tavsiye ettiğiniz...
  3. F

Yardım Amazon TR den Yurtdışına Ürün Söyleme

Arkadaşlar Amazon.com.tr den yurtdışı bir ürün bakıyordum üzerine vergi ve kargo binince pahalı oluyor aynı ürün amazon.de den baktım (euro fiyatı) bizdeki vergi+kargo fiyatından daha pahalıya geliyor öyleyse sorum şu almanyada yaşayan akrabamın adresini Amazon.com.tr ye girsem (denedim kargo 0...
  4. F

Okulda Hoca Proje Ve Parçalarına Konmaya Çalışıyor

Arkadaşım yazılım projesi (final notu verilcekmiş) için benden arduino uno ödünç almıştı bugün yazdı hocası(bölüm başkanıymış) demiş bu proje bende kalacak, arkadaşımda niye diye sorunca "gelseler sorsalar bu çocuğa neyden bu puanı verdin deseler ne dicem" demiş.Bildiğiniz parçalara konmaya...
  5. F

Çözüldü✓ Logitech G512 RGB Düzgün Çalışmıyor

1 Haftaya kadar normaldi her şey 1 yıldır kullanıyorum çok güzel ancak geçen gece oyun oynarken numpad 4 tuşunun ışık geçişlerinin bir garip olduğunu görüp izledim sonuç olarak kırmızı led yanmıyordu.Bende önce usb çıkardım taktım mod geçişlerini denedim baktım harbi bozuk garantiye yollamak için...
  6. F

Çözüldü✓ Pc den vızvız ses geliyor

İnternette gezerken fark ettim sayfayı aşşağı kaydırırken pc den zır zır/vız vız elektronik bir ses geliyor her defasında fare topunu yada direk tutarak sayfayı kaydırdığımda hatta fare ile şuan yazıyı tutarak seçerken bile yapıyor neden kaynaklı olabilir yaşayan varmı ilk defa böyle bişe...
  7. F

Çözüldü✓ HDR nasıl ayarlanır?

Monitörüm ACER VG240Y - HDR desteği var. İlk sorum HDR sürekli kullanılabilen bir şeymidir yoksa oyunlarda filan güzel gözüksün diyemi açılır. İkincisi ise ben bir türlü düzgün ayarlayamadım yada normalde böyle mi görünmesi gerekiyor çözemedim gözüme çok parlak geliyor ve görüntüde bazı yerler...
  8. F

Win11 Ethernet Durum Bilgi Ekranı Çalışmıyor

Windows 11 Ethernet durumunda hiçbir veri yazmıyor ama internetimde bir sıkıntı yok download/upload sağlam çalışıyor.Anakartın kendi gigabit portunu kullanıyorum az önce en son yayınlanan driver ı yükledim anakartın sitesinden hala böyle. NOT:Router olarak xiaomi mi wifi ac1200 router 4a giga...
  9. F

Zyxel vmg3312-b10b (TT modemi) Işıkları kapatma

Zyxel vmg3312-b10b bu modemin ön ışıklarını nasıl kapatabilirim kesin gizli arayüzü vardır ama internette bulamadım. Bir bilgisi olan varmı?
  10. F

Anakart Type-C Girişine Kablo Nereden bulabilirim?

Alibaba da buldum tr de satan bir yer varmıdır bilen varmı? https://www.alibaba.com/product-detail/Custom-USB3-2-Gen2-USB-C_1600644863898.html?spm=a2700.galleryofferlist.normal_offer.d_title.134338c3NSBDxg&s=p 1678575792 https://lian-li.com/product/lancool-ii-4x/
  11. F

Yardım Ram bozuk , garanti sıkıntı yok diyor.

Yaklaşık bir yıl önce almış olduğum Patriot viper steel 8Gb / 2 adet ramlerimden birisi bozuk çıktı. Bilgisayarı kullanırken mavi ekranlar oyunlarda çökme yaşıyorum. Mem test attım iki farklı uygulama ile Birisi memtest86 diğeri testmem5 ikisindede error veremeden pc reset yiyor. Ürünü geçen...
  12. F

Öneri PHANTEKS P360A için egzoz fan önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B000YSONMO/ref=asc_df_B000YSONMO1644431400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B000YSONMO&linkCode=asn https://www.teknobiyotik.com/arctic-p12-pwm-pst-12cm-pwm-kasa-fani-ar-acfan00120a.html?ref=akakce&v=1.1.1 Bu iki fanı buldum uygun fiyatlı yaklaşık...
  13. F

Çözüldü✓ HDD Bad Sector Mavi Ekran Verdirirmi?

Arkadaşlar pc de 1Tb M2 SSD var ve windows 11 ona kurulu bunun dışında eski laptop hdd si var yedek depolama olarak kullanıyor ve içinde birkaç tane bad sector bulunuyor (hard bad sector bunlar) onun dışında birde ssd var oda ek depolama. Pc 'im (imzamdaki) bazen oyunlarda saçmalıklar...
  14. F

Altyapı-bina,daire fiber-vdsl-gıbırnet

Arkadaşlar uzun süredir türk telekom kullanıyordum taahhüt bittiği için gıbırnete geçmeye karar verdim (geçiş işlemleri başladı hala ttnetim daha geçirmediler) altyapı sorgulaması yaptığımda fiber olarak gözüküyor buraya kadar sıkıntı yok ancak daireme ttnet fiber çekmedi yaklaşık 6 ay önce...
  15. F

XMP açınca oyunlarda pc çökmesi (hardfreeze/reboot)

XMP açınca oyunlarda bazen hard freeze yada direk reboot yiyorum sanırım stabil çalışmıyor anlayamadım yardımcı olun lütfen! MSİ B550M PRO VHD RYZEN 5 5600 MSİ RX 6600 MECH 2X 650W 80+ RAM: VİPER PATRİOT 3200 MHz 8+8 (kendim ayar yapmıyorum hiç oc tecrübem yok direk anakartın biosta ayarlı...
  16. F

Çözüldü✓ Pc topladım görüntü yok

Ryzen 5 5600 Msi b550M pro vhd Msi rx6600 8+8 ram her şey takılı m2 ssd de var Kasam yok kablo taktım pinlere öyle çalıştırıyorum İlk açılışı yaptım görüntü gelmiyor napmam lazım anakarta bios güncellemesi filanmı gerekiyor lütfen yardım ilk pc toplamam bu.
  17. F

PC, ses gidip gidip geliyor.

Youtube da takılırken bi anda ses gelmemeye başladı sonra birkaç saniye geldi geri gitti biraz baktım soruna ses karıştırıcısını açtım orda sistem sesleri sürekli gidip geliyordu bir fikri olan varsa yardım edebilirmi? (Monitör hoparlörü kullanıyorum) Sürekli ss lerdeki gibi oluyor: 1662284303...
  18. F

🔥İndirim Baseus Şarj Cihazı+Kablo 203TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00ECU2AZM/ref=crt_ewc_title_dp_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM Baseus Speed PPS VOOC C+A QC, 30W Şarj Cihazı & Data Aktarım Kablosu, Siyah, 1 m,USB Type A & USB Type C, Hızlı Şarj 202,10Tl sizce nasıl alınır mı? hem kablo hem şarj cihazı.
  19. F

Çözüldü✓ Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ ile RX 6600 Uyar mı?

Zamanında ucuza almıştım, sadece 80+ sertifikası var. Sistemim : MSI RADEON RX 6600 MECH 2X Ryzen 5 5600 psu değiştirmelimiyim görüşleriniz nelerdir?
  20. F

Toplama bilgisayarım için işlemci önerisi

GPU: RX 6600 MECH 2X 8G ---6K Anakart: MSI B550M-----630 PSU: Sharkoon 650W 80+----250 RAM: Patriot 8x2 3200Mhz----800 1Tb HP M2 ssd-----1.2K Bi tek işlemci ve kasa kaldı.İşlemci olarak yeni çıkan ryzen 5 5600 düşünüyorum başka f/p işlemci öneriniz varsa yazarsanız sevinirim birde sistem fiyatı...
Top Bottom